0

@MesQueUnClub96 no jednak nazywa się Albert Rzeka. Nazwisko do czegoś zobowiązuje

0

Robert Baran przegrywa, co było do przewidzenia. Z dobrych informacji - jest spora szansa na repasaże, bo Gruzin to multimedalista MŚ i IO

1

Aj. Zabrakło siły na koniec i jest 5. miejsce, ale tutaj medal byłby dużą niespodzianką, ale mocny początek jest dobrym prognostykiem przed startem Doroty w C1 jutro

2

Robert Baran w 1/4 w zapasach do 125 kg!

2

@fart wszystko od jakichś 10 do 17.
Spokojnie powinno być z 14, ale niestety, kilka kompromitacji i kilka "close calli" i jest jak jest

0

Wiktor Głazunow w finale A w C1 ;)

1

@Azi oczywiście, tylko tu sytuacja jest jednak taka, że ona reprezentowała nas, zdobywała medale, a teraz te medale zdobywa dla somsiadów...

7

@Zoker no raczej nikt nie będzie biegł sztafety 400 metrowej kilka godzin przed najważniejszym finałem w swojej karierze.

0

A do tego najlepsza nasza musi kajakarka obecnie pływa sobie dla kadry Niemiec i śpiewa sobie z nimi polskie pioseneczki...


5

Niestety beznadziejny wynik kajakarek naszych na tych IO. Brak medalu wśród K4 i K2 to jest kompromitacja... Trzeba liczyć na kanadyjki...

4

Jest finał! W kanadyjkach najbardziej liczymy jednak na pojedyncze wyścigi


0

@Pawlak1992 Kajakarskie dwójki, ew. Głazunow. Może siostry Pikulik

0

Plan na dziś. Liczymy głównie na kajakarstwo i Natalkę


0

Za kilka minut na tor kajakowy wypłyną nasze atomówki! ;)

5

Brawo Dorota!


4

Kiełbasy do góry!


6

Szkoda, że Elę sędziowie przekręcili kurde. Dwa medale w boksie to by było...

4

Jutro liczymy głównie na medal naszych atomówek ;)
Do tego Ada Sułek zaczyna rywalizację w siedmioboju. Anhelina Łysak to nasza kolejna zawodniczka z Lubelszczyzny z ambicjami do medalu. W drabince bardzo ciężka przeciwniczka w ewentualnym ćwierćfinale, ale nasz region lubi niespodzianki miłe ♥️
W zapasach też szansa na medal u Arka, ale w ewentualnej walce o brąz potężny czarny Ukrainiec.
Wracająca z zawieszenia Dorota Borowska będzie też chciała się dobrze pokazać w wyścigu pojedynczym.
Mateusz Rudyk będzie musiał się wbić na wyżyny, żeby pokonać Holendra, ponieważ jest on absolutnym hegemonem tej dyscypliny.


3

A i mówiłem, że w drugim tygodniu IO się rozkręci ;)
Tak samo jak w Tokio

1

@kulek22 niedługo wrzucam ;)

0

No dzisiejszy dzień oddał fest. ♥️
Jutro idziemy za ciosem ;)

11

Lubelszczyzna sportem olimpijskim stoi! Ola Mirosław i Julka Szeremeta ♥️♥️♥️♥️♥️

5

Duma Lubelszczyzny, Julia Szeremeta w finale Olimpijskim!!!!! ♥️

1

Widzę sędziowie już show zaczynają

1

Natalia całkiem nieźle pobiegła jak na sraczkę ;)


0

Co ta Turczynka tak jęczy? XD

6

Za chwilę na ring wchodzi nasza Duma Lubelszczyzny - Julia Szeremeta ;)

0

Czas na rewanż za Tokio!

0

Młody Alekna pobił ojca ;)

0

Paulino poza zasięgiem jest raczej. Potwór niesamowity

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?