A to bardzo ciekawe. Hard Knocks z Buffalo Bills normalnie w ramówce Eurosportu
Czyżby Eurosport (Warner Bros. Discovery) wchodził w tematy NFL? Hard Knocks, z PL lektorem, już w sieci. Do odwinięcia na @_PlayerPL. Oczywiście wszystkie odcinki również w TV, na Eurosporcie. Odcinek drugi, ma ramówkę jak na screenie 2. #NFLplhttps://t.co/eUUMIqvbzZ">pic.twitter.com/eUUMIqvbzZ
Kurde faja, czemu Canal+ nie transmituje eliminacji LM? Pamiętam jak LM na NSport była to od drugiej rundy chyba prawie wszystkie mecze leciały i się oglądało Multiligę. Na zawsze w serduszku Szeryfy Tyraspol, Red Bull Salzburgi, Zurychy, itd. ♥️
𝐄𝐓𝐀𝐏: Katarzyna Niewiadoma-Phinney na 3. miejscu, Dominika Włodarczyk na 5.
𝐊𝐋𝐀𝐒𝐘𝐅𝐈𝐊𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐆𝐄𝐍𝐄𝐑𝐀𝐋𝐍𝐀: Katarzyna Niewiadoma-Phinney na 3. miejscu, Dominika Włodarczyk na 4. (awans od 3 pozycje!!!)#TDFF2025#HomeOfCyclinghttps://t.co/IthZKY4rLP">pic.twitter.com/IthZKY4rLP
10 lat prezydentury @AndrzejDuda. 10 lat zależności od prezesa PiS, negowania wyroków europejskich i obsadzania wymiaru sprawiedliwości ludźmi, którzy nigdy nie powinni się tam znaleźć. Akty łaski i akty nieprzyjazne wobec UE.
"Niebezpieczne związki" w czwartek o 20:15. 📺 https://t.co/1P6mFlZkxG">pic.twitter.com/1P6mFlZkxG
🏆 World Championship 🏆 World Matchplay 🏆 Premier League
Well, it's taken Luke Littler just 19 months to complete the Triple Crown that only four other players in darts history have managed; Taylor, MVG, Anderson & Humphries! https://t.co/Q3xf9FLU1l">pic.twitter.com/Q3xf9FLU1l
0
@Zelazny_Mike u nas pszenica w tym roku, ale to taki kameralny hektar ino
2
Ale w tym roku urodzaj w zbiorach. No kogo nie pytam to mówi, że rekordowy plon. Przynajmniej u mnie na Lubelszczyźnie ♥️
6
A to bardzo ciekawe. Hard Knocks z Buffalo Bills normalnie w ramówce Eurosportu
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo @czółkovsky
6
niedoszła Pani Prezydent XDDDDDDD
2
@mordini123 o jest od 4? Zawsze cuś
3
Kurde faja, czemu Canal+ nie transmituje eliminacji LM? Pamiętam jak LM na NSport była to od drugiej rundy chyba prawie wszystkie mecze leciały i się oglądało Multiligę. Na zawsze w serduszku Szeryfy Tyraspol, Red Bull Salzburgi, Zurychy, itd. ♥️
2
WTFFF. No tego to się nikt nie spodziewał XD
0
Cieszę się, że zrobili to w ten sposób. Lubię czasem właśnie taki czysty bangerek, bez niepotrzebnych perturbacji
3
RIP Candice
0
Coś pięknego ♥️
1
@JohnKennedy Pan z twojego avatara
3
@19Macio93 Drzyzga to największy mankament naszej reprezentacji w ostatniej dekadzie. Nic dziwnego, że nie mieliśmy z nim medalu IO
2
@Cyzix @Lanosss Jose Ramirez absolutny kocur. Najbardziej niedoceniany zawodnik MLB musi ostatniej dekady
4
Promka na piwo weszła jak złoto
8
Chory poziom
1
Hahahahahaha. Puuuuuuuu
0
Brawooo. Ciągnie napastnik nogę po ziemi i szuka kontaktu.
No i oczywiście Jugol nie zmienia decyzji. Tragiczny sędzia
2
Japoniec strzelił gola obrońcą XD
0
Do trzech razy sztuka ;)
3
Iście Barcelońska akcja Rakowa. Wow. Do tego skończona przez Lamine ;)
5
"Czysta Woda"
0
@MesQueUnClub_87 Mandacik to zdecydowanie najlepsza piosenka tego lata. Bez żadnej ironii
1
@clyde udka, młode ziemniaczki i pewnie jakaś mizeria
6
Luke Littler zdobywcą Potrójnej Korony!
1
Ale te bramkarki są małe. Powinny kobiety mieć mniejsze bramki
2
Polki z trzecim z rzędu brązem Ligi Narodów! ♥️♥️♥️
1
No i gdyby nie beznadziejne błędy w drugim secie to by można już było olewać medal
0
Nasze dziewczyny to same sobie musi lubią utrudniać życie...
4
Polki pewnie wygrywają pierwszego seta w meczu o brąz z Japonkami! ♥️
0
Jest Jofre Torrents na LO!