0

@clyde nie da. Wykorzystaliśmy ją w ćwierćfinale

0

Martyna... I prefer not to speak

1

@MesQueUnClub96 Japonki minimalne faworytki, ale mogło być gorzej. Jest szansa

0

Super początek Oli ♥️
Zobaczymy co ugotuje Martyna

0

Szkoda. Meksykanka mocniejsza niż ranking wskazywał. No i szkoda, że repasaże od 1/4 dopiero


1

Narobiły nadzieję... Szkoda

3

Nie rozumiem. Czemu Martyna tak świetnie wygląda przy największej presji, a we wcześniejszych fazach spotkania daje dupy?

2

@tbas ponieważ Alicja indywidualnie była naszą najlepszą zawodniczką + wygrała swoje jedyny pojedynek w drużynówce. Jestem, więc w stanie zaryzykować stwierdzenie, że miałaby lepszy bilans niż Martyna

0

Wiem, że Martyna z USA nam końcówkę wygrała, ale ogólnie jest zdecydowanie na minusie tutaj. Razem -7. Błąd trenerski był to mimo wszystko

1

@Koni8M nie. Nie jest to wynik ponad stan, to są Mistrzynie Świata; i czemu ma się skończyć bez medalu? Chinki są zdecydowanie w zasięgu

2

Martyna niestety znowu beznadziejny początek

1

@Stinger_ Włochy mocarstwo. My i Francja podobny poziom. Chiny najsłabsze na papierze

0

Lecimy z półfinałem szpadzistek!

1

@Culer9002 w finale startuje trójka zawodników. #1 ma zapewniony start. #2 i #3 mają zapewniony półfinał, z którego awansuje dwójka do finału. W półfinale oprócz #2 i #3, znajdzie się dwóch najlepszych zawodników z ćwierćfinału z gdzie zmierzą się ze sobą zawodnicy z miejsc 4-10

1

Super ♥️
Świetnie byłoby skończyć w Top 3, a jakby udało się być pierwszym po wszystkich wyścigach, to jest automatyczny awans do finału i zapewniony medal


1

Całkiem ładny przejazd Klaudii Zwolinskiej w C1.
Klaudia w tej konkurencji nie jest faworytką, ale kto wie? Może po sukcesie w K1 pokusi się o niespodziankę?

2

@Rastafarnianin szermierka to ogólne określenie sportu, który po tym dzieli się na szpadę, szablę i floret, więc szermierka jest jak najbardziej poprawna

0

@barcelonaLM nie no. Z Francuzkami będą nasze faworytkami. Tutaj brak medalu niestety będzie zawodem

4

W półfinale czekają na nas Francuzki, czyli naprawdę jest ogromna szansa na finał

2

Zwracam honor Martynie. Podniosła się niesamowicie ♥️

7

Tak jest! Mamy półfinał ♥️

0

Jeśli przegramy to, a zmiana nie okaże się medyczna, to trener jest do natychmiastowego wywalenia

1

@FanBarcy22 20. Stawka bardzo wyrównana

1

@mkord spoko, ale zmieniła inną zawodniczkę, która jako jedyna wygrała swoją walkę, a pozostawił Martynę, która na razie dostaję w pape

9

Super praca Pawła!


1

Nie no, to jest dramat. Kompletnie niezrozumiała decyzja trenera...

1

@Rastafarnianin na razie minęły 2 rundy z 9 XD

0

@MesQueUnClub96 nasze są minimalnymi faworytkami

1

@rasta212
W 49er 12 wyścigów + medalowy. Natomiast u Pawła:

3

Ładnie Paweł


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?