Tak teraz patrzę na nasz terminarz. Jeśli wygramy z Valencia, to końcówka lutego/początek marca przed przerwą na kadry będzie przemocarny. Gra co 3 dni: 1. Mecz półfinału CDR RSSS u siebie Wyjazd w LM Osasuna u siebie Rewanż u siebie w LM Wyjazd do Atletico
Największe sportowe wydarzenie roku zbliża się wielkimi krokami! Już 𝟗 𝐥𝐮𝐭𝐞𝐠𝐨 𝟐𝟎𝟐𝟓 zapraszamy wszystkich fanów futbolu amerykańskiego na Super Bowl Party organizowane wspólnie z drużynami 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐅𝐮𝐭𝐛𝐨𝐥 𝐋𝐢𝐠𝐢!!!https://t.co/TNIqbdZOgj">https://t.co/TNIqbdZOgjhttps://t.co/nV51Z0OcDo">pic.twitter.com/nV51Z0OcDo
@adamek20151 jeśli będą cały czas tak go drużyny podwajać i potrajać, tak jak dotychczas to może być więcej takich występów. Ino musi poprawić wtedy shot selection
1
@zadafcb @Kessie przypominam, ah shit. Baniszcze widzę. To PDW
13
Leo Messi będzie obecny na Super Bowl ;)
@fart @Mistrzu888 @kamil295 @Adran360 @Vitoo @partymaker @QuQ
0
@ShawnC w CDR najprawdopodobniej Real/Atleti/RSSS, a w LM Benfica/PSG
0
Tak teraz patrzę na nasz terminarz. Jeśli wygramy z Valencia, to końcówka lutego/początek marca przed przerwą na kadry będzie przemocarny. Gra co 3 dni:
1. Mecz półfinału CDR
RSSS u siebie
Wyjazd w LM
Osasuna u siebie
Rewanż u siebie w LM
Wyjazd do Atletico
1
@MesQueUnClub96 0:30 z niedzieli na poniedziałek
6
Miejsca gdzie będzie można oglądać w Polsce Super Bowl w niedzielę z drużynami futbolu amerykańskiego ;)
Osobiście zapraszam do Lublina ♥️
I przypominam o typowaniu: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15279438#comment-15279438
@kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo @ronni37 @partymaker @QuQ @fart @Kessie
1
Komentarz usunięty
4
Jesteśmy w tygodniu Super Bowl, więc czas na typowanko. Mój typ to niestety Chiefs. Zapraszam do zabawy ;)
Wyniki z zeszłego tygodnia:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15279419
@Adran360 @partymaker @Vitoo @ronni37 @QuQ @Kessie @MesQueUnClub96 @kamil295 @FcPortoFan1999 @Mistrzu888
6
@zadafcb tabela ogólna:
Vitoo 9-3
Adran360 9-3
ronni37 9-3
kamil295 8-4
czółkovsky 8-4
FcPortoFan1999 8-4
partymaker 8-4
Kessie 8-4
Mistrzu888 7-5
zadafcb 7-5
@fart 5-7
QuQ 4-2
mesqueunclub96 3-3
8
Podsumowanie typów Finałów Konferencji:
zadafcb 2-0
@Adran360 2-0
@partymaker 2-0
@Vitoo 2-0
@ronni37 2-0
@QuQ 2-0
@Kessie 2-0
@MesQueUnClub96 1-1
@kamil295 1-1
czólkovsky 1-1
@FcPortoFan1999 1-1
fart 0-2
@Mistrzu888 0-2
4
Fox w San Antonio
8
Nie dość, że menda doliczyła 6 minut to z tych 6 minut zagrali może z 2.5....
2
6 minut? XDDDDDDD
1
@ProMILs moja mama to samo powiedziała :D
0
@koziar dla Lakers to nie jest trade na teraz, ino na przyszłość. Nie zdziwię się jeśli teraz wymienią Lebrona
0
Nie wiem co mnie bardziej zszokowało. Ten trade Luki czy Jey wygrywający RR. Co za porąbane kilka godzin
2
@Transu96 taki, że mają współpracę?
3
DIY vs MCMG oczywiście nie miało szans zawieść. Natomiast heel turnu (chyba?) Profitsów się nie spodziewałem
2
@D10SLEO RR oczywiście
1
@Transu96 mnie obchodzi!
1
Oj mają duże plany dla Roxanne na przyszłość. W życiu bym się nie spodziewał, że dadzą jej Top 2 i chyba rekord w długości bycia w pojedynczym RR
2
@MesQueUnClub96 e tam. Imo naprawdę po powrocie naprawdę przyzwoita jest
3
Alexa podobno nie mogla dogadać kontraktu, Jordynne na urodzinach mamy... Taaaa XD
0
@Transu96 od jakiegoś czasu PLE robią wcześniej
0
Iyo bez szans, jeśli wychodzi jako #1... :(
Czyli raczej Charlotte pewniak
3
Zaczynamy Royal Rumble!
7
Równo 10 lat temu ♥️
@fart @kamil295 @Adran360 @Vitoo @Mistrzu888 @jakub87 @partymaker @Verema @QuQ
1
@adamek20151 jeśli będą cały czas tak go drużyny podwajać i potrajać, tak jak dotychczas to może być więcej takich występów. Ino musi poprawić wtedy shot selection
1
@Encore to ujęcie jeszcze lepsze ♥️
0
Pięknie Fulham ♥️