Aj. Zabrakło siły na koniec i jest 5. miejsce, ale tutaj medal byłby dużą niespodzianką, ale mocny początek jest dobrym prognostykiem przed startem Doroty w C1 jutro
A do tego najlepsza nasza musi kajakarka obecnie pływa sobie dla kadry Niemiec i śpiewa sobie z nimi polskie pioseneczki...
Kajakarstwo 🛶
Srebrny medal w konkurencji K4 zdobyły dziś Niemki 🇩🇪, a wśród nich Paulina Paszek. Polka w 2020 roku przeprowadziła się do Niemiec i już od 2021 roku reprezentuje barwy naszych zachodnich sąsiadów.
Plan na dziś. Liczymy głównie na kajakarstwo i Natalkę
ZAPOWIEDŹ DNIA - 9 SIERPNIA
To już trzecia od końca zapowiedź, Igrzyska zbliżają się do końca… Ale jutro naprawdę dużo emocji dla polskich kibiców! Finały w kajakach, Natalia Kaczmarek, Adrianna Sułek, Pia Skrzyszowska, powrót polskich skoków do wody, pięciobój nowoczesny,…
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) August 8, 2024
ZAPOWIEDŹ - 8 SIERPNIA Dziś nieco później niż zwykle. Co nas czeka dziś? Przede wszystkim finał zmagań w kajakowych K4. Do tego starty rozpoczynają pięcioboiści nowocześni, Arkadiusz Kułynycz powalczy w repasażach, a Anhelina Łysak rozpocznie zmagania. Na torze kajakowym pojawi…
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) August 8, 2024
Jutro liczymy głównie na medal naszych atomówek ;) Do tego Ada Sułek zaczyna rywalizację w siedmioboju. Anhelina Łysak to nasza kolejna zawodniczka z Lubelszczyzny z ambicjami do medalu. W drabince bardzo ciężka przeciwniczka w ewentualnym ćwierćfinale, ale nasz region lubi niespodzianki miłe ♥️ W zapasach też szansa na medal u Arka, ale w ewentualnej walce o brąz potężny czarny Ukrainiec. Wracająca z zawieszenia Dorota Borowska będzie też chciała się dobrze pokazać w wyścigu pojedynczym. Mateusz Rudyk będzie musiał się wbić na wyżyny, żeby pokonać Holendra, ponieważ jest on absolutnym hegemonem tej dyscypliny.
"Moje samopoczucie nie jest najlepsze, mam problemy żołądkowe, biegło mi się ciężko. Za 2 dni będzie nowe rozdanie. 200 metrów pobiegłam dobrze, potem przespałam. Najważniejsze jest 1. miejsce, jest dużo do poprawy. Jestem dobrej myśli."
0
@MesQueUnClub96 no jednak nazywa się Albert Rzeka. Nazwisko do czegoś zobowiązuje
0
Robert Baran przegrywa, co było do przewidzenia. Z dobrych informacji - jest spora szansa na repasaże, bo Gruzin to multimedalista MŚ i IO
1
Aj. Zabrakło siły na koniec i jest 5. miejsce, ale tutaj medal byłby dużą niespodzianką, ale mocny początek jest dobrym prognostykiem przed startem Doroty w C1 jutro
2
Robert Baran w 1/4 w zapasach do 125 kg!
2
@fart wszystko od jakichś 10 do 17.
Spokojnie powinno być z 14, ale niestety, kilka kompromitacji i kilka "close calli" i jest jak jest
0
Wiktor Głazunow w finale A w C1 ;)
1
@Azi oczywiście, tylko tu sytuacja jest jednak taka, że ona reprezentowała nas, zdobywała medale, a teraz te medale zdobywa dla somsiadów...
7
@Zoker no raczej nikt nie będzie biegł sztafety 400 metrowej kilka godzin przed najważniejszym finałem w swojej karierze.
0
A do tego najlepsza nasza musi kajakarka obecnie pływa sobie dla kadry Niemiec i śpiewa sobie z nimi polskie pioseneczki...
5
Niestety beznadziejny wynik kajakarek naszych na tych IO. Brak medalu wśród K4 i K2 to jest kompromitacja... Trzeba liczyć na kanadyjki...
4
Jest finał! W kanadyjkach najbardziej liczymy jednak na pojedyncze wyścigi
0
@Pawlak1992 Kajakarskie dwójki, ew. Głazunow. Może siostry Pikulik
0
Plan na dziś. Liczymy głównie na kajakarstwo i Natalkę
0
Za kilka minut na tor kajakowy wypłyną nasze atomówki! ;)
5
Brawo Dorota!
4
Kiełbasy do góry!
6
Szkoda, że Elę sędziowie przekręcili kurde. Dwa medale w boksie to by było...
4
Jutro liczymy głównie na medal naszych atomówek ;)
Do tego Ada Sułek zaczyna rywalizację w siedmioboju. Anhelina Łysak to nasza kolejna zawodniczka z Lubelszczyzny z ambicjami do medalu. W drabince bardzo ciężka przeciwniczka w ewentualnym ćwierćfinale, ale nasz region lubi niespodzianki miłe ♥️
W zapasach też szansa na medal u Arka, ale w ewentualnej walce o brąz potężny czarny Ukrainiec.
Wracająca z zawieszenia Dorota Borowska będzie też chciała się dobrze pokazać w wyścigu pojedynczym.
Mateusz Rudyk będzie musiał się wbić na wyżyny, żeby pokonać Holendra, ponieważ jest on absolutnym hegemonem tej dyscypliny.
3
A i mówiłem, że w drugim tygodniu IO się rozkręci ;)
Tak samo jak w Tokio
1
@kulek22 niedługo wrzucam ;)
0
No dzisiejszy dzień oddał fest. ♥️
Jutro idziemy za ciosem ;)
11
Lubelszczyzna sportem olimpijskim stoi! Ola Mirosław i Julka Szeremeta ♥️♥️♥️♥️♥️
5
Duma Lubelszczyzny, Julia Szeremeta w finale Olimpijskim!!!!! ♥️
1
Widzę sędziowie już show zaczynają
1
Natalia całkiem nieźle pobiegła jak na sraczkę ;)
0
Co ta Turczynka tak jęczy? XD
6
Za chwilę na ring wchodzi nasza Duma Lubelszczyzny - Julia Szeremeta ;)
0
Czas na rewanż za Tokio!
0
Młody Alekna pobił ojca ;)
0
Paulino poza zasięgiem jest raczej. Potwór niesamowity