1

@zadafcb @Kessie przypominam, ah shit. Baniszcze widzę. To PDW

13

Leo Messi będzie obecny na Super Bowl ;)

/photo/1
@fart @Mistrzu888 @kamil295 @Adran360 @Vitoo @partymaker @QuQ

0

@ShawnC w CDR najprawdopodobniej Real/Atleti/RSSS, a w LM Benfica/PSG

0

Tak teraz patrzę na nasz terminarz. Jeśli wygramy z Valencia, to końcówka lutego/początek marca przed przerwą na kadry będzie przemocarny. Gra co 3 dni:
1. Mecz półfinału CDR
RSSS u siebie
Wyjazd w LM
Osasuna u siebie
Rewanż u siebie w LM
Wyjazd do Atletico

1

@MesQueUnClub96 0:30 z niedzieli na poniedziałek

6

Miejsca gdzie będzie można oglądać w Polsce Super Bowl w niedzielę z drużynami futbolu amerykańskiego ;)
Osobiście zapraszam do Lublina ♥️
I przypominam o typowaniu: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15279438#comment-15279438

/photo/1
@kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo @ronni37 @partymaker @QuQ @fart @Kessie

1

Komentarz usunięty

4

Jesteśmy w tygodniu Super Bowl, więc czas na typowanko. Mój typ to niestety Chiefs. Zapraszam do zabawy ;)

/photo/1
Wyniki z zeszłego tygodnia:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15279419
@Adran360 @partymaker @Vitoo @ronni37 @QuQ @Kessie @MesQueUnClub96 @kamil295 @FcPortoFan1999 @Mistrzu888

6

@zadafcb tabela ogólna:
Vitoo 9-3
Adran360 9-3
ronni37 9-3
kamil295 8-4
czółkovsky 8-4
FcPortoFan1999 8-4
partymaker 8-4
Kessie 8-4
Mistrzu888 7-5
zadafcb 7-5
@fart 5-7
QuQ 4-2
mesqueunclub96 3-3

8

Podsumowanie typów Finałów Konferencji:
zadafcb 2-0
@Adran360 2-0
@partymaker 2-0
@Vitoo 2-0
@ronni37 2-0
@QuQ 2-0
@Kessie 2-0
@MesQueUnClub96 1-1
@kamil295 1-1
czólkovsky 1-1
@FcPortoFan1999 1-1
fart 0-2
@Mistrzu888 0-2

4

Fox w San Antonio


8

Nie dość, że menda doliczyła 6 minut to z tych 6 minut zagrali może z 2.5....

2

6 minut? XDDDDDDD

1

@ProMILs moja mama to samo powiedziała :D

0

@koziar dla Lakers to nie jest trade na teraz, ino na przyszłość. Nie zdziwię się jeśli teraz wymienią Lebrona

0

Nie wiem co mnie bardziej zszokowało. Ten trade Luki czy Jey wygrywający RR. Co za porąbane kilka godzin

2

@Transu96 taki, że mają współpracę?

3

DIY vs MCMG oczywiście nie miało szans zawieść. Natomiast heel turnu (chyba?) Profitsów się nie spodziewałem

2

@D10SLEO RR oczywiście

1

@Transu96 mnie obchodzi!

1

Oj mają duże plany dla Roxanne na przyszłość. W życiu bym się nie spodziewał, że dadzą jej Top 2 i chyba rekord w długości bycia w pojedynczym RR

2

@MesQueUnClub96 e tam. Imo naprawdę po powrocie naprawdę przyzwoita jest

3

Alexa podobno nie mogla dogadać kontraktu, Jordynne na urodzinach mamy... Taaaa XD

0

@Transu96 od jakiegoś czasu PLE robią wcześniej

0

Iyo bez szans, jeśli wychodzi jako #1... :(
Czyli raczej Charlotte pewniak

3

Zaczynamy Royal Rumble!



7

Równo 10 lat temu ♥️

/video/1
@fart @kamil295 @Adran360 @Vitoo @Mistrzu888 @jakub87 @partymaker @Verema @QuQ

1

@adamek20151 jeśli będą cały czas tak go drużyny podwajać i potrajać, tak jak dotychczas to może być więcej takich występów. Ino musi poprawić wtedy shot selection

1

@Encore to ujęcie jeszcze lepsze ♥️

/video/1

0

Pięknie Fulham ♥️

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?