Niestety Wiktoria odpada z repasaży. Pechowo się jej trafiło, że od razu na samym początku repasaży musiała walczyć z mistrzynią świata. Szkoda, bo walka wyrównana
Niedobra informacja - Anhelina Łysak w ćwierćfinale z mistrzynią świata i olimpijską. Dobra informacja - jest ona po 30-tce, więc może akurat forma już nie ta, a przy ewentualnej przegranej jest szansa na repasaże
Natomiast drabinka naszej największej nadziei medalowej jest ciężka - w ewentualnym ćwierćfinale Anhelina Łysak trafia Maroulis 🇺🇸
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) August 6, 2024
Plan na dziś. Patrzymy na naszej kajakarki. Kibicujemy niespodziance w zapasach i dobrych wynikom w lekkoatletyce, no i oczywiście naszym siatkarkom. Choć ogólnie dziś chyba jeden z mniej owocnych i ciekawych ogólnie dni Igrzysk
ZAPOWIEDŹ DNIA - 6 SIERPNIA Do gry wkraczają kajaki. Atomówki + Dorota Borowska
Łotwa, która nie przegrała żadnego meczu w pierwszej fazie, kończy bez medalu
W "derbach" Morza Bałtyckiego decydowały się losy brązowego medalu 🥉 w koszykówce 3x3 mężczyzn. Zwyciężyła je Litwa 🇱🇹 pokonując najlepszą drużynę fazy zasadniczej - Łotwę 🇱🇻 21:18.#3x3Basketball#RytmOlimpijski#TeamPL#Paris2024#Olympics
Świetna wiadomość z zapaśniczej maty ❗️❗️❗️Już w pierwszej rundzie Amit Elor 🇺🇸 pokonuje Pak Sol Gum 🇰🇵 przez tusz techniczny 10:0 i awansuje do finału, a to otwiera drogę repasażową Wiktorii Chołuj 🇵🇱 Polka zawalczy jutro około godziny 1⃣1⃣#Wrestling#RytmOlimpijski#TeamPL…
Plan na jutro. Liczymy na pewne pierwsze wyścigi naszych kajakarek, niespodziankę w zapasach, nasze siatkarki i Anitę Włodarczyk oraz Alicję Konieczek ;)
ZAPOWIEDŹ DNIA - 6 SIERPNIA Do gry wkraczają kajaki. Atomówki + Dorota Borowska
Na @Eurosport_PL kolejny pocisk w związek, ale tym razem kolarski. Panowie komentatorzy jak widać nie gryzą się w język jeżeli chodzi o słuszność sprawy. Warto posłuchać :) brawo Panowie. https://t.co/P0WYDbiCbV">pic.twitter.com/P0WYDbiCbV
@PIWOSZ89 chyba jedyna taka, że przełączą z lekkiej, bo akurat wieczorem nie na jakichś bardzo ważnych finałów. Choć patrzę, że TVP2 też pokazuje IO, więc może
@mordini123 dzisiaj paradoksalnie dla Polaków najciekawsze wieczorem będą spotkania nie naszych reprezentantów, a Amerykanów w siatkówce i zapasach. :D
Niestety Wiktoria przegrywa z Amerykanką, trzeba więc liczyć, żeby ta awansowała do finału, wtedy dla naszej repasaże, a tam znowu niestety bardzo ciężki bój z Turczynką
15
Sensacja! Arek Kułynycz pokonuje Mistrza Świata z Turcji w 1/8 IO w Zapasach! ♥️
4
Sądny dzień
2
Patty Mills!!!!
3
Brawo kajakarki
2
@FanBarcy22 oszukana może nie. Decyzja poprawna. Tylko szkoda, że przepisy są trochę durne
0
Niestety Wiktoria odpada z repasaży. Pechowo się jej trafiło, że od razu na samym początku repasaży musiała walczyć z mistrzynią świata. Szkoda, bo walka wyrównana
1
Spokojny awans naszej czwórki kajakowej do finału. ;)
0
Niedobra informacja - Anhelina Łysak w ćwierćfinale z mistrzynią świata i olimpijską.
Dobra informacja - jest ona po 30-tce, więc może akurat forma już nie ta, a przy ewentualnej przegranej jest szansa na repasaże
0
Plan na dziś. Patrzymy na naszej kajakarki. Kibicujemy niespodziance w zapasach i dobrych wynikom w lekkoatletyce, no i oczywiście naszym siatkarkom. Choć ogólnie dziś chyba jeden z mniej owocnych i ciekawych ogólnie dni Igrzysk
0
Wygląda na przemyślaną akcje Stanowskiego
3
Łotwa, która nie przegrała żadnego meczu w pierwszej fazie, kończy bez medalu
4
Super informacja ;)
0
Zapas ma, będzie dobrze ;)
0
Plan na jutro. Liczymy na pewne pierwsze wyścigi naszych kajakarek, niespodziankę w zapasach, nasze siatkarki i Anitę Włodarczyk oraz Alicję Konieczek ;)
4
Brawo
0
@FanBarcy22 półfinały chyba po 21
0
@AduŚ07 w TVP nie leci jeszcze. Pewnie zaraz wleci na dwójce.
1
@MesQueUnClub96 nie oglądałem całego, ale większych kontrowersji musi nie było
1
Sensacja w koszykówce 3x3! Niepokonana do tej pory w turnieju Łotwa przegrywa w półfinale z Francją :O
0
@AduŚ07 zaczął się już jakiś czas temu
0
@FanBarcy22 TVP Sport pokazuje 1. Ligę
0
@PIWOSZ89 chyba jedyna taka, że przełączą z lekkiej, bo akurat wieczorem nie na jakichś bardzo ważnych finałów. Choć patrzę, że TVP2 też pokazuje IO, więc może
1
A za godzinę Duplantis wbija na dzielnię ;)
0
Kurde, tu realnie rzeczywiście mogło być Japonia - Niemcy :/
0
@mordini123 dzisiaj paradoksalnie dla Polaków najciekawsze wieczorem będą spotkania nie naszych reprezentantów, a Amerykanów w siatkówce i zapasach. :D
0
Niestety Wiktoria przegrywa z Amerykanką, trzeba więc liczyć, żeby ta awansowała do finału, wtedy dla naszej repasaże, a tam znowu niestety bardzo ciężki bój z Turczynką
0
Niedługo i półfinał Crossa i wcześniej niż zapowiadana ćwierćfinał zapasów
1
@MesQueUnClub96 a Duńczycy nie byli zawsze mocni przypadkiem w badmintonie? Tak mi się przynajmniej kojarzy
3
Półfinał Crossa za pół godziny ;)
2
@kulek22 pięknie!!!!