@lucas/catalan mi się właściwie poza walką TT wszystko podoba. Szczególnie 3 ostatnie walki. Jedynie co to publika tragiczna. Gdyby dokładnie to samo show było w Europie to nikt by nie narzekał imo
@Popitek12 pamiętam jak kilkanaście lat temu oglądało się El Grande Americano na nielegalnych streamach z Meksyku, a teraz wygrywa na WM na Netflixie ♥️
@Popitek12 ale trzeba mu przyznać. Mógł skubany jak Charlotte w dupie mieć jak zaczęli go buczeć, a ten w 90 sekund odwrócił kompletnie ich reakcje. Absolutny kozak
W USA się nie pierdzielą :D Trwa normalnie mecz, Ovechkin z historycznym golem i całkowicie przerywamy spotkanie i robimy w środku niego ceremonię XD I bardzo dobrze, w sumie ♥️
@mordini123 Rusev/Black by pasował. Jedynie co to imo Randy na WM wygrywa, szczególnie patrząc na to, że Backlash jest w St Louis, więc pewnie tam będą chcieli mu dać walkę o pas, a też nie chciałbym, żeby pierwsza walka Blacka/Ruseva po powrocie była porażką. Może po wczoraj Aldis, jeśli zdecyduje się na powrót do ringu? Tak to bez planów na WM z SD, z tych co daliby Ortonowi dobrą walkę są jeszcze Andrade, Melo. Na Raw Kaiser, Sheamus
0
Tak jest IYO! Najlepsza wrestlerka na świecie ♥️
1
Ale końcówka w Amstel Gold Race!
2
@Ogorinho1974 Surrexit vere, Alleluia!
1
Za chwilę papieskie błogosławieństwo Urbi et Orbi. Transmisja na TVP1
7
Surrexit Dominus vere, alleluia!
Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy
pokoju serca, radości silniejszej niż codzienność
i nadziei, która nie zawodzi.
Niech blask Poranka Wielkanocnego przyniesie światło i siłę na każdy dzień.
Życzy
Bartek z rodzinką
3
Czapki z głów! Co za Main Event ♥️
2
@Barclonismo imo właśnie taka walka pasowała do tego feudu. Dziwne gdyby po takim buildzie nagle sobie zrobiły tu fikuśny klasyk.
0
@PatrychoO imo walka niezła, ino publika na nic nie reaguje
0
@lucas/catalan mi się właściwie poza walką TT wszystko podoba. Szczególnie 3 ostatnie walki. Jedynie co to publika tragiczna. Gdyby dokładnie to samo show było w Europie to nikt by nie narzekał imo
1
@Popitek12 pamiętam jak kilkanaście lat temu oglądało się El Grande Americano na nielegalnych streamach z Meksyku, a teraz wygrywa na WM na Netflixie ♥️
2
¡Gracias! ♥️♥️♥️
0
@matkep ale kto pytał?
1
Chapeaus Bas dla panów! Super praca, nawet się udało tę publikę pobudzić ♥️
0
Podobało mnie się bardzo starcie pań, jak i same panie
0
@lucas/catalan pewnie najwcześniej 2028
0
@lucas/catalan może gdy Bears dostaną nowy stadion
4
@Popitek12 ale trzeba mu przyznać. Mógł skubany jak Charlotte w dupie mieć jak zaczęli go buczeć, a ten w 90 sekund odwrócił kompletnie ich reakcje. Absolutny kozak
0
Bułaaaaaa! LKPS ♥️
1
LKPS 2-1 ♥️
Jeszcze jeden!
2
Przypominam, że Flick dostał dwa mecze zawieszenia za machnięcie ręką XD
13
Jak trzeba strzelać to podają, jak podawać to strzelają...
0
Oni bez tego Tibo Kurły by mieli z 3 LM mniej przynajmniej
2
Ja sekundę przed rzutem wolnym:
"Nie próbuj nawet strzelać z takiej odległości, nie masz szans strzelić Tibo Kurle" XD
2
Damn. Malone zwolniony z Nuggets
Zwolniony też GM
https://x.com/ShamsCharania/status/1909661385052602609
@kamiVeB @Encore @fart @mekston
0
@Who_you_mam za cytowanie "El Nacional" powinna być kara chłosty
1
@escarabajo I to w tej samej ilości spotkań!
3
W USA się nie pierdzielą :D
Trwa normalnie mecz, Ovechkin z historycznym golem i całkowicie przerywamy spotkanie i robimy w środku niego ceremonię XD
I bardzo dobrze, w sumie ♥️
0
Let's go Fulham ♥️
1
@mordini123 Rusev/Black by pasował. Jedynie co to imo Randy na WM wygrywa, szczególnie patrząc na to, że Backlash jest w St Louis, więc pewnie tam będą chcieli mu dać walkę o pas, a też nie chciałbym, żeby pierwsza walka Blacka/Ruseva po powrocie była porażką.
Może po wczoraj Aldis, jeśli zdecyduje się na powrót do ringu? Tak to bez planów na WM z SD, z tych co daliby Ortonowi dobrą walkę są jeszcze Andrade, Melo. Na Raw Kaiser, Sheamus
1
Bardzo smutna informacja i to dwa tygodnie przed WM :/
Szkoda i KO, jak i Ortona. Ciekawe co mu znajdą na Wrestlemanię
@Popitek12 @D10SLEO @mordini123 @lucas/catalan @PatrychoO @Gajor93 @partymaker @Barclonismo @Transu96