2

@FabianekMrozek ale ty jesteś fajny i kontrowersyjny!

0

Niestety Maja bez awansu do półfinału. Za chwilę ćwierćfinał z udziałem Pawła. Szkoda tego ostatniego wyścigu i braku Top 3 :/

0

@FcPortoFan1999 nie, nie ma Tomali

15

@robsons23 jakby tak myśleć to taki Dawid Tomala czy Tadek Michalik by byli bez medali

1

Kasia Wasick wygrywa swój wyścig eliminacyjny. Formalność ;)

1

@MesQueUnClub96 nie ma bardzo przewyższeń, dość łatwy etap, więc na moje faworytem VDP

1

@Popitek12 na złoto może i tak, ale jakiś brąz? Byłaby to niespodzianka, ale Stanisław jest mocnym sprinterem

0

Zaczyna się niedługo wyścig ze startu wspólnego w kolarstwie. Liczymy na to, że dojedzie peleton i będzie sprinterski finisz!

1

Jedziemy kochani.
Szanse na medal w żeglarstwie, ale niestety potrzeba będzie dwóch świetnych wyścigów. Poza tym liczymy na spokojne eliminacje lekkoatletów i Kasi Wasick + wyniki dające dobry los siatkarzom na obu nawierzchniach. No i miejmy nadzieję na przyzwoite wyniki Ewy i Sztafety


0

Wygrywamy 3-2 i jest idealnie, ale ogólnie lepsi zdecydowanie rywale dla nas, gdybyśmy wygrali, więc chyba nie ma co bardzo kalkulować
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1819474872034119967

0

@Xaviball nie ma szans na Słoweńców trafić zbytnich. Znaczy chyba jakieś małe są, ale to raczej mało prawdopodobne

0

Plan na jutro. Szansa medalowa właściwe ino chyba w żaglach. Liczymy na dobry wynik Ewy i sztafety, spokojne eliminacje Kasi Wasick i lekkoatletów, dobre losy w fazie pucharowej dla siatkarzy z obu nawierzchni oraz jeśli by dojechał peleton, to może niespodziankę w kolarstwie


3

@Azazel_Pazuzu no i co związku z tym? Nikt go nie nazwał gwiazdą światowego formatu. To jakby u nas Anita Włodarczyk zapalała znicz olimpijski. Może dla większości świata postać nieznana, ale dla gospodarzy ikona, i chyba to się liczy?

1

Walczył Przemo tam mocno ze sobą na mikrofonie XD


4

Do osób mówiących, że zapalający pochodnię na ceremonii otwarcia to no-name ;)
W Francji jest to gwiazda niesamowitego formatu i dzisiaj zdobył czwarte złoto olimpijskie ;)
https://x.com/Media_Express1/status/1819403076958126369

2

W niedzielę się widzimy obowiązkowo przed odbiornikami! Wygrana oznacza medal ♥️


5

@tbas może wyłapać, ale dopiero w półfinale ;)

6

Tak jest! Duma Lubelszczyzny! 20-letnia Julia Szeremeta wygrywa z wyżej notowaną Australijką ♥️
Mamy kolejny ćwierćfinał!!! Jedna walka od medalu ♥️

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Chodzą słuchy na Lubelszczyźnie, że Motor ma też ściągnąć również Oriola Busquetsa. Poważnie XDDD

0

@Barcanajlepszyteam nie. Od razu przełączyli na bieg sztafet i zaczął składy ogłaszać

9

Jest Babiarz! ♥️♥️♥️

3

@Culer9002 na razie tylko Wójcik chyba. Julka walczy dziś wieczorem w 1/8

1

@TheNekro94 na ten moment jedyny medal, gdzie nasz reprezentant byl mocnym bardzo kandydatem, a go nie zdobył, to judo. Oczywiście do 16. Medali potrzeba było, żeby np. dzisiaj chłopaki w takich żaglach przywieźli trochę niespodziewany medal, ale myślę, że spokojnie do dwucyfrówki powinniśmy dobić

11

♥️♥️♥️


0

Najgorsze w tym żeglarstwie jest to, że jest duża szansa, że wcale nie było falstartu i że tylko Chorwaci go popełnili. Nasi woleli jednak wrócić dla pewności na start...


1

@Yamal_Williams będą się nasi musieli bardzo postarać żeby zdobyć tylko 4 medale do końca IO

22

Tak a propos wcześniejszej dyskusji XD


3

... To już nie jest śmieszne... Tego wyścigu niestety już raczej nie przerwą

4

Fajdek na szczęście nie sfajdał się w ostatniej próbie!
Wojtek Nowicki raczej spokojnie z awansem też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?