1

@michal26 @mordini123 @Hindus było było ;)
RG 1988 - Steffi Graf

1

A może tak by zrobić drugie 6:0 6:0 w historii Finałów Wielkiego Szlema?

2

Ale ten sport w takich momentach jest piękny ♥️



@fart

12

Ulubiony duet ♥️


0

@SelloutCrowd ale czy awaria systemu spowodowałaby przesunięcie się przełączników? No nie wiem, nie wyobrażam sobie tego. Mogła spowodować utratę mocy, ale nie manualne przesunięcie przełączników. Tu też nie mogło być pomyłki, przełączniki są tak skonstruowane, że nie da się tego zrobić przypadkowo, jak światła na korytarzu. Przy obecnych faktach, najbardziej prawdopodobne jest celowe działanie pilota. Choć oczywiście będzie wiadomo wszystko, miejmy nadzieję, po raporcie końcowym.

0

@SelloutCrowd no ciężko, żeby oba przełączniki naraz zmieniły pozycję. Czy jest możliwość, że spowodowała to awaria? Nie wiem, ale oglądałem materiały na YT, w tym z pilotami Boeinga, no i ogólnie konsensus jest taki, że musiały być one wyłączone manualnie przez kogoś i musiało to być zrobione celowo

0

Wygląda w takim razie na samobójstwo pilota jeśli chodzi o katastrofę Air India. Same się silniki nie wyłączyły, tych wtyczek nie da się przypadkowo wyłączyć. Innej opcji nie widzę


2

Świetna końcówka dziś na TdF. Pogacar przed Vingegaardem i odzyskuje żółty plastron

1

Ajaj. Duża kraksa. W niej również Almeida. Może być to duże osłabienie dla UAE, jeśli coś by mu się stało

0

Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!

0

Van der Poel wygląda na to, że znowu liderem TdF ;)

1

Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się, Anisimova!

0

Kurde... Dwa gemy z rzędu oddana przewaga 30:0

3

@Antimadridista_WR z tego co wiem to są od tego ludzie i listy oni czytają wszystkie, szczególnie że no są tam prośby o Błogosławieństwa Papieskie i pewnie jakąś część podrzucają samemu Papieżowi do przeczytania. + Z tego co wiem to na większość lecą odpowiedzi

2

Ma listonosz tam roboty


3

Ajajaj. No to mamy kurde kłopot


3

No to miło było. Tour praktycznie się skończył, zanim dojechaliśmy do pierwszego dnia przerwy i pierwszego górskiego etapu...
Choć niby zawsze trzeba mieć nadzieję

1

Oby Jonas ino oszczędzał siły na drugą część czasówki, bo jak się tak będzie trzymało to się zaraz okaże, że będzie już po TdF

2

Fichado


2

Czy Pani sędzia autentycznie zapomniała o kartce dla Szwecji? Przecież miała ją w ręce i puściła korzyść... Co za amatorka

1

Pogacar z Vingegaardem już od samego początku TdF pełna moc ;)

3

Nico... Ja płaczę, a jestem chłopakiem...

3

Krzysiu Ratajski wygrywa z Jonnym Claytonem w Gliwicach!!! ♥️

2

@Herato oczywiście, że jest dysproporcja

2

Tego to musi nawet by nasz goacik Marek Andrzej nie wybronił

0

Ja tego nie powiem oczywiście, ale niektórzy by rzekli, że oddało kapitance Niemiec za perfidną symulke

0

Kurde. Seba lepiej na dystansie wygląda od Price'a, ale nerwy ewidentne na podwójnych niestety

2

Goat


1

@Hadziuk RG. Na końcu Wimbledon, bo nie mam sportowego Polsatu w TV

1

Prezydent u Papieża


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?