3

W World Series zagrają ze sobą dwie największe baseballowe marki - Los Angeles Dodgers i New York Yankees.


@Kengo @fart

6

To jest ten słynny sport, którego nikt poza USA nie ogląda? :D
https://zapodaj.net/plik-rMoT1DsSJR
Rekord frekwencji pobity ;)
https://zapodaj.net/plik-w0mAZnzo3Q
A co do meczu - no szkoda, szczególnie po takim początku. No, ale z taką defensywą nie zajdziesz daleko. Plus, że Maye wygląda obiecująco ;)
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @Adran360 @Vitoo @TaughtMule @partymaker @Verema

2

@Krzysztof1987 od 20 prawie lat tak grają ;)
Pierwszy raz w Londynie chyba w 2006. Do tego są mecze np. w Niemczech, Meksyku, Brazylii

2

@Krzysztof1987 zwykły mecz sezonu zasadniczego ;)

15

1

@MesQueUnClub96 no tak. Kij nam w ryj. Weekendy płaskie, a Alpe d'Huez wywalone...

4

Szymon Marciniak zostaje w Ekstraklasie i UEFA do przynajmniej MŚ 2026. [TVP Sport]

2

Szacun


7

Hej @jowita
Czy jesteś może jutrzejszą datą? Bo jesteś 11/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

Śmiech na sali...


3

@fart wiadomo, ja też bym od razu grał Mayem, a pod względem drużynowym to wiadomo, że nic do stracenia nie ma. Raczej jest obawa u znacznej większości o to czy Maye za tym OL, szczególnie przeciwko mocnemu defowi Texans, po prostu nie nabawi się złych nawyków, itd. Chociaż, jak mówię, ja się cieszę, bo oglądania tego ataku z Brisettem, jako moje pierwsze doświadczenie z NFL na żywo, no nie ekscytowało mnie zbytnio :D
@Vitoo za tydzień. Mam nadzieję, że do tego czasu nic się złego nie wydarzy i Maye tym starterem pozostanie. Dzięki ;)

5

Czy to dobry ruch przyszłościowo? Możliwe, że nie. No, ale nie będę ukrywał, że samolubnie się cieszę. W Londynie będę mógł zobaczyć Maye'a w akcji


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @Adran360 @Vitoo

0

@Tasde jest NFL i playoffy MLB ;)

7

Tam to Meksyk mają... Jak kogoś zdjęcia interesują to na Twitterze łatwo znaleźć


7

Shams oficjalnie zastępuje Woja w ESPN ;)


@fart @takisobiektos @Encore @partymaker @Mns21 @kamil295 @BartqRKO

0

@FcPortoFan1999 w siatkówkę też zwycięstwo z Asseco, a do tego w futbolu amerykańskim awans do półfinału z kompletem zwycięstw ♥️

4

Motor Lublin po raz trzeci z rzędu Mistrzem Polski ♥️

2

"Lindgren wszedł bez pytania jak Norek do Krawczyków" ♥️
Motor pewnie ciśnie po trzecie Mistrzostwo z rzędu ♥️

3

Hell in a Cell to było absolutne cudo ♥️


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Wszyscy po kolei punkty tracą ♥️
Super dla nas informacja po tym meczu z Monaco

5

Ale Multiliga to jest jednak cudo ♥️
Kryminał, że Polsat tego nie miał...

0

W USA raczej konsensus. Vance zjadł Walza

0

0

@Awtameok_Klana oczywiście, inaczej bym przecież nie wrzucał ;)

2

Zaczynamy dziś playoffy w MLB! Tak wyrównanego i nieprzewidywalnego pola dawno musi nie było ;)
Niestety wczoraj nadeszła też smutna wiadomość, zmarł legendarny - Pete Rose :/ (który powinien być w HoF!)



@fart @Kengo

1

@adamLeo66 wcześniej gra Barca LM, więc szansa teoretycznie jest, bo gramy w środę , ale raczej przed meczem z Atletico będą chcieli nam dać normalny odpoczynek, więc obstawiam niedzielę

1

13. Bieg co za majstersztyk ♥️
Motor wygrywa we Wrocławiu i za tydzień leci po 3-peat ;)

5

Coś jest z Balde nie tak. Chłop w ogóle nie biega

33

A jak Kounde najpierw piłkę dotknął to był faul XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?