A i brawa dla komentatora z Eurosportu za piękną tyradę na Polski Związek Szermierczy ♥️
„tak się kończą układy i kolesiostwo w @PZSzerm” komentator @Eurosport_PL bez ogródek mówi jak jest w polskim sporcie. I to nie tylko w szermierce ale skąd my to znamy w innych związkach sportowych. Brawo! #Paris2024#teampolandhttps://t.co/VpTc5lDDmy">pic.twitter.com/VpTc5lDDmy
Niestety, nie ma niespodzianki i przegrywamy z Włochami we florecie. Szkoda walki #5, gdzie nasz reprezentant przegrał 7-1, to ona tutaj najbardziej przesadziła, ale nasi się naprawdę pięknie postawili hegemonowi. Nie ma wstydu. Szkoda genialnej formy Michała Siessa. Jakbyśmy mieli 3 takich jak on, to byśmy się bili o złoto :D
@Odcinkowy oj ludzie mają krótką pamięć. Takie samo gadanie było w Tokio po pierwszym tygodniu, a skończyło się z najlepszym dorobkiem medalowym w XXI w
2
@Culer9002 oj będzie ciężko. Szwedka jest poza zasięgiem
0
@betonito Anita dzisiaj nie startuje
26
A i brawa dla komentatora z Eurosportu za piękną tyradę na Polski Związek Szermierczy ♥️
@BorzyKrzys
1
Niestety, nie ma niespodzianki i przegrywamy z Włochami we florecie. Szkoda walki #5, gdzie nasz reprezentant przegrał 7-1, to ona tutaj najbardziej przesadziła, ale nasi się naprawdę pięknie postawili hegemonowi. Nie ma wstydu. Szkoda genialnej formy Michała Siessa. Jakbyśmy mieli 3 takich jak on, to byśmy się bili o złoto :D
1
Ale szkoda tego pojedynku Wojtkowiaka... Bo Siess tu w transie jest
2
Niestety w jednym pojedynku stracona przewaga we florecie, ale to było do przewidzenia. Włochy to hegemon szermierki
0
@Odcinkowy oj ludzie mają krótką pamięć. Takie samo gadanie było w Tokio po pierwszym tygodniu, a skończyło się z najlepszym dorobkiem medalowym w XXI w
2
@FCB24 jedzie, bo uzyskał kwalifikację olimpijską. Pozdrawiam
1
@robsons23 śmiało, wypisuj. Dzisiaj dużo szans na medale, jak będzie pusto wieczorem medalowo, to wtedy można narzekać będzie
1
@robsons23 o co ci chodzi? XD
0
Bardzo dobry start naszych florecistów z Włochami! Ale oczywiście utrzymać to będzie bardzo ciężko
0
Za 10 minut nasi floreciści zaczną bój ćwierćfinałowy z Włochami. Awans naszych byłby ogromną sensacją
1
@konrad1661 Anita Włodarczyk przed wszystkim ma 39 lat. ;)
+ Na razie tylko seria próbna była, gdzie rzucała luźno
5
Życzę Państwu, aby dziś było pięknie ♥️
Kasia Niewiadoma i Wasick. Pięściarki, siatkarki, młociarze. Vamos!
0
@Bzyczekk w jaki sposób niby zmarnowali potencjał tu, a przede wszystkim na WM?
4
Jest i on!!! ♥️
1
@PatrychoO zajebiście. Nia po powrocie jest świetna + teraz będzie bardzo fajne story z Tiffany
1
@PatrychoO bardzo możliwe. A u bab, możliwe, że Damage Ctrl po tym co zrobili z Bayley (były ostatnio przy segmencie z nimi w tle Wyattowe znaki)
2
@PatrychoO YEAH
2
Świetny jest Paul
https://x.com/TheMovementXx/status/1819889721415258511
0
@AlexDark00 ponieważ stadiony NFL są budowane na to, żeby mecze odbywały się tam na jesieni/zimą
0
@kanver_ tak, że nie przewidzisz ich na tydzień przed, mistrzu ;)
1
@Culers w MLB też się czasem zdarza lightning-delay, tylko tam też jest często po prostu rain-delay, bo baseballu zbytnio się nie da grać w deszczu.
4
@KrychaFCB ile razy trzeba tłumaczyć, że nie chodzi o deszcz...
0
@norbi77 przecież kibice też muszą miejsca opuścić
0
@HypeR uwierz, że nie chodzi o deszcz ;)
0
@kanver_ wiesz jak działają Burze?
1
No i można spokojnie SummerSlam oglądać ;)
2
@MesQueUnClub96 na mundial, wszystkie stadiony mają mieć wymienioną murawę na naturalną
@Adran360
6
A, tak jakby co, to MetLife Stadium, na którym dziś gramy, to jest znane z tego, że ma notorycznie najgorszą i najbardziej kontuzjogenną murawę w NFL