0

Backlash 2025 daję okejkę. Bawiłem się bardzo przyzwoicie

18

LKPS Bogdanka Luk Lublin siatkarskim Mistrzem Polski w sezonie 2024/25! Cóż za historia, co za sezon! ♥️
Lublin sportową stolicą Polski ♥️♥️♥️

1

LKPS jak Celtics w zeszłym sezonie. Oddali jeden mecz na wyjeździe, żeby u siebie przypieczętować Mistrzostwo. Na misji są chłopaki ♥️

1

@FCB24 bylo przejście dołem, nawet sztab Zawiercia to mówił Winiarskiemu

2

Zawiercie to niech się cieszy, że PlusLiga ma idiotyczne przepisy z medycznym transferem, bo by już po Finale było. Zyskali paradoksalnie na kontuzji swojego zawodnika. Głupota...

0

Msza Inauguracyjna Papieża Leona XIV w przyszłą niedzielę o 10.00


4

Vivat Papa Leo!


2

Rozpoczyna się właśnie pierwsza Msza Święta pod przewodnictwem Papieża Leona XIV z Kaplicy Sykstyńskiej.
https://www.youtube.com/live/x4F6qn3VCTs?si=PqPU9a6hxSiiSyuV

6

No i człowiek budzi się rok starszy i z nowym Pontifexem. Błogosławionego dnia wszystkim ♥️

0

@FcPortoFan1999 wystarczyło się mnie posłuchać
https://zapodaj.net/plik-c1xQAh0cU6

0

Amerykanin Prevost! Wymieniałem go jako czarnego konia!

0

@kamiVeB jedno. Dzisiaj rano dwa, i teraz dwa. Jakby po pierwszym głosowaniu danej sesji wybrali papieża, to by się pojawił biały dym, brak dymu do tej godziny raczej oznacza, że właśnie trwa drugie głosowanie sesji i piąte ogólnie

0

Samolubnie chciałem, żeby Konklawe nie przeciągało się do moich urodzin, ale dla dobra Kościoła, raczej lepiej jakby dziś był czarny dym, ponieważ będzie to oznaczało, że Kardynałowie będą raczej wybierali kogoś z bardziej kompromisowych kandydatów

0

Wygląda na to, że raczej papież nie został wybrany w 4. głosowaniu. W ciągu pewnie najbliższych 90 minut się dowiemy czy dzisiaj dostaniemy papieża nowego

0

Oczywiście mamy czarny dym, co innego w tym momencie byłoby gigantyczną sensacją. Natomiast wieczorem już spora szansa na nowego papieża

0

Widzę sędziowie w meczu Zawiercie - Lublin na misji

0

@FcPortoFan1999 co? Przecież nadal może mieć zdecydowaną przewagę. Jakby był papież dziś bądź jutro rano to byłaby ogromna sensacja. W ciągu kilkuset lat tylko raz (Pius XII) był wybrany w 3 bądź mniej głosowaniach

0

@Nazio_87 już od Benedykta XVI

0

Mamy dym! Oczywiście czarny. Kolejne głosowania jutro rano

0

@FcPortoFan1999 niekoniecznie. Ani Ambongo ani Turkson nie są wcale aż tacy tradycyjni. Choć wolę ich od Zuppiego, Tagle czy Parolina

0

@Deathwing112 juz abstrahując od kwestii światopoglądowych, gdzie się nie zgadzamy w kilku kwestiach, to jest to jeszcze bardziej modernistyczny Franciszek, który praktycznie zwalczył już tradycję i piękno liturgii i tu bałbym się, że byłoby to jeszcze bardziej pogorszone
@FcPortoFan1999 tak, choć tak jak koledze wyżej napisałem, ja patrzę przede wszystkim pod względem liturgicznym jeśli chodzi o ten "konserwatyzm"

0

@FcPortoFan1999 też podziękuję. Z realnych kandydatów już musi najbardziej mi Tańcząca Pizza pasuje. Bo na moich preferowanych kandydatów, wiem że nie ma szans

0

@Deathwing112 najgorszy wybór, oby nie

3

Projekt Warszawa z brązem! Jastrzębski Węgiel sensacyjnie poza przyszłoroczną LM!

2

Padło "Extra Omnes". Zaczynamy, więc Konklawe!

4

Trwa właśnie procesja Kardynałów do Kaplicy Sykstyńskiej. Za chwilę złożenie przysięgi, "Extra Omnes" i rozpoczynamy oficjalnie Konklawe

0

Jak pięknie znów w Watykanie słyszeć Kanon Rzymski ♥️

1

Jak Flick ma nosa do zmian niesamowitego, to dziś niestety porażka. Fermin i Gavi bez szału. Fort i Maradona z Leszna nieporozumienie, a Araujo - no tu lepiej nic nie mówić

7

Zhao Xintong pierwszym snookerowym Mistrzem Świata z Chin! ♥️
Szkoda, że Marek tak późno zaczął odrabianie strat, ale Chińczyk był na tym turnieju zdecydowanie najlepszy i zasłużenie zgarnia tytuł Mistrza Świata ;)
Od pierwszej rundy eliminacji do Mistrzostwa. Chapeaus Bas!

2

Ale, że dojdziemy tutaj do drugiej mini-sesji to bym w życiu nie powiedział. Szkoda, że Marek tak późno, ale fajnie, że jest walka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?