No to dziś przed nami jeszcze finał Krzysztofa Chmielewskiego o 20.35, siatkówka pań o 21, 1/8 boksu Eli Wójcik o 21.50 i koszykówka 3x3 vs USA o 22.35
Iga Świątek pokonuje Danielle "Czajnik" Collins i melduje się w półfinale IO, gdzie zagra z Chinką Zheng. Teraz aby zdobyć medal olimpijski wystarczy nie przegrać dwóch kolejnych meczów na kortach, na których wygrała 25 spotkań z rzędu ♥️
W skiff Dominik Buksak i Szymon Wierzbicki🇵🇱 zajęli 8. miejsce w ostatnim wyścigu dnia. Na koniec dzisiejszej rywalizacji zajmują 5. pozycję ze stratą 7 punktów do podium. Już jutro zostaną rozdane medale w tej konkurencji.#Olympics#OlympicGames#Paris2024…
Chinka Zheng rywalką Igi Świątek (ewentualnie Danielle Collins) w półfinale IO po pokonaniu Angeliki Kerberównej w 3-godzinnym boju! Tym samym Angelika Kerberówna kończy karierę :/
Dobra praca naszych tenisistów i tenisistek stołowych
Kończy Natalia Bajor 🇵🇱 rywalizację na 1/8 finału po porażce z Cheng-I-Ching 🇹🇼 Wiemy, kto wiedzie prym w tenisie stołowym na świecie i znalezienie się w najlepszej 16-tce igrzysk olimpijskich w singlu brzmi naprawdę dumnie. #TableTennis#TeamPL#RytmOlimpijski#Paris2024
Paweł na bardzo dobrej drodze do zapewnienia sobie półfinału (co by dało gwarantowane co najmniej 5 miejsce w zawodach), a może pokusi się jeszcze o bezpośrednie zapewnienie podium (czyli bezpośredni awans do finału, a to daje 1. Miejsce)
Więc jeszcze informacja z tej konkurencji. Przed chwilą zakończył się wyścig numer 7., w którym Tarnowski 🇵🇱 zajął 5. pozycję. Pozostaje drugi w klasyfikacji generalnej. W tej chwili: Van Opzeeland 🇳🇱 22 Tarnowski 🇵🇱 26 Reuveny 🇮🇱 36#Sailing#RytmOlimpijski#Paris2024#Olympics…
Świetny występ Roksany Słupek w triathlonowym debiucie olimpijskim. Polka zajęła 13 miejsce.
Złoty medal dla Cassandre Beaugrand 🇫🇷. Francuzi wskakują na drugie miejsce w klasyfikacji medalowej! Flora Duffy 🇧🇲 nie obroniła tytułu - skończyła piąta.
Lecimy kochani. Główna szansa medalowa - Wiosła. Tam 4 ekipy (w tym nasza) będą się bić o 3 medale. Mniejsze szanse, ale zawsze szanse dla Chmielewskiego i Zwolinskiej. Do tego podwójna siatka, Igunia i wiele innych ;)
🇵🇱PLAN STARTÓW POLAKÓW (31 LIPCA)🇵🇱:
8:00 - 🏊♂️🚴♀️🏃triathlon K - Roksana Słupek
9:00 - 🏐siatkówka M - Polska vs Brazylia
9:00 - 🔫strzelectwo - karabin 50m trzy postawy M - Tomasz Bartnik, Maciej Kowalewicz
od 10:00 - 🏇jeździectwo - ujeżdżenie drużynowo i indywidualnie -…
Aleksandra Jarecka, chwilę po tym jak dowiedziala się, że pojebali wynik na tablicy i zostało jej 4 sekundy na doprowadzenie do dogrywki https://t.co/u0Ii6KwJDx">pic.twitter.com/u0Ii6KwJDx
3
Ciekawe co ten czajnik wymyślił sobie
2
No to dziś przed nami jeszcze finał Krzysztofa Chmielewskiego o 20.35, siatkówka pań o 21, 1/8 boksu Eli Wójcik o 21.50 i koszykówka 3x3 vs USA o 22.35
4
Iga Świątek pokonuje Danielle "Czajnik" Collins i melduje się w półfinale IO, gdzie zagra z Chinką Zheng. Teraz aby zdobyć medal olimpijski wystarczy nie przegrać dwóch kolejnych meczów na kortach, na których wygrała 25 spotkań z rzędu ♥️
2
Jeszcze mała szansa się tli
0
Ojoj coś się Czajnik zaczął gotować hehe
3
Chinka Zheng rywalką Igi Świątek (ewentualnie Danielle Collins) w półfinale IO po pokonaniu Angeliki Kerberównej w 3-godzinnym boju!
Tym samym Angelika Kerberówna kończy karierę :/
2
@Bernard777 TVP 1
4
Dobra praca naszych tenisistów i tenisistek stołowych
2
Paweł na bardzo dobrej drodze do zapewnienia sobie półfinału (co by dało gwarantowane co najmniej 5 miejsce w zawodach), a może pokusi się jeszcze o bezpośrednie zapewnienie podium (czyli bezpośredni awans do finału, a to daje 1. Miejsce)
0
Przypominam, że mecz Igi po skończeniu meczu Carlitosa, więc myślę że przed 17 powinniśmy naszą Orlicę zobaczyć
0
Angelika Kerberówna wygrywa pierwszego seta!
7
Mamy brąz!!!!
Pięknie panowie ♥️♥️♥️
0
No i lecimy Panowie! Po medal!!!
1
@Kidd 4 drużyny będą się bić o 3 medale. Realna szansa na srebro, ale nie będzie niestety sensacją jeśli skończą na 4.
1
Niestety przegrywa Miłosz z Duńczykiem w 1/16... Szkoda, było blisko, ale Top 32 w wieku 17 lat to naprawdę dobry rezultat
0
Ładnie Redzim! 2-2 w setach z Duńczykiem w 1/16 ;)
1
@MesQueUnClub96 8
0
Dobra robota!
2
@mordini123 dała na weekendzie info na IG, że dziś ma być rozstrzygnięcie
3
Naprawdę wynik ponad stan Roksany. Brawo!
1
@mordini123 mam nadzieję, że Mateusza teraz to zmotywuje i powalczy o miłą niespodziankę ;)
0
@IMBALEO chyba nie wiesz jak działa Twitter XD
3
Ło mamunciu, jaka sekta
12
Lecimy kochani. Główna szansa medalowa - Wiosła. Tam 4 ekipy (w tym nasza) będą się bić o 3 medale. Mniejsze szanse, ale zawsze szanse dla Chmielewskiego i Zwolinskiej. Do tego podwójna siatka, Igunia i wiele innych ;)
12
Igrzyska ♥️
20
Tak było XD
2
Plan na jutro. Żelazna szansa medalowa we wioślarstwie + kilka czarnych Koni. Do tego siatkówka X2 i mecz Igi o strefę medalową ♥️
3
Tak jest Julia! Lubelszczyzna jest dumna ♥️
3
Dziewczyny lubią brąz! ♥️
2
@adamek20151 ktoś pisał?