1

@zadafcb @partymaker w tym roku dajesz powtórkę z zeszłego i znowu idziesz undefeated?

0

@D10SLEO ostatnie sezony to właściwie warte do oglądania głównie dla wątku politycznego

4

@zadafcb @fart zapraszam serdecznie ;)

10

Już jutro początek play-offów NFL, no to może zrobimy sobie typowanko jak w zeszłym sezonie?

Mecze:
Texans - Chargers (22.30, sobota, transmisja w Polsacie)
Ravens - Steelers (02.00, sobota/niedziela)
Bills - Broncos (19.00, niedziela, Polsat)
Eagles - Packers (22.30, niedziela)
Bucs - Commanders (02.00, niedziela/poniedziałek)
Rams - Vikings (02.00, poniedziałek/wtorek)

oznaczam wszystkich z zeszłego roku i zapraszam do udziału wszystkich zainteresowanych/ Jakby ktoś znał osoby, które by były zainteresowane to śmiało mogą ich oznaczać ;)



Moje typy:
Chargers, Ravens, Bills, Eagles, Bucs, Rams

@Adran360 @Verema @Vitoo @ronni37 @Mistrzu888 @partymaker @czółkovsky @kamil295 @TaughtMule @Kessie

10

Szwagry są nie do podrobienia XD


0

Damn... Ciężkie losowanie. Gramy z Betisem

1

@FCB24 Gable poprosił Pearce'a, żeby na za tydzień załatwił mu 1v1 z najlepszym Luchadorem jakiego zna, no i Pearce powiedział, że wykona telefon ;)
No i był kolejny teaser, właściwie potwierdzający Pente

0

@negreanu uprzedzam, że Raw takie bardziej pod casualową widownię na Netflixie, więc tacy hardcorowi fani mogą być zawiedzeni, ale no imo ringowo, szczególnie ME, całkiem przyzwoicie

2

@Transu96 mi tam nie przeszkadza. W sensie po kilku minutach już nawet tego nie zauważałem. To samo było jak zaczęli Prime dawać na macie. Po kilku minutach już człowiek tego nie widział i mu nie przeszkadzało

1

Penta vs Chad Gable za tydzień ♥️
Ciężko o lepszego rywala musi na debiut
@FCB24

6

WWE dla nas wygląda na to, że bez reklam ♥️


@mordini123 @PatrychoO @partymaker @FCB24 @Stinger_ @lucas/catalan @Popitek12 @negreanu @Transu96

6

Jest i skład Premier League


0

@partymaker podobno było to w planach, ale jednak ma go nie być

12

O 2 w nocy dzisiaj debiut RAW na Netflixie.
W wypełnionej Arenie Clippers zobaczymy początek Retirement Touru Ceny, pojawić się mają Rock, Hogan, Logan Paul, a do tego mamy Ripley vs Morgan, Reigns vs Sikoa czy Punk vs Rollins ♥️



@MesQueUnClub96 @Transu96 @lucas/catalan @FCB24 @mordini123 @PatrychoO @Stinger_ @negreanu @Popitek12 @Doren01

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fart no tu każdy chciał porażki. Duża szkoda. Ja chciałem #1 pick, ale nie po to, żeby wybrać Huntera, tylko po to, żeby zrobić trade down. Na ten moment bralbym z #4 pewnie Carrera. Pass Rush mamy najgorszy w lidze, więc bralbym po prostu najlepszego dostępnego zawodnika, a przekonany co do Teta czy Tackli nie jestem, choć do kwietnia może się to zmienić.
Ciekawe co zrobią z HC. Ja chciałbym kogoś z ofensywy pokroju Johnsona czy Coena, ale obstawiam Vrabela

2

@JanneAhonen szczególnie w takiej dyscyplinie, gdzie nawet najmniejszy błąd może Cię pozbawić wszystkiego, a Ola dała 3 perfekcyjne występy

6

Tak jest! Ola Mirosław ♥️♥️♥️
Lubelszczyzna jest Ci wdzięczna ♥️

0

Dawaj Ola! ♥️♥️♥️

4

Jest i Julia!
W Top 7 czterech reprezentantów Miasta Lublin ♥️

1

@Faro o mam tak od kilku miesięcy. Coś jest z tym nie tak, na pewno, że tracę właśnie to lte/5g na jakiś czas i ciężko mi się połączyć nawet z danymi komórkowymi momentami

2

There's only one Luke Littler! Absolutny fenomen ♥️ ♥️ ♥️
Btw, rocznik 07 całkiem niezły jeśli chodzi o Baby Goatów ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Littler w zeszłym roku już 5 setów z rzędu w finale przegrał. Czy teraz też tak się stanie? Oby nie

6

MVG to ostatni musi zawodnik, którego bym podejrzewał o inspirowanie się Włoskim darterem - Gianfranco Obsranco

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najgorzej


2

@mordini123 dzisiejsze SD na Youtubie za darmo

2

@Sysia11 myślę, że najlepszych znają, ale mecze piłki sie tam w Top 100 znajdują tylko podczas MŚ (w 2022, 3 mecze MŚ znalazły się w Top 100)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?