0

Tak jest IYO! Najlepsza wrestlerka na świecie ♥️

1

Ale końcówka w Amstel Gold Race!

2

@Ogorinho1974 Surrexit vere, Alleluia!

1

Za chwilę papieskie błogosławieństwo Urbi et Orbi. Transmisja na TVP1

7

Surrexit Dominus vere, alleluia!

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy
pokoju serca, radości silniejszej niż codzienność
i nadziei, która nie zawodzi.

Niech blask Poranka Wielkanocnego przyniesie światło i siłę na każdy dzień.

Życzy
Bartek z rodzinką

3

Czapki z głów! Co za Main Event ♥️

2

@Barclonismo imo właśnie taka walka pasowała do tego feudu. Dziwne gdyby po takim buildzie nagle sobie zrobiły tu fikuśny klasyk.

0

@PatrychoO imo walka niezła, ino publika na nic nie reaguje

0

@lucas/catalan mi się właściwie poza walką TT wszystko podoba. Szczególnie 3 ostatnie walki. Jedynie co to publika tragiczna. Gdyby dokładnie to samo show było w Europie to nikt by nie narzekał imo

1

@Popitek12 pamiętam jak kilkanaście lat temu oglądało się El Grande Americano na nielegalnych streamach z Meksyku, a teraz wygrywa na WM na Netflixie ♥️

2

¡Gracias! ♥️♥️♥️

0

@matkep ale kto pytał?

1

Chapeaus Bas dla panów! Super praca, nawet się udało tę publikę pobudzić ♥️

0

Podobało mnie się bardzo starcie pań, jak i same panie

0

@lucas/catalan pewnie najwcześniej 2028

0

@lucas/catalan może gdy Bears dostaną nowy stadion

4

@Popitek12 ale trzeba mu przyznać. Mógł skubany jak Charlotte w dupie mieć jak zaczęli go buczeć, a ten w 90 sekund odwrócił kompletnie ich reakcje. Absolutny kozak

0

Bułaaaaaa! LKPS ♥️

1

LKPS 2-1 ♥️
Jeszcze jeden!

2

Przypominam, że Flick dostał dwa mecze zawieszenia za machnięcie ręką XD

13

Jak trzeba strzelać to podają, jak podawać to strzelają...

0

Oni bez tego Tibo Kurły by mieli z 3 LM mniej przynajmniej

2

Ja sekundę przed rzutem wolnym:
"Nie próbuj nawet strzelać z takiej odległości, nie masz szans strzelić Tibo Kurle" XD

2

Damn. Malone zwolniony z Nuggets


Zwolniony też GM
https://x.com/ShamsCharania/status/1909661385052602609
@kamiVeB @Encore @fart @mekston

0

@Who_you_mam za cytowanie "El Nacional" powinna być kara chłosty

1

@escarabajo I to w tej samej ilości spotkań!

3

W USA się nie pierdzielą :D
Trwa normalnie mecz, Ovechkin z historycznym golem i całkowicie przerywamy spotkanie i robimy w środku niego ceremonię XD
I bardzo dobrze, w sumie ♥️

0

Let's go Fulham ♥️

1

@mordini123 Rusev/Black by pasował. Jedynie co to imo Randy na WM wygrywa, szczególnie patrząc na to, że Backlash jest w St Louis, więc pewnie tam będą chcieli mu dać walkę o pas, a też nie chciałbym, żeby pierwsza walka Blacka/Ruseva po powrocie była porażką.
Może po wczoraj Aldis, jeśli zdecyduje się na powrót do ringu? Tak to bez planów na WM z SD, z tych co daliby Ortonowi dobrą walkę są jeszcze Andrade, Melo. Na Raw Kaiser, Sheamus

1

Bardzo smutna informacja i to dwa tygodnie przed WM :/
Szkoda i KO, jak i Ortona. Ciekawe co mu znajdą na Wrestlemanię


@Popitek12 @D10SLEO @mordini123 @lucas/catalan @PatrychoO @Gajor93 @partymaker @Barclonismo @Transu96

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?