0

Irytuje ten komentarz 0,5 sekundy do przodu

1

Wszelkiej pomyślności dla Andrzejów obchodzących dziś imieniny! ♥️

3

Na moje kwale do sprintu powinny być na zasadzie one-shot Qualifying. Nie widzę sensu a rozgrywaniu całej sesji dla sprintu

6

Ciekawostka z The Athletic. Za każdym razem, gdy Barcelona grała mecz podczas Konklawe wygrywała to spotkanie 4-0 ;)
1958: Barcelona 4-0 Real Madrid
1978: Barcelona 4-0 Las Palmas
2013: Barcelona 4-0 AC Milan

17

Tak będzie

1

Kamala musi świeżo po spotkaniu z Kwachem


6

Jedziemy z NFL w Święto Dziękczynienia ♥️
Na razie super początek Lions ;)


@kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo @Verema @fart

0

PSV co wyciągnęło

4

Celtic co samobója zasadził XDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

2 lata temu rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Katarze ♥️

0

Ta Kawa to jest nieporozumienie...

7

Dzisiaj o 15.00 ostatni mecz futbolu amerykańskiego na jakimkolwiek poziomie rozgrywkowym w Polsce w tym roku - Finał PFL 9. Tytani Lublin vs Miners Wałbrzych. Zachęcam do kibicowania Tytanom i ślę buziaki. Z futbolowym pozdrowieniem ♥️
Transmisja:
https://www.youtube.com/live/v84s7s7OXwo?si=1mZvq5ak_iC1m4nX
@Pnog37 @Vitoo @Adran360 @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @fart

3

Co dał chłop odpowiedź w 1 z 10 XDDDD
"Pedał"

2

@fart oby wygrali SB w tym roku. Kibicuję im mocno. Ważne, żeby ktoś tę czarną magię Chiefs w końcu zatrzymał

2

Przed chwilą na Jedynce ;)


5

Coraz więcej meczów poza Stanami. Zapowiada się debiut na Bernabeu


@fart @Adran360 @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @Vitoo @partymaker @czółkovsky

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Triv44 nie o to chodzi. Chodzi o trend. To hrabstwo jest dobrym wyznacznikiem jak mogą głosować hrabstwa podmiejskie na terenie całego państwa, no i nie wygląda to dobrze dla Trumpa

0

No to po zawodach


1

@fart dzięki mordeczko. Widzimy się za 2 tygodnie na finale ♥️

2

Aj.... Ale blisko było kompromitacji Norrisa

3

@sergio5 właśnie nie, myślałem że ino ja. Ale nawet jest komunikat, że są jakieś problemy

6

Zainteresowanych zapraszam do oglądania i kibicowania Tytanom w półfinale Polskiej Ligi Futbolu 9-tek o godzinie 15.00 ;)
Łatwo na pewno nie będzie, bo do Lublina przyjeżdża obrońca tytułu - Wataha Zielona Góra.
Link do transmisji:
https://www.youtube.com/live/aYMgf0LOYl4?si=tPMlJnHJwCr5TSpy
@Pnog37 @Vitoo @Mistrzu888 @fart @Adran360 @kamil295 @Verema @partymaker

0

@MesQueUnClub96 a czemu mają nie pojechać wyścigu?

1

no na meczach Motoru nie ma nudy

0

@partymaker no wiadomo, że tak jest i dlatego właśnie mnie dziwi fakt, że ta popularność nie przenosi się wcale na oglądalność. Możliwe, że większość tych obserwujących to stricte osoby, które lubią sobie popatrzeć na pojedyncze akcje na mediach społecznościowych, a już sam sport w całości ich nie interesuje

0

@partymaker oczywiście, ale nadal wątpię czy przebiliby wynik z MLB tegoroczny. To też nie tak, że grały w finałach NBA jakieś nieznane drużyny , tylko no największa drużyna wschodu vs musi najlepszy "młody" zawodnik na świecie. Właśnie tu jest moje spostrzeżenie. NBA, jako sport oparty musi najbardziej na indywidualnościach, nie potrafi wykorzystać marketingowo tego, że w finale grają największe gwiazdy takie jak Luka, Jokic czy Giannis. Plus, ten post to nie jest jakieś bashowanie NBA, a bardziej chwalenie MLB za to jak fajnie marketingowo w ostatnich latach działają ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?