White Sox z największą liczbą porażek w jednym sezonie w nowoczesnej historii MLB. Myślałem, że ten rekord nigdy nie zostanie pobity, a szczególnie przez drużynę z takiego rynku jak Chicago. Co Jerry Reinsdorf przyfarcił z MJ i jedzie na jego nazwisku od prawie 40 lat to jego.
The Chicago White Sox now have the most losses in a single season in the modern era of MLB history. https://t.co/Xo6Ow1eBDG">pic.twitter.com/Xo6Ow1eBDG
@Encore No to sobie pograli ze sobą Villanova Knicks XD Nie zdziwię się, jeśli Wolves na tym lepiej wyjdą niż Knicksi, choć ogólnie nie podoba mi się jakoś zbytnio ta wymiana dla obu drużyn
@Spacedragon wszystkie drużyny przeniosły się do innych miast. W zależności od przypadku była to praktycznie zawsze jakaś kombinacja chciwości właścicieli i niechęci władz miasta do budowy nowych obiektów
Tragiczny okres dla Oakland. W ciągu 5 lat stracili wszystkie swoje drużyny w głównych sportach amerykańskich: Warriors w NBA, Raiders w NFL i Athletics w MLB :/
2019 ➡️ 2024: the end of an era in Oakland.
The A's will play in West Sacramento for the 2025-27 seasons ahead of their planned move to Las Vegas in 2028. https://t.co/mJ4KYvILKC">pic.twitter.com/mJ4KYvILKC
Ciekawostka Polska to najbardziej reprezentowana nacja w FC Barcelonie po Hiszpanii ;) Kazdego obcokrajowca jest po jednym z kraju, a Polaków jest dwóch. Nie wspominając o dwóch Polkach w Femeni ♥️
@fart dzięki wielkie. Półfinał mamy zapewniony, ale niestety żeby zapewnić sobie home field advantage musimy wygrać jeszcze ostatni mecz z Bielawą. Będziemy w teorii faworytami, ale nie można odpuścić ;)
Zapraszam zainteresowanych bardzo ważny mecz jeśli chodzi o wygląd tabeli grupy wschodniej Polskiej Ligi Futbolu 9-tek ;) Początek o 15.00 ♥️ https://www.youtube.com/live/EdohuDmPCRA?si=dyMHzbemkwZId8dz @Mistrzu888@Vitoo@Adran360@kamil295@fart@MesQueUnClub96@Pnog37
@Mitch_Atleta no na pewno nie jest tak popularny jak kilkadziesiąt lat temu, ale ogólnie nie ma tragedii. Szczególnie, że nowe zasady wprowadzone kilka lat temu zdecydowanie poprawiły atrakcyjność sportu. Oglądalność mniej więcej na poziomie NBA, co pewnie wielu tutaj zaskoczy
Najbardziej utalentowany baseballista w historii. Kosmita. Shohei Ohtani z 50 Home Runami i 50 ukradzionymi bazami w sezonie jako pierwszy zawodnik w historii. I to jeszcze zrobił to w musi najlepszym indywidualnym meczu w historii tego sportu ♥️
BASEBALL HISTORY HAS A NEW CHAPTER 📖
SHOHEI OHTANI IS THE FOUNDER OF THE 50/50 CLUB! https://t.co/olTcFidEXA">pic.twitter.com/olTcFidEXA
ESPN senior NBA insider Adrian Wojnarowski has agreed to become the general manager of the men’s basketball program at St. Bonaventure, he told ESPN. The role includes Name Image and Likeness allocation, recruiting and supporting successful Bonnies coach Mark Schmidt. https://t.co/xnv4PPTE3U">pic.twitter.com/xnv4PPTE3U
Nie no. Wieczór idealny w Lublinie. Zwycięstwa obu Motorów i jeszcze w siatce niespodzianka na rozpoczęcie sezonu ♥️ Obyśmy w niedzielę dołożyli w futbolu amerykańskim ;)
@Kidd no na moje to jeszcze lepiej to wygląda jak się da takie porównanie, bo to jednak nadal sport "niszowy" u nas, a mecz, jak mówię, leciał w środku nocy przed dniem roboczym. Puszczę z Miedzią o 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek pewnie by nie obejrzało nawet 10k ludzi. Do tego, bardzo duża część fanów NFL nie ogląda meczów w polskiej TV, ino na Game Passie, szczególnie, że na SB jest on właściwie za darmo, więc liczba faktycznie była jeszcze większa
Tak dla przypomnienia ;) Futbol amerykański w Europie coraz popularniejszy. 160k w środku nocy przed dniem pracującym to wynik świetny wręcz ♥️
I już zaczynają się klasyczne pytania, pod postami o tym, ze wraca NFL do Polsatu, a czy ktoś to w Polsce ogląda? Po co to?
To mała przypominajka, bo może zdążyło się zapomnieć, ostatni Super Bowl w Polsacie i Polsacie Sport (mecz startuje grubo po północy, z niedzieli na… https://t.co/Ez8gdE5b8k">pic.twitter.com/Ez8gdE5b8k
Thursday The 105th season of the NFL kicks off in Kansas City, where the defending-champion @Chiefs face off against the @Ravens in an AFC Championship rematch! (8pm ET on NBC/Peacock)
3
White Sox z największą liczbą porażek w jednym sezonie w nowoczesnej historii MLB. Myślałem, że ten rekord nigdy nie zostanie pobity, a szczególnie przez drużynę z takiego rynku jak Chicago. Co Jerry Reinsdorf przyfarcił z MJ i jedzie na jego nazwisku od prawie 40 lat to jego.
@Kengo @fart
1
@Encore No to sobie pograli ze sobą Villanova Knicks XD
Nie zdziwię się, jeśli Wolves na tym lepiej wyjdą niż Knicksi, choć ogólnie nie podoba mi się jakoś zbytnio ta wymiana dla obu drużyn
2
@Spacedragon wszystkie drużyny przeniosły się do innych miast. W zależności od przypadku była to praktycznie zawsze jakaś kombinacja chciwości właścicieli i niechęci władz miasta do budowy nowych obiektów
4
Tragiczny okres dla Oakland. W ciągu 5 lat stracili wszystkie swoje drużyny w głównych sportach amerykańskich: Warriors w NBA, Raiders w NFL i Athletics w MLB :/
24
Vamos ♥️
3
Ciekawostka
Polska to najbardziej reprezentowana nacja w FC Barcelonie po Hiszpanii ;)
Kazdego obcokrajowca jest po jednym z kraju, a Polaków jest dwóch.
Nie wspominając o dwóch Polkach w Femeni
♥️
1
@fart dzięki wielkie. Półfinał mamy zapewniony, ale niestety żeby zapewnić sobie home field advantage musimy wygrać jeszcze ostatni mecz z Bielawą. Będziemy w teorii faworytami, ale nie można odpuścić ;)
8
Zapraszam zainteresowanych bardzo ważny mecz jeśli chodzi o wygląd tabeli grupy wschodniej Polskiej Ligi Futbolu 9-tek ;)
Początek o 15.00 ♥️
https://www.youtube.com/live/EdohuDmPCRA?si=dyMHzbemkwZId8dz
@Mistrzu888 @Vitoo @Adran360 @kamil295 @fart @MesQueUnClub96 @Pnog37
1
@Mitch_Atleta no na pewno nie jest tak popularny jak kilkadziesiąt lat temu, ale ogólnie nie ma tragedii. Szczególnie, że nowe zasady wprowadzone kilka lat temu zdecydowanie poprawiły atrakcyjność sportu. Oglądalność mniej więcej na poziomie NBA, co pewnie wielu tutaj zaskoczy
7
Najbardziej utalentowany baseballista w historii. Kosmita. Shohei Ohtani z 50 Home Runami i 50 ukradzionymi bazami w sezonie jako pierwszy zawodnik w historii. I to jeszcze zrobił to w musi najlepszym indywidualnym meczu w historii tego sportu ♥️
@fart @Kengo
3
Widzę, że mecze idą parami. Jak w jednym gol to od razu też w drugim.
Btw Bonfiace co zrobił XDDD
A komentatorzy jeszcze mówią, że przypadek XD
4
Ostatni Woj Bomb :/
1
@fart dzięki wielkie ♥️
Za tydzień w niedzielę, o tej samej porze, bardzo ważny mecz z Rzeszowem. Już teraz zapraszam ;)
7
Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na transmisję mojego drugiego meczu jako trenera futbolu amerykańskiego.
Transmisja:
https://www.youtube.com/live/JRXhqRrFdHM?si=HFtLKWfRbIsl2MJe
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @MesQueUnClub96 @Verema @TaughtMule @Roni/VEB @Adran360 @Vitoo
0
@Eto'o9 R10 no ja w futbolu amerykańskim trochę z innej perspektywy, bo używając pierwszej osoby, mówiłem dosłownie :D
4
Nie no. Wieczór idealny w Lublinie. Zwycięstwa obu Motorów i jeszcze w siatce niespodzianka na rozpoczęcie sezonu ♥️
Obyśmy w niedzielę dołożyli w futbolu amerykańskim ;)
0
Motor Lublin w finale ♥️
1
Ale się zapowiada dzisiaj piękny wieczór w Lublinie ♥️
7
@AlphaNumeric Osasuna na El Sadar łatwa?
7
A jeszcze 3 lata temu zdobywał przyłożenia dla Panthers Wrocław ;)
Świetna historia ♥️
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @Adran360 @Vitoo @TaughtMule @czółkovsky @MesQueUnClub96 @partymaker
1
Mamy to!!!!
@fart
6
Kendrick Lamar wystąpi podczas Halftime Show Super Bowl LIX
4
ale jaja XD
2
@Kidd no na moje to jeszcze lepiej to wygląda jak się da takie porównanie, bo to jednak nadal sport "niszowy" u nas, a mecz, jak mówię, leciał w środku nocy przed dniem roboczym. Puszczę z Miedzią o 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek pewnie by nie obejrzało nawet 10k ludzi. Do tego, bardzo duża część fanów NFL nie ogląda meczów w polskiej TV, ino na Game Passie, szczególnie, że na SB jest on właściwie za darmo, więc liczba faktycznie była jeszcze większa
6
Tak dla przypomnienia ;)
Futbol amerykański w Europie coraz popularniejszy. 160k w środku nocy przed dniem pracującym to wynik świetny wręcz ♥️
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @Vitoo @Adran360
1
@yzyr legalnie Game Pass oraz dwa mecze tygodniowo Polsat Sport Fight
12
Nadszedł dzień dzisiejszy! Zaczynamy w nocy sezon NFL ♥️♥️♥️
@fart @partymaker @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @Adran360 @Vitoo @TaughtMule @czółkovsky @ronni37
0
@katalonczyk987 już jest
5
Colapinto 12. w debiucie. Brawo!
1
Norris utrzymaj prowadzenie do końca pierwszego okrążenia - IMPOSSIBLE CHALLANGE