7

@PatrychoO @FCB24 @Popitek12 @Transu96 @mordini123 @lucas/catalan @Barclonismo @Gajor93 @D10SLEO @partymaker
Przypominajka, że przez najbliższych kilka tygodni WWE jest w Europie, a transmisje Raw I SmackDown w normalnych dla nas godzinach (20.00 i 21.00) na Netflixie. Zaczyna się dzisiaj od SmackDown w Barcelonie ♥️

1

Gerwyn Price wygrywa 6. noc Premier League!
Ewidentnie ukształtowała się czołowa trójka tej edycji PL. Po 2 zwycięstwa Littlera, Humphriesa i Price'a

0

Piękny set LKPS ♥️

0

Jeden z najgorszych meczów napastnika w historii piłki nożnej. Nie wiem co ten chłop dziś gra...

2

Chora dyspozycja Neila Robertsona. Wygrywa finał World Grand Prix z Stuartem Binghamem 10-0 ♥️

0

@Messiah10 usuwają komentarze, bo widać, że ludzie tam odpowiadają na wpisy, których nie ma

2

Patrzę na wolne terminy, to obstawiam, że mecz albo się odbędzie w termin, który się zwolni jeśli odpadniemy z PK/LM, lub jeśli tam będziemy grali cały czas, to jedyny wolny termin to środek tygodnia przed ostatnią kolejką

0

Życzenia dla Pań od Lebrona ;)


6

Chory człowiek


4

Dwie 9. Lotki dzisiaj!



3

Chore liczby ♥️ @fart


3

Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris...

0

@partymaker mówił od początku, że ma zaplanowane ok. 40 dat. W roku mamy 53 tygodnie, więc wiadome było, że trochę będzie odpuszczał, szczególnie na początku roku, gdzie ma pewnie najwięcej starych zobowiązań filmowych

8

Ręka im. Yayi Toure z Interem

0

@PatrychoO nie no, wiadomo, imo po WrestleManii, a najpóźniej w okolicach SummerSlam będzie znowu facem

0

@Barclonismo hot take: Cena nie zdobędzie tytułu jako heel. Przegra na WM, ogarnie się i wygra pas dopiero jako face później w roku

3

Kino ♥️


2

HEEL CENA!!! Tryplak ty chory skurczybyku

2

Byłem bardzo sportowo zrozrywkowany przez ostatnie ~45 minut. Super praca ♥️

3

Piękny początek Elimination Chamber ♥️


0

@VeB 1899 dokładnie, znowu dziś na treningu nawrót kontuzju

3

Christensen znów kontuzja... Nie wytrzymam z nim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oj Greaves po wyjściu na 7-5 typowe Gianfranco Obsranco

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@wojopancer Kroniki Seinfelda, Ranczo, The Good Doctor
@Arn3th szanuję fest za Seinfelda!

2

Przypominam, że za 10 minut nowy odcinek Katastrofy w Przestworzach

0

@Arczi57 ale po co odpadać z PK, skoro awans to tylko 1 mecz więcej? XD

0

@LukaszFan nie, ponieważ jest to subiektywna decyzja arbitra.
Sędzia VAR miał dwie opcje.
1. Na łatwiznę, co by raczej większość zrozumiała, czyli po prostu powiedzieć sędziemu, że nie ma karnego i gramy dalej
2. Czyli książkowa, bardziej skomplikowana, zgodna co do joty z przepisami, czyli ta, którą wybrali.
I w obecnej sytuacji w Hiszpanii, szanuję za opcję nr 2

1

@kuz i bardzo dobrze zrobił. Gdyby nie to, to zaczęliby znowu oburzać się Izraelici, że nas sędziowie ciągną. A tak to sędziowie, bardzo ładnie, zgodnie z protokołem pokazali, że jak najbardziej był karny, ale był też wcześniej spalony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?