RCD Espanyol potwierdza zapłatę klauzuli za Joana Garcię. Grupa Rastar była zobowiązana do upublicznienia tej informacji, ponieważ była notowana na giełdzie i przedstawiła szczegółowy opis transakcji. W swoim oświadczeniu Rastar wskazuje, że 14 czerwca otrzymali od La Liga… https://t.co/gOCFvBZKNO">pic.twitter.com/gOCFvBZKNO
BREAKING: The Memphis Grizzlies are trading Desmond Bane to the Orlando Magic for Kentavious Caldwell-Pope, Cole Anthony, four unprotected first-round picks and one first-round pick swap, sources tell ESPN. https://t.co/UcQnmHbgZb">pic.twitter.com/UcQnmHbgZb
Szacunek dla Obajtka! Zasłużył na dobrą flaszkę ;)
No i honorable mention @DanielObajtek, brawo za stworzenie tego projektu i wiarę w Roberta. To ostatni rok umowy z Orlenem podpisanej 3 lata temu która ponoć ma nie być przedłużona, więc to mogła być ostatnia szansa żeby jechać takim autem na Le Mans. Dzięki 🫡
Oddajmy Darkowi to co Darkowe. W kraju, gdzie ekspertem od piłki nożnej jest każdy - wysłuchajmy opinii tego, który nie myli się praktycznie nigdy. Nie pozwólmy, żeby małe rzeczy przysłoniły nam pogląd na sytuację! https://t.co/xPW4AOZFVu">pic.twitter.com/xPW4AOZFVu
Coś może faktycznie jest na rzeczy… Kolejność kandydatur na karcie do głosowania mogła zaważyć na wyniku- zwłaszcza przy tak niewielkiej różnicy. Sam głosowałem na Trzaskowskiego i w pierwszej chwili jakoś odruchowo chciałem zaznaczyć 1 pozycję, czyli Nawrockiego… Myślę że jest… https://t.co/BmQTysnP74">pic.twitter.com/BmQTysnP74
Mówimy wiele o języku w mediach i wrażliwości. Ten komentarz podczas meczu Sabalenka - Zheng był całkowicie jej pozbawiony. Mam nadzieję, że pan Domański, którego szanuję za doświadczenie w mediach, przeprosi za te kilka słów, które nie powinny paść: https://t.co/xQb9FlCKGW">pic.twitter.com/xQb9FlCKGW
— Sebastian Muraszewski (@SMuraszewski) June 3, 2025
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pawci023x za mało i za dużo
6
Fichado!
3
Irlandia Północna wygrywa World Cup of Darts po genialnym finale z Walią wygranym 10-9 ♥️
2
Hahahahahah. Coś pięknego
4
Whaaaat XD
20
Szacunek dla Obajtka! Zasłużył na dobrą flaszkę ;)
0
Kubica w obecnym McLarenie w F1 już miałby zapewniony tytuł
31
Robert Kubica wygrywa 24h Le Mans!!!! ♥️♥️♥️
Polski Inter Europol również wygrywa w swojej kategorii! Coś pięknego ♥️
2
Europol pierwszy!!!
0
Drive Through.... To się nie dzieje :/
4
Robert zostaje do końca!
5
Gdyby tylko Kubica mógł jechać sam przez te 24h, to zwycięstwo byłoby pewne
0
Sensacja w Frankfurcie!!! Anglia w składzie Luke Humphries i Luke Littler przegrywa w 1/8 World Cup of Darts z Niemcami. Co tu się wydarzyło :O
0
Ale początek Niemców z Anglikami w Darta! Czyżby sensacja?
1
@gumaz ja aktualnie bimberek, czasem przerywany Perełką
0
Ale kompromitacja na ten moment Szkotów. Wpierdziel od Holendrów w Darta
6
Darek na Trenera!
0
Na TVN Wielki Finał The Floor
6
Wooooooow
1
Oj Sinner chyba się trochę zbytnio naoglądał swojego rodaka - Gianfranco Obsranco
1
@Mixtape Veni, Creator Spiritus,
Mentes tuorum visita! ♥️
3
Ah ah ah ah ah
@mordini123
2
Sportowa stolica Polski ♥️
4
"Elyta" narodu
7
Absolutne złoto XD
https://x.com/lukasz_2598/status/1929954645750755530
1
HBK się nie pierdzieli w tańcu. Mariah May oficjalnie w WWE (będzie miała nowe imię)
@lucas/catalan @Transu96 @Popitek12 @mordini123 @partymaker @PatrychoO
2
Ajajaj. Dotrzyma do końca dnia z posadą?
3
Zembaczyński idol ♥️
5
On już wiedział