@tbas ponieważ Alicja indywidualnie była naszą najlepszą zawodniczką + wygrała swoje jedyny pojedynek w drużynówce. Jestem, więc w stanie zaryzykować stwierdzenie, że miałaby lepszy bilans niż Martyna
@Culer9002 w finale startuje trójka zawodników. #1 ma zapewniony start. #2 i #3 mają zapewniony półfinał, z którego awansuje dwójka do finału. W półfinale oprócz #2 i #3, znajdzie się dwóch najlepszych zawodników z ćwierćfinału z gdzie zmierzą się ze sobą zawodnicy z miejsc 4-10
Super ♥️ Świetnie byłoby skończyć w Top 3, a jakby udało się być pierwszym po wszystkich wyścigach, to jest automatyczny awans do finału i zapewniony medal
Całkiem ładny przejazd Klaudii Zwolinskiej w C1. Klaudia w tej konkurencji nie jest faworytką, ale kto wie? Może po sukcesie w K1 pokusi się o niespodziankę?
@Rastafarnianin szermierka to ogólne określenie sportu, który po tym dzieli się na szpadę, szablę i floret, więc szermierka jest jak najbardziej poprawna
@rasta212 W 49er 12 wyścigów + medalowy. Natomiast u Pawła:
Żeglarstwo ⛵️
Rozpoczęły się zmagania w klasie iQFoil. Na początku ważna informacja - zasady.
W ramach zmagań olimpijskich wśród kobiet i mężczyzn zaplanowano 20 wyścigów. Do dalszej fazy awansuje 10 zawodników według schematu: 1 miejsce -> FINAŁ 2-3 miejsce -> PÓŁFINAŁ 4-10…
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) July 29, 2024
Dobre informacje z Marsylii. Paweł Tarnowski zajął 3 miejsce w drugim wyścigu w klasie iQFoil, co pozwoliło mu awansować na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.
Aleksandra Melzacka i Sandra Jankowiak na 7 miejscu w siódmym wyścigu w klasie 49erFX. Polki…
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) July 30, 2024
0
@clyde nie da. Wykorzystaliśmy ją w ćwierćfinale
0
Martyna... I prefer not to speak
1
@MesQueUnClub96 Japonki minimalne faworytki, ale mogło być gorzej. Jest szansa
0
Super początek Oli ♥️
Zobaczymy co ugotuje Martyna
0
Szkoda. Meksykanka mocniejsza niż ranking wskazywał. No i szkoda, że repasaże od 1/4 dopiero
1
Narobiły nadzieję... Szkoda
3
Nie rozumiem. Czemu Martyna tak świetnie wygląda przy największej presji, a we wcześniejszych fazach spotkania daje dupy?
2
@tbas ponieważ Alicja indywidualnie była naszą najlepszą zawodniczką + wygrała swoje jedyny pojedynek w drużynówce. Jestem, więc w stanie zaryzykować stwierdzenie, że miałaby lepszy bilans niż Martyna
0
Wiem, że Martyna z USA nam końcówkę wygrała, ale ogólnie jest zdecydowanie na minusie tutaj. Razem -7. Błąd trenerski był to mimo wszystko
1
@Koni8M nie. Nie jest to wynik ponad stan, to są Mistrzynie Świata; i czemu ma się skończyć bez medalu? Chinki są zdecydowanie w zasięgu
2
Martyna niestety znowu beznadziejny początek
1
@Stinger_ Włochy mocarstwo. My i Francja podobny poziom. Chiny najsłabsze na papierze
0
Lecimy z półfinałem szpadzistek!
1
@Culer9002 w finale startuje trójka zawodników. #1 ma zapewniony start. #2 i #3 mają zapewniony półfinał, z którego awansuje dwójka do finału. W półfinale oprócz #2 i #3, znajdzie się dwóch najlepszych zawodników z ćwierćfinału z gdzie zmierzą się ze sobą zawodnicy z miejsc 4-10
1
Super ♥️
Świetnie byłoby skończyć w Top 3, a jakby udało się być pierwszym po wszystkich wyścigach, to jest automatyczny awans do finału i zapewniony medal
1
Całkiem ładny przejazd Klaudii Zwolinskiej w C1.
Klaudia w tej konkurencji nie jest faworytką, ale kto wie? Może po sukcesie w K1 pokusi się o niespodziankę?
2
@Rastafarnianin szermierka to ogólne określenie sportu, który po tym dzieli się na szpadę, szablę i floret, więc szermierka jest jak najbardziej poprawna
0
@barcelonaLM nie no. Z Francuzkami będą nasze faworytkami. Tutaj brak medalu niestety będzie zawodem
4
W półfinale czekają na nas Francuzki, czyli naprawdę jest ogromna szansa na finał
2
Zwracam honor Martynie. Podniosła się niesamowicie ♥️
7
Tak jest! Mamy półfinał ♥️
0
Jeśli przegramy to, a zmiana nie okaże się medyczna, to trener jest do natychmiastowego wywalenia
1
@FanBarcy22 20. Stawka bardzo wyrównana
1
@mkord spoko, ale zmieniła inną zawodniczkę, która jako jedyna wygrała swoją walkę, a pozostawił Martynę, która na razie dostaję w pape
9
Super praca Pawła!
1
Nie no, to jest dramat. Kompletnie niezrozumiała decyzja trenera...
1
@Rastafarnianin na razie minęły 2 rundy z 9 XD
0
@MesQueUnClub96 nasze są minimalnymi faworytkami
1
@rasta212
W 49er 12 wyścigów + medalowy. Natomiast u Pawła:
3
Ładnie Paweł