Saint Lucia ogląda pierwszy w historii medal igrzysk olimpijskich. Dla takich momentów są igrzyska :) #Paris2024#Paryż2024https://t.co/M8AwiGxu7E">pic.twitter.com/M8AwiGxu7E
A ja się bardzo Słowenii nie boję. Oczywiście jest szansa, że będzie w papito, ale łatwiejszego na papierze rywala w XXI wieku chyba nie było w ćwierćfinale i tutaj też wolałem ich niż Francję czy Wlochy (choć oczywiście taka Japonia czy Niemcy byłyby jeszcze łatwiejsze). Mamy lepszych zawodników, ostatnie 3 na 4 mecze z nimi wygraliśmy, w tym dwa z rzędu. Z kim jak nie z nimi tę klątwę przełamać?
@MasterKrzych tak jak pisał kolega @NeroTFP1 Jeszcze może bym dorzucił jakąś miłą niespodziankę w kolarstwie torowym lub kolarstwie szosowym kobiet czy zapasach kobiet. No i oczywiście Kasię Wasick. Wcale nie jesteśmy jeszcze na jakiejś straconej pozycji
@Odcinkowy a czemu? Z "murowanych faworytów" do medalu odpadła Szymańska i niech będzie Tarnowski (choć on na pewno nie był aż tak dużym faworytem). Natomiast blisko jest np. niespodziewanych medali w boksie. Czemu, więc musi być fatalnie?
@konrad1661 poczekałbym z tym stwierdzeniem jeszcze do końca jutrzejszego dnia, gdzie startują nasi młociarze, Kasia Wasick, pięściarki. Jeśli wtedy nie będzie z 2/3 dodatkowych medali to będzie można się martwić
I to wszystko przez jedną kolizję z innym zawodnikiem...
Przypomnijmy - pierwotnie w klasie iQFoil miało odbyć się 20 wyścigów. Skrócono zawody najpierw do 15, a później do 13 wyścigów. Do 12 wszystko układało się dla nas pomyślnie - Tarnowski był w czołowej trójce, kręcił się w okolicy pierwszego miejsca. Za ostatnim znakiem 13… https://t.co/SY1sKPKtWv">https://t.co/SY1sKPKtWv
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) August 3, 2024
Paweł Tarnowski niestety odpada... Brutalnie to się dla niego ułożyło. Płynął właściwie cały czas w Top 3, jednak na ostatnim wyścigu (który ostatnim wyścigiem wcale nie miał być) katastrofa, spada na 4. miejsce (mając tyle samo punktów co 3. Miejsce), przez co musiał płynąć w ćwierćfinale, gdzie odpada :/ Szkoda tego systemu, gdzie płyniesz te kilkanaście wyścigów, a koniec końców osoba z drugiego miejsca może skończyć za osobą z 10., bo decyduje jeden wyścig w sporcie tak losowym jak żeglarstwo
2
@D10SLEO we will be there
30
Piękny widok ♥️
10
Kasia Wasick pewnie awansuje do finału!
16
I oby ta passa została podtrzymana aż do końca IO ♥️
7
Niestety zabrakło Ewie 0.01s :/
1
Ewka jeszcze nie bez szans
0
@MesQueUnClub96 ktoś musiał zagrać o tej 9. Co zrobisz?
1
@KamQiX ostatnie 4 mecze z Słowenią to 3 zwycięstwa naszych ;)
1
@NeroTFP1 czego sobie i państwu życzę ;)
1
Plan na jutro ;)
To może być piękny dzień ♥️
4
A ja się bardzo Słowenii nie boję. Oczywiście jest szansa, że będzie w papito, ale łatwiejszego na papierze rywala w XXI wieku chyba nie było w ćwierćfinale i tutaj też wolałem ich niż Francję czy Wlochy (choć oczywiście taka Japonia czy Niemcy byłyby jeszcze łatwiejsze). Mamy lepszych zawodników, ostatnie 3 na 4 mecze z nimi wygraliśmy, w tym dwa z rzędu. Z kim jak nie z nimi tę klątwę przełamać?
0
@Odcinkowy po dwa dla obu płci. Tamte dwie bardziej techniczne konkurencje razem i wspinaczka na czas oddzielnie
1
@SkilledHydra16 finał Sztafety 4x400. Ewa walczy o finał i potem ten rzeczony finał, no i oby spokojny półfinał Kasi Wasick
0
@Kamiloza91 Japonia
6
Nasza część drabinki:
Polska - Słowenia
USA - Brazylia
Druga część:
Francja - Niemcy
Włochy - Japonia
0
Sprytny plan grać wszystko na lewą stronę na Kurka...
4
Spokojnie. Nasi wiedzieli, że najlepiej wygrać 3-2, żeby na Niemców trafić. Wszystko wykalkulowane
0
Defekt Remco! Ale powinien to dowieźć
1
Świetna robota Belgów. Remco odjechał, a WVA spowolnił peleton tak, że Evenepoel tego już nie wypuści
1
Atak Van der Poela i Van Aerta!
2
Ja bym takiego problemu nie miał ;)
0
@Odcinkowy nie. Tak było na ostatnich IO. Wspinaczka jest rozdzielona
15
Fotoradar zrobił zdjęcia kolarzom XD
2
Jak to widzą "eksperci" siatkarscy? Wiadomo, że Dominikana marzenie
3
@MasterKrzych tak jak pisał kolega @NeroTFP1
Jeszcze może bym dorzucił jakąś miłą niespodziankę w kolarstwie torowym lub kolarstwie szosowym kobiet czy zapasach kobiet. No i oczywiście Kasię Wasick. Wcale nie jesteśmy jeszcze na jakiejś straconej pozycji
0
@Odcinkowy a czemu? Z "murowanych faworytów" do medalu odpadła Szymańska i niech będzie Tarnowski (choć on na pewno nie był aż tak dużym faworytem). Natomiast blisko jest np. niespodziewanych medali w boksie. Czemu, więc musi być fatalnie?
1
@mekston na pewno. Wielki zawód by to był, gdy nie było chociażby próby
0
@konrad1661 poczekałbym z tym stwierdzeniem jeszcze do końca jutrzejszego dnia, gdzie startują nasi młociarze, Kasia Wasick, pięściarki. Jeśli wtedy nie będzie z 2/3 dodatkowych medali to będzie można się martwić
0
I to wszystko przez jedną kolizję z innym zawodnikiem...
0
Paweł Tarnowski niestety odpada...
Brutalnie to się dla niego ułożyło. Płynął właściwie cały czas w Top 3, jednak na ostatnim wyścigu (który ostatnim wyścigiem wcale nie miał być) katastrofa, spada na 4. miejsce (mając tyle samo punktów co 3. Miejsce), przez co musiał płynąć w ćwierćfinale, gdzie odpada :/
Szkoda tego systemu, gdzie płyniesz te kilkanaście wyścigów, a koniec końców osoba z drugiego miejsca może skończyć za osobą z 10., bo decyduje jeden wyścig w sporcie tak losowym jak żeglarstwo