@Pressinho 2-3 medale to miały same kajaki przywieźć. Marysia w oszczepie miała ewidentnie formę, tylko niestety wczoraj obsranko. W zapasach też zawsze medal chociaż jeden przywoziliśmy i rzeczywiście nasi byli dobrze przygotowani, więc tutaj brak medalu to jednak duża szkoda. Angelika Szymańska miała autostradę do finału. Kasia Wasick też powinna była mieć medal w pływaniu i to było duże rozczarowanie. Dużo nieszczęścia miał Paweł w żeglarstwie. Kasia Niewiadoma miała genialną formę i jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że miałaby medal gdyby nie kraksa
10 medali, ale za to w 9 różnych konkurencjach (dla porównania w takim Tokio 14 medali w 5 różnych dyscyplinach, w tym 9 krążków to sama lekkoatletyka). Dlatego szkoda tej słabej formy lekkiej i tragedii kajakowej, bo tu naprawdę była szansa na najlepszy wynik medalowy w tym wieku, a prognozy medalowe w okolicach 15 medali, wcale nie były jakieś wygórowane
Wicemistrzyni olimpijska w boksie Julia Szeremeta oraz Wiktor Głazunow (kajakarstwo sprint) poniosą flagę Polski podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk XXXIII Olimpiady #Paryż2024.
Dziś na profilu tylko najważniejsze wydarzenia - sezon weselny w pełni i dziś się bawię. Oczywiście jednym okiem będę patrzył co się dzieje na olimpijskich arenach, trzymajcie rękę na pulsie i ściskajcie kciuki za biało-czerwonych - to bardzo ważny…
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) August 10, 2024
Przedostatni dzień IO.. Zleciało niezwykle szybko. Piątek, oprócz medalu Natalii Kaczmarek był rozczarowujący. Co będzie się działo w sobotę? Przede wszystkim o złote medale powalczą siatkarze i Julia Szeremeta. Liczymy bardzo mocno na Marię…
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) August 9, 2024
0
@Michael24 tak jest. Potem już ino ceremonia o 21
2
@Pressinho 2-3 medale to miały same kajaki przywieźć. Marysia w oszczepie miała ewidentnie formę, tylko niestety wczoraj obsranko. W zapasach też zawsze medal chociaż jeden przywoziliśmy i rzeczywiście nasi byli dobrze przygotowani, więc tutaj brak medalu to jednak duża szkoda. Angelika Szymańska miała autostradę do finału. Kasia Wasick też powinna była mieć medal w pływaniu i to było duże rozczarowanie. Dużo nieszczęścia miał Paweł w żeglarstwie. Kasia Niewiadoma miała genialną formę i jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że miałaby medal gdyby nie kraksa
2
10 medali, ale za to w 9 różnych konkurencjach (dla porównania w takim Tokio 14 medali w 5 różnych dyscyplinach, w tym 9 krążków to sama lekkoatletyka).
Dlatego szkoda tej słabej formy lekkiej i tragedii kajakowej, bo tu naprawdę była szansa na najlepszy wynik medalowy w tym wieku, a prognozy medalowe w okolicach 15 medali, wcale nie były jakieś wygórowane
3
@Culer9002 trwają finały w piłce wodnej i ręcznej i dziś jeszcze finał kobiet w kosza
5
Polskie medale ♥️
1
Srebro ♥️♥️♥️♥️
Pięknie Daria ♥️
5
Daria Pikulik z medalem olimpijskim!!!!
Jest #10 ♥️♥️♥️
0
@D10SLEO dość proste. Co 10 okrążeń pierwsze 4 zawodniczki zdobywają punkty + 20 punktów za zdublowanie stawki
0
Pięknie jedzie Daria Pikulik ♥️
3
Chorążowie na ceremonię zamknięcia
1
Koniec imprezy
2
Niestety bez szans Jula. Ale srebro to wynik i tak ponad stan ;)
Duma Lubelszczyzny ♥️
0
Jeszcze dziś
0
Szkoda tego pierwszego serwisu Leona.
Przechodząca piłka i my tego nie wykorzystaliśmy.
To ustawiło seta
2
Szkoda... Zbyszek Baranowski przegrywa z Azerem. Jednak Polak naprawdę ładnie walczył i jest spora szansa na repasaże, bo przeciwnik to #1 rankingu
0
@Pnog37 Kubiak powiedział to w studiu, więc raczej pewniak
0
Kurek kończy karierę reprezentacyjną po tym meczu
0
@FanBarcy22 przynajmniej szansa na repasaże :D
7
Zbyszek Baranowski w ćwierćfinale! Naprawdę szkoda by było gdyby IO skończyły się bez medalu w zapasach, bo naprawdę nasi są dobrze przygotowani
4
Tak jest! Robert Baran powalczy pod wieczór o brąz w zapasach!
1
Patrzymy na matę C w zapasach. Na niej druga i czwarta walka od 11.00 to pojedynki Polaków
4
Lecimy!
0
@Culer9002 oprócz ew. Zapasów to może Daria Pikulik w kolarstwie torowym, ale raczej po jutrze nie powiększy się nasz dorobek
1
@mrboom to jest przeciągnięcie na 99%. Powodów przeciągnięcia może być wiele, najprawdopodobniej jednak błąd pilota
2
Plan na jutro. Dowiemy się jaki kruszec u Juli i siatkarzy. Liczymy na Marysię, Dorotę i zapasy
2
Ależ szkoda... Naprawdę ładnie nasze siostry jechały :/
1
Dzielnie walczą nasze siostry Pikulik. Do boju dziołchy!
0
What a cat XDDDD
1
No kto jak nie on?
0
Fermin dostał kolankiem w John Deery