Jedziemy kochani. Szanse na medal w żeglarstwie, ale niestety potrzeba będzie dwóch świetnych wyścigów. Poza tym liczymy na spokojne eliminacje lekkoatletów i Kasi Wasick + wyniki dające dobry los siatkarzom na obu nawierzchniach. No i miejmy nadzieję na przyzwoite wyniki Ewy i Sztafety
3 SIERPNIA - ZAPOWIEDŹ DNIA 🏐09:00 Bryl/Łosiak - Ehlers/Wickler - Siatkówka plażowa, Grupa C ⛳️09:00 Adrian Meronk - Golf, trzecia runda 10:10 Piotr Lisek, Robert Sobera - Skok o tyczce, eliminacje 🚲11:00 Stanisław Aniołkowski - wyścig ze startu wspólnego mężczyzn 🏊♀️ok. 11:16…
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) August 3, 2024
Plan na jutro. Szansa medalowa właściwe ino chyba w żaglach. Liczymy na dobry wynik Ewy i sztafety, spokojne eliminacje Kasi Wasick i lekkoatletów, dobre losy w fazie pucharowej dla siatkarzy z obu nawierzchni oraz jeśli by dojechał peleton, to może niespodziankę w kolarstwie
🇵🇱PLAN STARTÓW POLAKÓW IO PARYŻ - 3 SIERPNIA (SOBOTA)🇵🇱:
@Azazel_Pazuzu no i co związku z tym? Nikt go nie nazwał gwiazdą światowego formatu. To jakby u nas Anita Włodarczyk zapalała znicz olimpijski. Może dla większości świata postać nieznana, ale dla gospodarzy ikona, i chyba to się liczy?
Babiarz już chciał mówić swoje ale ogarnął, że tym razem go serio mogą wyjebać ale chyba wybrnął xD#Paris2024https://t.co/r16UZuMC0R">pic.twitter.com/r16UZuMC0R
Do osób mówiących, że zapalający pochodnię na ceremonii otwarcia to no-name ;) W Francji jest to gwiazda niesamowitego formatu i dzisiaj zdobył czwarte złoto olimpijskie ;) https://x.com/Media_Express1/status/1819403076958126369
@TheNekro94 na ten moment jedyny medal, gdzie nasz reprezentant byl mocnym bardzo kandydatem, a go nie zdobył, to judo. Oczywiście do 16. Medali potrzeba było, żeby np. dzisiaj chłopaki w takich żaglach przywieźli trochę niespodziewany medal, ale myślę, że spokojnie do dwucyfrówki powinniśmy dobić
Najgorsze w tym żeglarstwie jest to, że jest duża szansa, że wcale nie było falstartu i że tylko Chorwaci go popełnili. Nasi woleli jednak wrócić dla pewności na start...
Ewa Swoboda przeszła przez strefę wywiadów. „Pogadamy jutro, dostałam okresu”. A po chwili krzyknęła: „Ale napiszcie, że jestem w ch… zadowolona!” #Paris2024
2
@FabianekMrozek ale ty jesteś fajny i kontrowersyjny!
0
Niestety Maja bez awansu do półfinału. Za chwilę ćwierćfinał z udziałem Pawła. Szkoda tego ostatniego wyścigu i braku Top 3 :/
0
@FcPortoFan1999 nie, nie ma Tomali
15
@robsons23 jakby tak myśleć to taki Dawid Tomala czy Tadek Michalik by byli bez medali
1
Kasia Wasick wygrywa swój wyścig eliminacyjny. Formalność ;)
1
@MesQueUnClub96 nie ma bardzo przewyższeń, dość łatwy etap, więc na moje faworytem VDP
1
@Popitek12 na złoto może i tak, ale jakiś brąz? Byłaby to niespodzianka, ale Stanisław jest mocnym sprinterem
0
Zaczyna się niedługo wyścig ze startu wspólnego w kolarstwie. Liczymy na to, że dojedzie peleton i będzie sprinterski finisz!
1
Jedziemy kochani.
Szanse na medal w żeglarstwie, ale niestety potrzeba będzie dwóch świetnych wyścigów. Poza tym liczymy na spokojne eliminacje lekkoatletów i Kasi Wasick + wyniki dające dobry los siatkarzom na obu nawierzchniach. No i miejmy nadzieję na przyzwoite wyniki Ewy i Sztafety
0
Wygrywamy 3-2 i jest idealnie, ale ogólnie lepsi zdecydowanie rywale dla nas, gdybyśmy wygrali, więc chyba nie ma co bardzo kalkulować
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1819474872034119967
0
@Xaviball nie ma szans na Słoweńców trafić zbytnich. Znaczy chyba jakieś małe są, ale to raczej mało prawdopodobne
0
Plan na jutro. Szansa medalowa właściwe ino chyba w żaglach. Liczymy na dobry wynik Ewy i sztafety, spokojne eliminacje Kasi Wasick i lekkoatletów, dobre losy w fazie pucharowej dla siatkarzy z obu nawierzchni oraz jeśli by dojechał peleton, to może niespodziankę w kolarstwie
3
@Azazel_Pazuzu no i co związku z tym? Nikt go nie nazwał gwiazdą światowego formatu. To jakby u nas Anita Włodarczyk zapalała znicz olimpijski. Może dla większości świata postać nieznana, ale dla gospodarzy ikona, i chyba to się liczy?
1
Walczył Przemo tam mocno ze sobą na mikrofonie XD
4
Do osób mówiących, że zapalający pochodnię na ceremonii otwarcia to no-name ;)
W Francji jest to gwiazda niesamowitego formatu i dzisiaj zdobył czwarte złoto olimpijskie ;)
https://x.com/Media_Express1/status/1819403076958126369
2
W niedzielę się widzimy obowiązkowo przed odbiornikami! Wygrana oznacza medal ♥️
5
@tbas może wyłapać, ale dopiero w półfinale ;)
6
Tak jest! Duma Lubelszczyzny! 20-letnia Julia Szeremeta wygrywa z wyżej notowaną Australijką ♥️
Mamy kolejny ćwierćfinał!!! Jedna walka od medalu ♥️
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Chodzą słuchy na Lubelszczyźnie, że Motor ma też ściągnąć również Oriola Busquetsa. Poważnie XDDD
0
@Barcanajlepszyteam nie. Od razu przełączyli na bieg sztafet i zaczął składy ogłaszać
9
Jest Babiarz! ♥️♥️♥️
3
@Culer9002 na razie tylko Wójcik chyba. Julka walczy dziś wieczorem w 1/8
1
@TheNekro94 na ten moment jedyny medal, gdzie nasz reprezentant byl mocnym bardzo kandydatem, a go nie zdobył, to judo. Oczywiście do 16. Medali potrzeba było, żeby np. dzisiaj chłopaki w takich żaglach przywieźli trochę niespodziewany medal, ale myślę, że spokojnie do dwucyfrówki powinniśmy dobić
11
♥️♥️♥️
0
Najgorsze w tym żeglarstwie jest to, że jest duża szansa, że wcale nie było falstartu i że tylko Chorwaci go popełnili. Nasi woleli jednak wrócić dla pewności na start...
1
@Yamal_Williams będą się nasi musieli bardzo postarać żeby zdobyć tylko 4 medale do końca IO
22
Tak a propos wcześniejszej dyskusji XD
3
... To już nie jest śmieszne... Tego wyścigu niestety już raczej nie przerwą
4
Fajdek na szczęście nie sfajdał się w ostatniej próbie!
Wojtek Nowicki raczej spokojnie z awansem też