0

@Michael24 tak jest. Potem już ino ceremonia o 21

2

@Pressinho 2-3 medale to miały same kajaki przywieźć. Marysia w oszczepie miała ewidentnie formę, tylko niestety wczoraj obsranko. W zapasach też zawsze medal chociaż jeden przywoziliśmy i rzeczywiście nasi byli dobrze przygotowani, więc tutaj brak medalu to jednak duża szkoda. Angelika Szymańska miała autostradę do finału. Kasia Wasick też powinna była mieć medal w pływaniu i to było duże rozczarowanie. Dużo nieszczęścia miał Paweł w żeglarstwie. Kasia Niewiadoma miała genialną formę i jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że miałaby medal gdyby nie kraksa

2

10 medali, ale za to w 9 różnych konkurencjach (dla porównania w takim Tokio 14 medali w 5 różnych dyscyplinach, w tym 9 krążków to sama lekkoatletyka).
Dlatego szkoda tej słabej formy lekkiej i tragedii kajakowej, bo tu naprawdę była szansa na najlepszy wynik medalowy w tym wieku, a prognozy medalowe w okolicach 15 medali, wcale nie były jakieś wygórowane

3

@Culer9002 trwają finały w piłce wodnej i ręcznej i dziś jeszcze finał kobiet w kosza

5

Polskie medale ♥️


1

Srebro ♥️♥️♥️♥️
Pięknie Daria ♥️

5

Daria Pikulik z medalem olimpijskim!!!!
Jest #10 ♥️♥️♥️

0

@D10SLEO dość proste. Co 10 okrążeń pierwsze 4 zawodniczki zdobywają punkty + 20 punktów za zdublowanie stawki

0

Pięknie jedzie Daria Pikulik ♥️

3

Chorążowie na ceremonię zamknięcia


1

Koniec imprezy


2

Niestety bez szans Jula. Ale srebro to wynik i tak ponad stan ;)
Duma Lubelszczyzny ♥️

0

Jeszcze dziś


0

Szkoda tego pierwszego serwisu Leona.
Przechodząca piłka i my tego nie wykorzystaliśmy.
To ustawiło seta

2

Szkoda... Zbyszek Baranowski przegrywa z Azerem. Jednak Polak naprawdę ładnie walczył i jest spora szansa na repasaże, bo przeciwnik to #1 rankingu

0

@Pnog37 Kubiak powiedział to w studiu, więc raczej pewniak

0

Kurek kończy karierę reprezentacyjną po tym meczu

0

@FanBarcy22 przynajmniej szansa na repasaże :D

7

Zbyszek Baranowski w ćwierćfinale! Naprawdę szkoda by było gdyby IO skończyły się bez medalu w zapasach, bo naprawdę nasi są dobrze przygotowani

4

Tak jest! Robert Baran powalczy pod wieczór o brąz w zapasach!

1

Patrzymy na matę C w zapasach. Na niej druga i czwarta walka od 11.00 to pojedynki Polaków

4

Lecimy!


0

@Culer9002 oprócz ew. Zapasów to może Daria Pikulik w kolarstwie torowym, ale raczej po jutrze nie powiększy się nasz dorobek

1

@mrboom to jest przeciągnięcie na 99%. Powodów przeciągnięcia może być wiele, najprawdopodobniej jednak błąd pilota

2

Plan na jutro. Dowiemy się jaki kruszec u Juli i siatkarzy. Liczymy na Marysię, Dorotę i zapasy


2

Ależ szkoda... Naprawdę ładnie nasze siostry jechały :/

1

Dzielnie walczą nasze siostry Pikulik. Do boju dziołchy!

0

What a cat XDDDD

1

No kto jak nie on?

0

Fermin dostał kolankiem w John Deery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?