3

Zaczynamy Royal Rumble!



7

Równo 10 lat temu ♥️

/video/1
@fart @kamil295 @Adran360 @Vitoo @Mistrzu888 @jakub87 @partymaker @Verema @QuQ

1

@adamek20151 jeśli będą cały czas tak go drużyny podwajać i potrajać, tak jak dotychczas to może być więcej takich występów. Ino musi poprawić wtedy shot selection

1

@Encore to ujęcie jeszcze lepsze ♥️

/video/1

0

Pięknie Fulham ♥️

0

@D10SLEO patrząc na to, że wczoraj został po imieniu oficjalnie wymieniony w pozwie Janel Grant, to raczej bym się na to nie nastawiał

1

@Mario96w normalnie może być faworytem? Nie wiem czego tu nie rozumieć. Jak chcesz to możesz pieniążki nawet na to postawić, i tu faworytami właśnie bukmacherów są Cena i Charlotte

1

@Barclonismo również bym wolał, żeby Cena się trochę pomęczył, RR coś jak HBK w 2010. Nawet nie obrażę się, jeśli pas wygra dopiero np. w swojej ostatniej walce. Całkiem fajne story mogłoby być z nim starającym się o ten pas i ciągle przegrywającym w ostatnim momencie

7

Już dzisiaj Royal Rumble, czyli wielu ulubiona gala WWE w roku ;)
Tegoroczne RR, zapowiada się wybornie. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz było tak dobrze zbudowane RR i tak napakowane gwiazdami jak tegoroczne męskie RR. No i nie ma oczywistego zwycięzcy. Faworytem Cena, ale nie zdziwię się jeśli wygra Punk, Reigns, Orton, Rollins, Drew, a może nawet Rock, jeśli na WM wystąpi. Nie spodziewam się jakichś powrotów/debiutów i nawet spoko. Tak jest męskie RR napakowane, że ich nie potrzebuje.

Po stronie damskiej faworytem Charlotte, ale też nie zdziwi mnie zwycięstwo IYO, Bianci, Grace, Cargill czy Becky. Ciekawe czy wróci Alexa i czy w końcu może pojawi się AJ Lee?

No i undercard, niezbyt duży, no ale jaka jakość. Cody vs KO w Ladder Matchu, no i gratka dla fanów Tag Team Wrestlingu – DIY vs MCMG – 2/3 Falls. ❤️
Do tego WWE udało się wyprzedać cały Lucas Oil Stadium, co jest chore. 65k+ ludzi – najwięcej w historii WWE jeśli chodzi o gale w Ameryce Płn., nie licząc WM. Jest szansa, że sprzedadzą więcej biletów niż na pojedyncze noce WM w tym roku (a raczej na pewno więcej niż gdy niedługo WM wbije do Indy, bo dadzą większy stage)
Moje typy to Punk i IYO.
Start o bardzo przyjemnej dla nas północy ;)

@FCB24 @negreanu @Popitek12 @lucas/catalan @mordini123 @PatrychoO @Krystian1588 @Transu96 @D10SLEO @Bzyczekk

/photo/1
/photo/1

1

@nowy19pl a co ma losowanie do tego? Przecież to było wiadome, że trafimy na jedną z tych drużyn

0

Wolimy lewą stronę drabinki czyli najprawdopodobniej PSG w 1/8, w 1/4 Atalanta/Lille/Villa, w 1/2 Real/City/Juve/Atleti/Bayer/Arsenal/Inter czy prawą stronę czyli Benfica/Monaco w 1/8, Lille/Villa/BVB w 1/4, Bayern/Milan/Bayer/Atleti/Arsenal/Inter w 1/2?

0

@Bobo25 nie wskoczyły. Znaczy one wskoczyły, ale drużyny z Top 8 nie wskoczyły

2

@mrboom tu akurat zgoda, nie widzę sensu dwóch losowań

4

@Bobo25 niby tak, ale w końcówce meczów już było wiadome, że City na 99% wejdzie i wtedy mogli dostać info i dać sobie strzelić. Nie takie rzeczy sport widział

13

@Bobo25 zrobili tak, żeby drużyny nie ustawiały sobie spotkań pewnie. Np. Bayern/Real, gdyby wiedzieli, że wyżej rozstawiona drużyna trafi na City, a niżej na Celtic to mogliby se w końcówce dać gola strzelić, np.

1

@Encore dlatego napisałem "na papierze"

16

W ogóle, remisem utrudniliśmy na papierze Realowi 1/16 i 1/8. Tak to grają z City/Celticiem, a potem z Atleti/Bayerem. Gdybyśmy wygrali dziś z Atalanta to graliby z teraz z Sportingiem/Brugge, a potem z Villa/Lille

2

@xvcWinterSoldier tak. Benfica/PSG trafia na Monaco/Brest i potem kolejne losowanie, gdzie dowiadujemy się z którym zwycięzcą jakiej pary gramy w 1/8

3

@jacobFCB my w 1/8 z Benfica/PSG/Monaco/Brest

0

@dafik85 albo Celtic. 50% szans, że trafia na City

0

@kanver_ strzelił

4

No to omijamy Liverpool do finału, trafiamy w 1/8 na PSG/Benfice/Monaco/Brest

0

@GrosikFCB 9/10 vs 23/24, 11/12 vs 21/22, itd

1

@Smixu nie, ale 1 i 2 miejsce teoretycznie niczym się zbytnio nie różni

1

sorry, no ale tak nie można. Bills z szansą na wyjście na dwuposiadaniowe prowadzenie, każdy widzi, że Allen zdobywa 1. próbę, a piłka dla Chiefs, którzy z tego zdobyli swoje pierwsze punkty drugiej połowy... moment zwrotny meczu (oczywiście Kincaid powinien złapać tę 4. Próbę, ale nie zmienia to faktu, że znowu wynik meczu wypaczony)

2

James Cook! Wow

/video/1

3

Philadelphia Eagles pierwszym uczestnikiem Super Bowl LIX! Za chwilę AFC Championship Game pomiędzy Chiefs i Bills ;)

/photo/1

4

Ale sekwencja teraz XDDD
@kamil295 @fart


4

W NFL też się dzieje. Saquon TD w pierwszej akcji Eagles ;)
A nawet mu życzę, żeby pierścień wygrał


@fart @kamil295 @Mistrzu888

3

Na Jedynce musi moja ulubiona polska komedia - "Nie Lubię Poniedziałku" ♥️

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?