0

Niestety Aneta Rygielska przegrywa ze złotą medalistką z Tokio w 1/8 IO w Boksie, ale naprawdę świetnie się jej postawiła.
Szkoda pierwszej rundy, gdzie imo nasza była lepsza, ale sędziowie ocenili ją 3:2 dla Turczynki :/

1

Teraz duży natłok wydarzeń związanych z Polską. Niedługo na ring wchodzi Aneta Rygielska, gdzie powalczy o ćwierćfinał. W tym samym czasie bój o półfinał zaczną nasze florecistki z Japonią. O 12 swój mecz natomiast zaczyna Iga Świątek, a najważniejsze wyścigi rozpoczynają żeglarze z Pawłem na czele.

3

Niestety, Beata przegrywa z wyżej notowaną Holenderką w 1/8 :/
Kolejny raz byliśmy o jedno zwycięstwo od 1/4 i ewentualnych repasaży w Judo...

7

Dzisiaj w nocy początek presezonu NFL ;)
Transmisja na Polsacie Sport ;)


@fart @kamil295 @Verema @Mistrzu888 @TaughtMule @partymaker @Adran360 @Vitoo @czółkovsky @jakub87

1

Niestety Piotr Kurczęta odpada z wielkim faworytem - Azerem, w 1/8 finału. Znowu zabrakło rundy do repasaży w Judo :/
Trzeba liczyć na Beatę za kilkanaście minut na drugiej macie, ale ona też faworytką nie będzie

0

Niestety Tomasz Bartnik kończy finał w strzelectwie na siódmym miejscu :/

0

Na razie Tomek 6. Strata do podium jest, na ten moment trzeba się skupić, żeby nie odpaść po stójce, czyli najlepszej pozycji Polaka. Po tej pozycji odpada 2 zawodników


0

@tristan87 zazwyczaj informacje z moich źródeł się nie mylą, więc myślę, że tak, choć oczywiście zawsze trzeba poczekać na oficjalny komunikat

0

@tristan87 w środowisku Motorowym to już wczoraj było wiadome ;)
Spóźnione coś mainstreamowe media hehe

2

No i zaczynamy kolejny dzień. ♥️
W żadnej konkurencji nie będziemy faworytami do medalu, ale możemy sobie go zapewnić poprzez zwycięstwo Igi lub przez zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji przez Pawła. Zaczyna się lekkoatletyka, czyli lubiący przynieść miłe niespodzianki Chód. ;)
Nasze florecistki faworytkami nie będą z Japonkami, ale można było o wiele gorzej trafić w ćwierćfinale.
Bartnik za sukces może uznać awans do finału w strzelectwie, ale zostało tylko 8 zawodników, więc kto wie, a może?
Nasza męska dwójka w klasie 49er też teoretycznie nie jest bez szans. ;)


4

Chodzą plotki, że nasz były zawodnik - Sergi Samper, blisko Motoru Lublin ;)

17

Super praca naszych Orłów w 3x3! Szkoda ino tego wczorajszego meczu z Francją...

4

@mextexperu no nie znasz się ;)

0

O kurde. W tej USA to nazwiska grają. Barry, Fredette...

0

@ObiwanKenobi szczerze mówiąc? We do not care

0

Ela jedną walkę od medalu! W boksie półfinał już zapewnia podium ♥️

1

Hahahah. Tak jest!!!!!

0

Szkoda. Tak jak u Durkacza nie pomogły na pewno odjęte punkty :/

0

Znowu punkt odjęty dla naszego reprezentanta :/

0

@sen ? Dzisiaj nam został tylko boks i kosz 3x3
@TR3YWAY Masiuk się nie dostał

0

@FcPortoFan1999 raczej marne, choć sport to sport. Nigdy nie wiadomo ;)

2

Plan na jutro. Zaczyna się lekkoatletyka! Na początek chód, gdzie nikt od nas faworytem nie jest, ale dobrze wiemy, że lubimy w tej konkurencji zaskoczyć na dużych imprezach. ;)
Do tego o godzinie 12.00 Iga Świątek zagra o tenisowy finał.
O medal mogą powalczyć nasze florecistki, ale w ćwierćfinale z Japonią faworytkami nie będą (choć można było w tej fazie o wiele gorzej trafić).
Ważne będą też rozstrzygnięcia w żeglarstwie. Szczególnie patrzymy na Pawła, który może sobie zapewnić nawet medal (jeśli zająłby 1. Miejsce w klasyfikacji. Obecnie jest drugi, ale stawka jest bardzo ściśnięta).
Jest też finał w strzelectwie, ale tam udział naszego zawodnika już jest miłym zaskoczeniem (choć nie obrazimy się na kolejną pozytywną niespodziankę)


0

Aj niestety. 4 miejsce

4

Co do Pawła. + Widać jak równo on płynie, patrząc na punkty bez odliczeń, gdzie jest zdecydowanym liderem


3

Ciekawe co ten czajnik wymyślił sobie


2

No to dziś przed nami jeszcze finał Krzysztofa Chmielewskiego o 20.35, siatkówka pań o 21, 1/8 boksu Eli Wójcik o 21.50 i koszykówka 3x3 vs USA o 22.35

4

Iga Świątek pokonuje Danielle "Czajnik" Collins i melduje się w półfinale IO, gdzie zagra z Chinką Zheng. Teraz aby zdobyć medal olimpijski wystarczy nie przegrać dwóch kolejnych meczów na kortach, na których wygrała 25 spotkań z rzędu ♥️

2

Jeszcze mała szansa się tli


0

Ojoj coś się Czajnik zaczął gotować hehe

3

Chinka Zheng rywalką Igi Świątek (ewentualnie Danielle Collins) w półfinale IO po pokonaniu Angeliki Kerberównej w 3-godzinnym boju!
Tym samym Angelika Kerberówna kończy karierę :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?