2

@MesQueUnClub96 Tytani Lublin ;)

14

Ale piękny dzień ♥️
Koło Gospodyń Wiejskich mamy wygrało czwarty rok z rzędu konkurs na najlepszy wieniec w gminie ;)
Kasia Niewiadoma wygrywa Tour de France.
A moja drużyna wygrała swój pierwszy mecz sezonie w polskiej lidze Futbolu Amerykańskiego. Był to mój debiut w roli trenera ♥️


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema
(Niestety mordy bez transmisji meczu)

4

No i stuknęło 9 lat na stronie. Leci kurła czas...

0

@FcPortoFan1999 13:40. Finisz zaplanowany na po 18.00

7

Kasia Niewiadoma nadal liderką TdF! Został ostatni etap i to podjazd pod słynne Alpe d'Huez zadecyduje o tym kto wygra trzecią edycję kobiecego Touru!
Szkoda tej kraksy na IO, bo jestem pewien, że tam byłby medal. Forma jest wybitna

25

13 lat temu ;)
Idealny mecz mi się trafił na "debiut" kibicowski na CN. Debiut Cesca, kilka czerwonych kartek, palec w oku Tito, gol Messiego na zwycięstwo w 87 minucie i to ikoniczne zdjęcie ;)
Akurat na bramkę, za którą siedziałem ♥️


1

@MesQueUnClub96 i znowu ten sam sędzia

0

What a cat XD


6

Ale Kasiula ciśnie ♥️


7

Nie chce mi się wierzyć w datę 20-22 grudnia na Hard Rock, kiedy na tym samym stadionie 22.12 jest mecz NFL

0

@tristan87 cos mi nie pasuje. 22 grudnia Dolphins grają u siebie

0

Mistrz i TOP4: BARCELONA, Real, Atletico, Valencia
MVP Sezonu: Yamal
Pichichi: Mbappe
Najlepszy asystent: Vinicius
Największa niespodzianka: Valencia
Największe rozczarowanie: Athletic
Spadkowicze: Rayo, Getafe, Espanyol

0

A Premiera to czemu nie ma na Defiladzie?

21

Łohoho


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nasze srebrne medalistki Olimpijskie również otrzymają mieszkania ♥️

1

Leroy Merlin jaka reklama XD

2

Oficjalnie rozpoczynamy Olimpiadę! :/

2

@Kapitan hawk to wy chyba nie słyszeliście przesadzonych wykonań hymnu USA XD
To było jak na nich dość normalne

0

@FcPortoFan1999 @Bobert_Kubicki @mordini123 oj nie byłbym taki pewien. Tak samo z przeświadczeniem, że USA to jakiś hegemon w baseballu. W tych dyscyplinach jest bardzo duża konkurencja

1

@fart udało mi się 2 lata temu zdobyć 5. Miejsce w Mistrzostwach Polski hehe
Nasza kadra coś tam działa, fajnie jakby udało się jej awansować na IO (szczególnie, że udział zapowiadają gwiazdy NFL)

0

@FcPortoFan1999 na każdych IO gospodarz ma boost medalowy. Zobaczcie na Francję z tego roku, jak podskoczyła w porównaniu do poprzednich lat. Japonia 3 lata temu też ładnie leciała. Chiny u siebie wygrały klasyfikację medalową, itd.

0

@MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999 każdy gospodarz dodaje pod siebie dyscypliny + nie spodziewałbym się ogromnej dominacji USA w żadnej z tych dyscyplin, oprócz futbolu

4

Oby ino boks nie wyleciał. Bardzo cieszy futbol flagowy i baseball ♥️


3

Amerykanie wygrywają klasyfikację medalową

2

Ale sędziowie oszukali Francuzki. Sędzia stojący pół metra od akcji był chyba jedyną osobą na świecie widzącą tam kontakt Francuzki

0

@Barcanajlepszyteam oj chyba się kolega dopiero z łóżka zebrał hehe

0

@Michael24 tak jest. Potem już ino ceremonia o 21

2

@Pressinho 2-3 medale to miały same kajaki przywieźć. Marysia w oszczepie miała ewidentnie formę, tylko niestety wczoraj obsranko. W zapasach też zawsze medal chociaż jeden przywoziliśmy i rzeczywiście nasi byli dobrze przygotowani, więc tutaj brak medalu to jednak duża szkoda. Angelika Szymańska miała autostradę do finału. Kasia Wasick też powinna była mieć medal w pływaniu i to było duże rozczarowanie. Dużo nieszczęścia miał Paweł w żeglarstwie. Kasia Niewiadoma miała genialną formę i jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że miałaby medal gdyby nie kraksa

2

10 medali, ale za to w 9 różnych konkurencjach (dla porównania w takim Tokio 14 medali w 5 różnych dyscyplinach, w tym 9 krążków to sama lekkoatletyka).
Dlatego szkoda tej słabej formy lekkiej i tragedii kajakowej, bo tu naprawdę była szansa na najlepszy wynik medalowy w tym wieku, a prognozy medalowe w okolicach 15 medali, wcale nie były jakieś wygórowane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?