2

@Culer9002 oj będzie ciężko. Szwedka jest poza zasięgiem

0

@betonito Anita dzisiaj nie startuje

26

A i brawa dla komentatora z Eurosportu za piękną tyradę na Polski Związek Szermierczy ♥️


@BorzyKrzys

1

Niestety, nie ma niespodzianki i przegrywamy z Włochami we florecie. Szkoda walki #5, gdzie nasz reprezentant przegrał 7-1, to ona tutaj najbardziej przesadziła, ale nasi się naprawdę pięknie postawili hegemonowi. Nie ma wstydu. Szkoda genialnej formy Michała Siessa. Jakbyśmy mieli 3 takich jak on, to byśmy się bili o złoto :D

1

Ale szkoda tego pojedynku Wojtkowiaka... Bo Siess tu w transie jest

2

Niestety w jednym pojedynku stracona przewaga we florecie, ale to było do przewidzenia. Włochy to hegemon szermierki

0

@Odcinkowy oj ludzie mają krótką pamięć. Takie samo gadanie było w Tokio po pierwszym tygodniu, a skończyło się z najlepszym dorobkiem medalowym w XXI w

2

@FCB24 jedzie, bo uzyskał kwalifikację olimpijską. Pozdrawiam

1

@robsons23 śmiało, wypisuj. Dzisiaj dużo szans na medale, jak będzie pusto wieczorem medalowo, to wtedy można narzekać będzie

1

@robsons23 o co ci chodzi? XD

0

Bardzo dobry start naszych florecistów z Włochami! Ale oczywiście utrzymać to będzie bardzo ciężko

0

Za 10 minut nasi floreciści zaczną bój ćwierćfinałowy z Włochami. Awans naszych byłby ogromną sensacją

1

@konrad1661 Anita Włodarczyk przed wszystkim ma 39 lat. ;)
+ Na razie tylko seria próbna była, gdzie rzucała luźno

5

Życzę Państwu, aby dziś było pięknie ♥️
Kasia Niewiadoma i Wasick. Pięściarki, siatkarki, młociarze. Vamos!


0

@Bzyczekk w jaki sposób niby zmarnowali potencjał tu, a przede wszystkim na WM?

4

Jest i on!!! ♥️


1

@PatrychoO zajebiście. Nia po powrocie jest świetna + teraz będzie bardzo fajne story z Tiffany

1

@PatrychoO bardzo możliwe. A u bab, możliwe, że Damage Ctrl po tym co zrobili z Bayley (były ostatnio przy segmencie z nimi w tle Wyattowe znaki)

2

@PatrychoO YEAH

2

0

@AlexDark00 ponieważ stadiony NFL są budowane na to, żeby mecze odbywały się tam na jesieni/zimą

0

@kanver_ tak, że nie przewidzisz ich na tydzień przed, mistrzu ;)

1

@Culers w MLB też się czasem zdarza lightning-delay, tylko tam też jest często po prostu rain-delay, bo baseballu zbytnio się nie da grać w deszczu.

4

@KrychaFCB ile razy trzeba tłumaczyć, że nie chodzi o deszcz...

0

@norbi77 przecież kibice też muszą miejsca opuścić

0

@HypeR uwierz, że nie chodzi o deszcz ;)

0

@kanver_ wiesz jak działają Burze?

1

No i można spokojnie SummerSlam oglądać ;)

2

@MesQueUnClub96 na mundial, wszystkie stadiony mają mieć wymienioną murawę na naturalną
@Adran360

6

A, tak jakby co, to MetLife Stadium, na którym dziś gramy, to jest znane z tego, że ma notorycznie najgorszą i najbardziej kontuzjogenną murawę w NFL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?