Oto lewactwo w pigułce : Kobieta może samodzielnie zajmować się swoim brzuchem ("Twój brzuch - Twoja sprawa"). No ale głowa to już zupełnie co innego. I poglądy w niej. Te mają być zgodne z linią partii. Kobiety mogą być silne i niezależne no ale nie aż tak.
@fart wiadomo, ja też bym od razu grał Mayem, a pod względem drużynowym to wiadomo, że nic do stracenia nie ma. Raczej jest obawa u znacznej większości o to czy Maye za tym OL, szczególnie przeciwko mocnemu defowi Texans, po prostu nie nabawi się złych nawyków, itd. Chociaż, jak mówię, ja się cieszę, bo oglądania tego ataku z Brisettem, jako moje pierwsze doświadczenie z NFL na żywo, no nie ekscytowało mnie zbytnio :D @Vitoo za tydzień. Mam nadzieję, że do tego czasu nic się złego nie wydarzy i Maye tym starterem pozostanie. Dzięki ;)
Czy to dobry ruch przyszłościowo? Możliwe, że nie. No, ale nie będę ukrywał, że samolubnie się cieszę. W Londynie będę mógł zobaczyć Maye'a w akcji
The future is now in New England: Sources say the #Patriots are planning to start Drake Maye against the #Texans, the first start for the No. 3 overall pick.
Jacoby Brissett, who started the first five games, heads to the bench. https://t.co/NrQQG65A0r">pic.twitter.com/NrQQG65A0r
Tam to Meksyk mają... Jak kogoś zdjęcia interesują to na Twitterze łatwo znaleźć
Alejandro Arcos (43) - 🇲🇽 polityk, od 6 dni zajmujący stanowisko burmistrza m. Chilpancingo - stolicy stanu Guerrero. Zdekapitowane ciało mężczyzny zostało znalezione w jego samochodzie, głowę ofiary sprawcy pozostawili na dachu pojazdu. https://t.co/KMONqFbte7">pic.twitter.com/KMONqFbte7
I am honored to join ESPN as the company’s Senior NBA Insider. I can’t wait to be part of an incredible group of colleagues at ESPN and serve the sports audience worldwide. https://t.co/sBDFGIpkb6">pic.twitter.com/sBDFGIpkb6
Zaczynamy dziś playoffy w MLB! Tak wyrównanego i nieprzewidywalnego pola dawno musi nie było ;) Niestety wczoraj nadeszła też smutna wiadomość, zmarł legendarny - Pete Rose :/ (który powinien być w HoF!)
Major League Baseball extends its deepest condolences to Pete Rose's family, his friends across the game, and the fans of his hometown of Cincinnati, Philadelphia, Montreal and beyond who admired his greatness, grit and determination on the field of play. May he rest in peace. https://t.co/GAP4NHBAOF">pic.twitter.com/GAP4NHBAOF
@adamLeo66 wcześniej gra Barca LM, więc szansa teoretycznie jest, bo gramy w środę , ale raczej przed meczem z Atletico będą chcieli nam dać normalny odpoczynek, więc obstawiam niedzielę
3
W World Series zagrają ze sobą dwie największe baseballowe marki - Los Angeles Dodgers i New York Yankees.
@Kengo @fart
6
To jest ten słynny sport, którego nikt poza USA nie ogląda? :D
https://zapodaj.net/plik-rMoT1DsSJR
Rekord frekwencji pobity ;)
https://zapodaj.net/plik-w0mAZnzo3Q
A co do meczu - no szkoda, szczególnie po takim początku. No, ale z taką defensywą nie zajdziesz daleko. Plus, że Maye wygląda obiecująco ;)
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @Adran360 @Vitoo @TaughtMule @partymaker @Verema
2
@Krzysztof1987 od 20 prawie lat tak grają ;)
Pierwszy raz w Londynie chyba w 2006. Do tego są mecze np. w Niemczech, Meksyku, Brazylii
2
@Krzysztof1987 zwykły mecz sezonu zasadniczego ;)
15
https://zapodaj.net/plik-pQwHWRxsRI
Pozdrowienia mordeczki z Wembley ♥️
Go Pats!
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @TaughtMule @Adran360 @Vitoo @jakub87 @czółkovsky @partymaker
1
@MesQueUnClub96 no tak. Kij nam w ryj. Weekendy płaskie, a Alpe d'Huez wywalone...
4
Szymon Marciniak zostaje w Ekstraklasie i UEFA do przynajmniej MŚ 2026. [TVP Sport]
2
Szacun
7
Hej @jowita
Czy jesteś może jutrzejszą datą? Bo jesteś 11/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
Śmiech na sali...
3
@fart wiadomo, ja też bym od razu grał Mayem, a pod względem drużynowym to wiadomo, że nic do stracenia nie ma. Raczej jest obawa u znacznej większości o to czy Maye za tym OL, szczególnie przeciwko mocnemu defowi Texans, po prostu nie nabawi się złych nawyków, itd. Chociaż, jak mówię, ja się cieszę, bo oglądania tego ataku z Brisettem, jako moje pierwsze doświadczenie z NFL na żywo, no nie ekscytowało mnie zbytnio :D
@Vitoo za tydzień. Mam nadzieję, że do tego czasu nic się złego nie wydarzy i Maye tym starterem pozostanie. Dzięki ;)
5
Czy to dobry ruch przyszłościowo? Możliwe, że nie. No, ale nie będę ukrywał, że samolubnie się cieszę. W Londynie będę mógł zobaczyć Maye'a w akcji
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @Adran360 @Vitoo
0
@Tasde jest NFL i playoffy MLB ;)
7
Tam to Meksyk mają... Jak kogoś zdjęcia interesują to na Twitterze łatwo znaleźć
7
Shams oficjalnie zastępuje Woja w ESPN ;)
@fart @takisobiektos @Encore @partymaker @Mns21 @kamil295 @BartqRKO
0
@FcPortoFan1999 w siatkówkę też zwycięstwo z Asseco, a do tego w futbolu amerykańskim awans do półfinału z kompletem zwycięstw ♥️
4
Motor Lublin po raz trzeci z rzędu Mistrzem Polski ♥️
2
"Lindgren wszedł bez pytania jak Norek do Krawczyków" ♥️
Motor pewnie ciśnie po trzecie Mistrzostwo z rzędu ♥️
3
Hell in a Cell to było absolutne cudo ♥️
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Wszyscy po kolei punkty tracą ♥️
Super dla nas informacja po tym meczu z Monaco
5
Ale Multiliga to jest jednak cudo ♥️
Kryminał, że Polsat tego nie miał...
0
W USA raczej konsensus. Vance zjadł Walza
0
@Awtameok_Klana 2.5h
0
@Awtameok_Klana oczywiście, inaczej bym przecież nie wrzucał ;)
2
Zaczynamy dziś playoffy w MLB! Tak wyrównanego i nieprzewidywalnego pola dawno musi nie było ;)
Niestety wczoraj nadeszła też smutna wiadomość, zmarł legendarny - Pete Rose :/ (który powinien być w HoF!)
@fart @Kengo
1
@adamLeo66 wcześniej gra Barca LM, więc szansa teoretycznie jest, bo gramy w środę , ale raczej przed meczem z Atletico będą chcieli nam dać normalny odpoczynek, więc obstawiam niedzielę
1
13. Bieg co za majstersztyk ♥️
Motor wygrywa we Wrocławiu i za tydzień leci po 3-peat ;)
5
Coś jest z Balde nie tak. Chłop w ogóle nie biega
33
A jak Kounde najpierw piłkę dotknął to był faul XDDD