0

Zhao jest dziś genialny, ale Marek mu też dobrych kilka partii oddał na własne życzenie. Tu mogło być o wiele bliżej

1

Xintong jest nie do grania na tym turnieju. Chory poziom

2

No jest szansa, że jutro się ten finał skończy już na pierwszej sesji...

0

Za chwilę zaczynamy finał MŚ w Snookerze ;)
Zhao Xintong, wracający po zawieszeniu za ustawianie meczów, będzie się starał o swoje pierwsze Mistrzostwo, natomiast Mark Williams będzie się starał dołączyć do Selby'ego i Higginsa, którzy na swoim koncie mają 4 takowe tytuły ♥️

0

Chłop przerywa grę minutę wcześniej na 20 sekund, bo chłop se leży, żeby potem skończyć równo z czasem, kiedy szliśmy 4v4

1

Mareczek Williams 12-4 w ostatnich 16 partiach i jest już bliziutko Wielkiego Finału ;)

1

LKPS ♥️♥️♥️
Jeszcze jeden!

1

@Kgorecki2500 korzystamy z dyspensy, więc były skrzydełka

0

No ci co kupili bilety na sesję wieczorną na MŚ w Snookerze, mogą czuć niedosyt. Pół godziny i do domu XD

1

@karolszymek w jaki sposób? Bardzo ciekawy sport

2

Uderzenie piłki baseballowej to musi najtrudniejsza rzecz w sporcie. Przecież to jest niedorzeczne XD


@fart

11

Bogdanka LUK Lublin w finale PlusLigi!!!!

0

Sędziowie próbują Jastrzębski przepchać, ale LKPS się trzyma ;)

0

@michal26 przecież to nie jest różnica między SGA i Jokiciem, tylko między drużynami wokół nich

3

cała pierwsza runda draftu NFL


9

Nadszedł dzień dzisiejszy!
Dziś w nocy zaczynamy NFL Draft!


@kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo @partymaker @ronni37 @QuQ

0

Projekt obsranienko

2

@lithotripter wiem, że osoby spoza Kościoła będą mówić, że potrzeba jeszcze większej modernizacji, liberalizacji, itd., ale mało się mówi o tym ile osób przez ostatnie lata odeszło, przez te działanie dotychczasowego Papieża, przez tą postępującą "protestancyzację" liturgii, itd.. Nie mówię, że nie należy się otwierać na postęp, ale zapomnienie zupełnie, bądź wręcz karanie tradycji, jak dotychczas, to nie jest ta droga

1

2

@michal26 bardzo chciałbym Saraha, ale wątpię patrząc na obecne Kolegium Kardynałów, niestety. Myślę, że najbardziej konserwatywnie jak może się stać to Erdo, w Saraha czy Burke'a nie wierzę niestety. Kard. Canizares to właśnie jeden z Kardynałów, który odprawiał Mszę Trydencką. Co do czarnych to jeśli, któryś to pewnie Turkson, bądź Ambongo, którzy są może bardziej konserwatywni niż wielu, ale jednak bardziej Franciszkowi niż Benedyktowi, choć zdecydowanie wolałbym ich niż np. Tagle

3

Niezbyt dobra informacja. Z udziału w Konklawe wycofuje się dwóch kardynałów i to tych bardziej konserwatywnych. To, i tak już niezbyt liczne, grono takowych kardynałów się pomniejsza.
https://x.com/DecreviD2BC/status/1914805132576841998

5

Ciało Papieża w Domu św. Marty


0

@lucas/catalan i w czym to przeszkadza? Ma swój WM moment, Randy potrzebował zwycięstwa, on mógł sobie pozwolić na porażkę i wszyscy są zadowoleni. Nie przegrał przeca z Jinderem Mahalem tylko z Ortonem

0

Czas na najlepszą walkę AJ Stylesa w jego historii występów na WM

0

No i git. Nie musiało to być nic długiego. Fajny moment, a Randy idzie po dużą walkę na Backlash

0

Super wybór. Hendry może sobie pozwolić na porażkę

0

Let's go Dominik!

0

@Transu96 Broken Dreams jest overrated

0

@Transu96 0 z publiką? Dostaje super reakcje. No na micu jako Japonka zawsze będzie kicha, ale w ringu nie ma lepszej

1

@Transu96 przecież IYO to absolutna topka kobiecego wrestlingu. Nie ma lepszej od niej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?