Niestety Aneta Rygielska przegrywa ze złotą medalistką z Tokio w 1/8 IO w Boksie, ale naprawdę świetnie się jej postawiła. Szkoda pierwszej rundy, gdzie imo nasza była lepsza, ale sędziowie ocenili ją 3:2 dla Turczynki :/
Teraz duży natłok wydarzeń związanych z Polską. Niedługo na ring wchodzi Aneta Rygielska, gdzie powalczy o ćwierćfinał. W tym samym czasie bój o półfinał zaczną nasze florecistki z Japonią. O 12 swój mecz natomiast zaczyna Iga Świątek, a najważniejsze wyścigi rozpoczynają żeglarze z Pawłem na czele.
Dzisiaj w nocy początek presezonu NFL ;) Transmisja na Polsacie Sport ;)
To już dzisiaj! Wraca NFL i na starcie dwa ważne aktualizujące newsy! Zmieniamy antenę z @polsatsport 3 na główny @polsatsport 1, start o 1.55 (powtórka w piątek o 18 na PS3)! A więc pierwsza w historii transmisja HoF dostaje sporo większy potencjalny zasięg! 🥰
Niestety Piotr Kurczęta odpada z wielkim faworytem - Azerem, w 1/8 finału. Znowu zabrakło rundy do repasaży w Judo :/ Trzeba liczyć na Beatę za kilkanaście minut na drugiej macie, ale ona też faworytką nie będzie
Na razie Tomek 6. Strata do podium jest, na ten moment trzeba się skupić, żeby nie odpaść po stójce, czyli najlepszej pozycji Polaka. Po tej pozycji odpada 2 zawodników
No i zaczynamy kolejny dzień. ♥️ W żadnej konkurencji nie będziemy faworytami do medalu, ale możemy sobie go zapewnić poprzez zwycięstwo Igi lub przez zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji przez Pawła. Zaczyna się lekkoatletyka, czyli lubiący przynieść miłe niespodzianki Chód. ;) Nasze florecistki faworytkami nie będą z Japonkami, ale można było o wiele gorzej trafić w ćwierćfinale. Bartnik za sukces może uznać awans do finału w strzelectwie, ale zostało tylko 8 zawodników, więc kto wie, a może? Nasza męska dwójka w klasie 49er też teoretycznie nie jest bez szans. ;)
ZAPOWIEDŹ DNIA - 1 SIERPNIA
Starty Polaków (pogrubione finały) 🏃7:30 Maher Ben Hlima, Artur Brzozowski - Lekkoatletyka, chód na 20 km
🏃9:20 Katarzyna Zdziebło - Lekkoatletyka, chód na 20 km
🎯9:30 Tomasz Bartnik - Strzelectwo, karabin dowolny trzy postawy, finał
🥋10:00…
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) July 31, 2024
Plan na jutro. Zaczyna się lekkoatletyka! Na początek chód, gdzie nikt od nas faworytem nie jest, ale dobrze wiemy, że lubimy w tej konkurencji zaskoczyć na dużych imprezach. ;) Do tego o godzinie 12.00 Iga Świątek zagra o tenisowy finał. O medal mogą powalczyć nasze florecistki, ale w ćwierćfinale z Japonią faworytkami nie będą (choć można było w tej fazie o wiele gorzej trafić). Ważne będą też rozstrzygnięcia w żeglarstwie. Szczególnie patrzymy na Pawła, który może sobie zapewnić nawet medal (jeśli zająłby 1. Miejsce w klasyfikacji. Obecnie jest drugi, ale stawka jest bardzo ściśnięta). Jest też finał w strzelectwie, ale tam udział naszego zawodnika już jest miłym zaskoczeniem (choć nie obrazimy się na kolejną pozytywną niespodziankę)
🇵🇱PLAN STARTÓW POLAKÓW - CZWARTEK (1 SIERPNIA)🇵🇱:
7:30 - 🏃lekkoatletyka (!), chód na 20 km M - Artur Brzozowski, Maher Ben Hlima
9:00 - 🏌️golf M - Adrian Meronk
9:20 - 🏃lekkoatletyka, chód na 20 km K - Katarzyna Zdziebło
No to dziś przed nami jeszcze finał Krzysztofa Chmielewskiego o 20.35, siatkówka pań o 21, 1/8 boksu Eli Wójcik o 21.50 i koszykówka 3x3 vs USA o 22.35
Iga Świątek pokonuje Danielle "Czajnik" Collins i melduje się w półfinale IO, gdzie zagra z Chinką Zheng. Teraz aby zdobyć medal olimpijski wystarczy nie przegrać dwóch kolejnych meczów na kortach, na których wygrała 25 spotkań z rzędu ♥️
W skiff Dominik Buksak i Szymon Wierzbicki🇵🇱 zajęli 8. miejsce w ostatnim wyścigu dnia. Na koniec dzisiejszej rywalizacji zajmują 5. pozycję ze stratą 7 punktów do podium. Już jutro zostaną rozdane medale w tej konkurencji.#Olympics#OlympicGames#Paris2024…
Chinka Zheng rywalką Igi Świątek (ewentualnie Danielle Collins) w półfinale IO po pokonaniu Angeliki Kerberównej w 3-godzinnym boju! Tym samym Angelika Kerberówna kończy karierę :/
0
Niestety Aneta Rygielska przegrywa ze złotą medalistką z Tokio w 1/8 IO w Boksie, ale naprawdę świetnie się jej postawiła.
Szkoda pierwszej rundy, gdzie imo nasza była lepsza, ale sędziowie ocenili ją 3:2 dla Turczynki :/
1
Teraz duży natłok wydarzeń związanych z Polską. Niedługo na ring wchodzi Aneta Rygielska, gdzie powalczy o ćwierćfinał. W tym samym czasie bój o półfinał zaczną nasze florecistki z Japonią. O 12 swój mecz natomiast zaczyna Iga Świątek, a najważniejsze wyścigi rozpoczynają żeglarze z Pawłem na czele.
3
Niestety, Beata przegrywa z wyżej notowaną Holenderką w 1/8 :/
Kolejny raz byliśmy o jedno zwycięstwo od 1/4 i ewentualnych repasaży w Judo...
7
Dzisiaj w nocy początek presezonu NFL ;)
Transmisja na Polsacie Sport ;)
@fart @kamil295 @Verema @Mistrzu888 @TaughtMule @partymaker @Adran360 @Vitoo @czółkovsky @jakub87
1
Niestety Piotr Kurczęta odpada z wielkim faworytem - Azerem, w 1/8 finału. Znowu zabrakło rundy do repasaży w Judo :/
Trzeba liczyć na Beatę za kilkanaście minut na drugiej macie, ale ona też faworytką nie będzie
0
Niestety Tomasz Bartnik kończy finał w strzelectwie na siódmym miejscu :/
0
Na razie Tomek 6. Strata do podium jest, na ten moment trzeba się skupić, żeby nie odpaść po stójce, czyli najlepszej pozycji Polaka. Po tej pozycji odpada 2 zawodników
0
@tristan87 zazwyczaj informacje z moich źródeł się nie mylą, więc myślę, że tak, choć oczywiście zawsze trzeba poczekać na oficjalny komunikat
0
@tristan87 w środowisku Motorowym to już wczoraj było wiadome ;)
Spóźnione coś mainstreamowe media hehe
2
No i zaczynamy kolejny dzień. ♥️
W żadnej konkurencji nie będziemy faworytami do medalu, ale możemy sobie go zapewnić poprzez zwycięstwo Igi lub przez zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji przez Pawła. Zaczyna się lekkoatletyka, czyli lubiący przynieść miłe niespodzianki Chód. ;)
Nasze florecistki faworytkami nie będą z Japonkami, ale można było o wiele gorzej trafić w ćwierćfinale.
Bartnik za sukces może uznać awans do finału w strzelectwie, ale zostało tylko 8 zawodników, więc kto wie, a może?
Nasza męska dwójka w klasie 49er też teoretycznie nie jest bez szans. ;)
4
Chodzą plotki, że nasz były zawodnik - Sergi Samper, blisko Motoru Lublin ;)
17
Super praca naszych Orłów w 3x3! Szkoda ino tego wczorajszego meczu z Francją...
4
@mextexperu no nie znasz się ;)
0
O kurde. W tej USA to nazwiska grają. Barry, Fredette...
0
@ObiwanKenobi szczerze mówiąc? We do not care
0
Ela jedną walkę od medalu! W boksie półfinał już zapewnia podium ♥️
1
Hahahah. Tak jest!!!!!
0
Szkoda. Tak jak u Durkacza nie pomogły na pewno odjęte punkty :/
0
Znowu punkt odjęty dla naszego reprezentanta :/
0
@sen ? Dzisiaj nam został tylko boks i kosz 3x3
@TR3YWAY Masiuk się nie dostał
0
@FcPortoFan1999 raczej marne, choć sport to sport. Nigdy nie wiadomo ;)
2
Plan na jutro. Zaczyna się lekkoatletyka! Na początek chód, gdzie nikt od nas faworytem nie jest, ale dobrze wiemy, że lubimy w tej konkurencji zaskoczyć na dużych imprezach. ;)
Do tego o godzinie 12.00 Iga Świątek zagra o tenisowy finał.
O medal mogą powalczyć nasze florecistki, ale w ćwierćfinale z Japonią faworytkami nie będą (choć można było w tej fazie o wiele gorzej trafić).
Ważne będą też rozstrzygnięcia w żeglarstwie. Szczególnie patrzymy na Pawła, który może sobie zapewnić nawet medal (jeśli zająłby 1. Miejsce w klasyfikacji. Obecnie jest drugi, ale stawka jest bardzo ściśnięta).
Jest też finał w strzelectwie, ale tam udział naszego zawodnika już jest miłym zaskoczeniem (choć nie obrazimy się na kolejną pozytywną niespodziankę)
0
Aj niestety. 4 miejsce
4
Co do Pawła. + Widać jak równo on płynie, patrząc na punkty bez odliczeń, gdzie jest zdecydowanym liderem
3
Ciekawe co ten czajnik wymyślił sobie
2
No to dziś przed nami jeszcze finał Krzysztofa Chmielewskiego o 20.35, siatkówka pań o 21, 1/8 boksu Eli Wójcik o 21.50 i koszykówka 3x3 vs USA o 22.35
4
Iga Świątek pokonuje Danielle "Czajnik" Collins i melduje się w półfinale IO, gdzie zagra z Chinką Zheng. Teraz aby zdobyć medal olimpijski wystarczy nie przegrać dwóch kolejnych meczów na kortach, na których wygrała 25 spotkań z rzędu ♥️
2
Jeszcze mała szansa się tli
0
Ojoj coś się Czajnik zaczął gotować hehe
3
Chinka Zheng rywalką Igi Świątek (ewentualnie Danielle Collins) w półfinale IO po pokonaniu Angeliki Kerberównej w 3-godzinnym boju!
Tym samym Angelika Kerberówna kończy karierę :/