2

@D10SLEO we will be there

30

Piękny widok ♥️


10

Kasia Wasick pewnie awansuje do finału!

16

I oby ta passa została podtrzymana aż do końca IO ♥️


7

Niestety zabrakło Ewie 0.01s :/

1

Ewka jeszcze nie bez szans

0

@MesQueUnClub96 ktoś musiał zagrać o tej 9. Co zrobisz?

1

@KamQiX ostatnie 4 mecze z Słowenią to 3 zwycięstwa naszych ;)

1

@NeroTFP1 czego sobie i państwu życzę ;)

1

Plan na jutro ;)
To może być piękny dzień ♥️


4

A ja się bardzo Słowenii nie boję. Oczywiście jest szansa, że będzie w papito, ale łatwiejszego na papierze rywala w XXI wieku chyba nie było w ćwierćfinale i tutaj też wolałem ich niż Francję czy Wlochy (choć oczywiście taka Japonia czy Niemcy byłyby jeszcze łatwiejsze). Mamy lepszych zawodników, ostatnie 3 na 4 mecze z nimi wygraliśmy, w tym dwa z rzędu. Z kim jak nie z nimi tę klątwę przełamać?

0

@Odcinkowy po dwa dla obu płci. Tamte dwie bardziej techniczne konkurencje razem i wspinaczka na czas oddzielnie

1

@SkilledHydra16 finał Sztafety 4x400. Ewa walczy o finał i potem ten rzeczony finał, no i oby spokojny półfinał Kasi Wasick

0

@Kamiloza91 Japonia

6

Nasza część drabinki:
Polska - Słowenia
USA - Brazylia
Druga część:
Francja - Niemcy
Włochy - Japonia

0

Sprytny plan grać wszystko na lewą stronę na Kurka...

4

Spokojnie. Nasi wiedzieli, że najlepiej wygrać 3-2, żeby na Niemców trafić. Wszystko wykalkulowane

0

Defekt Remco! Ale powinien to dowieźć

1

Świetna robota Belgów. Remco odjechał, a WVA spowolnił peleton tak, że Evenepoel tego już nie wypuści

1

Atak Van der Poela i Van Aerta!

2

Ja bym takiego problemu nie miał ;)


0

@Odcinkowy nie. Tak było na ostatnich IO. Wspinaczka jest rozdzielona

15

Fotoradar zrobił zdjęcia kolarzom XD

2

Jak to widzą "eksperci" siatkarscy? Wiadomo, że Dominikana marzenie


3

@MasterKrzych tak jak pisał kolega @NeroTFP1
Jeszcze może bym dorzucił jakąś miłą niespodziankę w kolarstwie torowym lub kolarstwie szosowym kobiet czy zapasach kobiet. No i oczywiście Kasię Wasick. Wcale nie jesteśmy jeszcze na jakiejś straconej pozycji

0

@Odcinkowy a czemu? Z "murowanych faworytów" do medalu odpadła Szymańska i niech będzie Tarnowski (choć on na pewno nie był aż tak dużym faworytem). Natomiast blisko jest np. niespodziewanych medali w boksie. Czemu, więc musi być fatalnie?

1

@mekston na pewno. Wielki zawód by to był, gdy nie było chociażby próby

0

@konrad1661 poczekałbym z tym stwierdzeniem jeszcze do końca jutrzejszego dnia, gdzie startują nasi młociarze, Kasia Wasick, pięściarki. Jeśli wtedy nie będzie z 2/3 dodatkowych medali to będzie można się martwić

0

I to wszystko przez jedną kolizję z innym zawodnikiem...


0

Paweł Tarnowski niestety odpada...
Brutalnie to się dla niego ułożyło. Płynął właściwie cały czas w Top 3, jednak na ostatnim wyścigu (który ostatnim wyścigiem wcale nie miał być) katastrofa, spada na 4. miejsce (mając tyle samo punktów co 3. Miejsce), przez co musiał płynąć w ćwierćfinale, gdzie odpada :/
Szkoda tego systemu, gdzie płyniesz te kilkanaście wyścigów, a koniec końców osoba z drugiego miejsca może skończyć za osobą z 10., bo decyduje jeden wyścig w sporcie tak losowym jak żeglarstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?