Polecam wszystkim z całego serca ten profil. Ten post to Igrzyska w pigułce ♥️
OLIMPIJSKI PRZEWODNIK
W dniu rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu wrzucam post, do którego mam nadzieję, że będziecie często wracać. Na profilu przed rozpoczęciem Igrzysk typowałem medalistów wszystkich 329 konkurencji olimpijskich. Teraz przesyłam zaktualizowaną wersję i…
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) July 26, 2024
@brzucho Nowa Zelandia cały czas mocna. Po prostu przegrali z RPA co było dużą niespodzianką. + Nowa Zelandia najbardziej znana jest z normalnego rugby
🚨🚨🚨 Bordeaux straci status drużyny profesjonalnej, a to oznacza, że kontrakty wszystkich zawodników zostają automatycznie rozwiązane! Ponadto, ośrodek szkoleniowy klubu zostanie zamknięty! Przypomnijmy kilku wychowanków FCGB: Tchouaméni, Koundé, Krychowiak 🇵🇱, Sala, Chamakh,… https://t.co/uhDbCdOIWN">pic.twitter.com/uhDbCdOIWN
— Girondins Polska 🇵🇱 (@GirondinsPolska) July 25, 2024
Ciągną trybuny Francję! Będzie lekko niespodziewany mimo wszystko finalista Igrzysk. Półfinał RPA-Francja się zapowiada Edit: Argentyna się nie poddaje!
@Stinger_ no, ale to oni jedni? Grają 2 mecze dziennie, bo taka jest specyfika Rugby 7. Nie oni jedni skończą swoje rozgrywki w sobotę. Ktoś musi skończyć wcześniej, ktoś później. Znaczy mogli oczywiście zrobić to na innym stadionie, żeby to rozbić, ale chyba nie żałują tego, patrząc na to, że grają cały czas przed wypełnionym SdF
@mextexperu spora niespodzianka mimo wszystko. RPA ledwo na IO awansowało. @Stinger_@FCB_dimiC 12 drużyn. Tyle samo co w siatce czy w ręcznej, więc żaden turniej na siłę. Muszą się wyrobić przed lekkoatletyką po prostu, bo grają na Stade de France. Więc w sobotę kończą chłopy, a w niedzielę zaczynają kobiety. Dlatego tak szybko wszystko
1
@Mixtape 15 mówię optymistycznie
1
Ło Panie... Co to jest? XD
0
@Nazio_87 rozumiesz, że różne kraje mają różne alfabety i inaczej nazywają inne państwa? :O
0
Już za chwilę Polska!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Dobra, Minionki mnie rozśmieszyły XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dobra, już mogli by ludzie przestać narzekać XD
Wcale nie jest zła ta ceremonia, szczerze mówiąc
1
@Culer9002 strzelectwo z rana. Nie są w żadnym stopniu faworytami i medal byłby zaskoczeniem, ale na pewno nie jakąś gigantyczną sensacją
1
Na kilkanaście minut przed Ceremonią Otwarcia zarzucam rozpiskę godzinową na jutro ;)
Szansa na medal minimalna, ale jedna jest. Strzelectwo z rana
7
Miasto inspiracji ♥️
3
Magda Linette zwyciężczynią turnieju w Pradze!
6
Natka Pietruszki XD
1
No i najważniejszy post. Starty wszystkich szans medalowych Polski na tych IO
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14655787#comment-14655800
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dalsza część predykcji medalowych, które wrzucałem tutaj: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14655550#comment-14655550
3
Ciekawostka. Polska nieprzerwanie od 1988 roku przywozi przynajmniej jeden medal olimpijski w kajakarstwie. Tym razem nie powinno być inaczej ;)
2
Polecam wszystkim z całego serca ten profil. Ten post to Igrzyska w pigułce ♥️
0
@brzucho Nowa Zelandia cały czas mocna. Po prostu przegrali z RPA co było dużą niespodzianką. + Nowa Zelandia najbardziej znana jest z normalnego rugby
7
Absolutny dramat... Oby szybko się podnieśli
2
Rozkład jazdy na dziś ;)
0
@Stinger_ bym powiedział, że z czwórki na papierze najgorsi, ale tu się może wszystko zdarzyć, szczerze mówiąc
2
Świetne ćwierćfinaly IO w Rugby. Myślę, że sporo fanów przybyło tej dyscyplinie. O medale Igrzysk powalczą Australia, Fidżi, Francja i RPA ♥️
5
Było blisko kolejnej sensacji, ale Fidżi wyciągnęło to. Na ten moment turniej Rugby absolutnie wybitny ♥️
0
Teraz czas na hit! Fidżi - Irlandia ♥️
1
@Stinger_ no dobra. Ale nie oni jedni kończą w sobotę i nie oni jedni zaczynają przed IO. Nie widzę problemu (a liczba meczów na dzień jest normalna)
1
Ciągną trybuny Francję! Będzie lekko niespodziewany mimo wszystko finalista Igrzysk. Półfinał RPA-Francja się zapowiada
Edit: Argentyna się nie poddaje!
0
@Stinger_ no, ale to oni jedni? Grają 2 mecze dziennie, bo taka jest specyfika Rugby 7. Nie oni jedni skończą swoje rozgrywki w sobotę. Ktoś musi skończyć wcześniej, ktoś później. Znaczy mogli oczywiście zrobić to na innym stadionie, żeby to rozbić, ale chyba nie żałują tego, patrząc na to, że grają cały czas przed wypełnionym SdF
1
@mextexperu spora niespodzianka mimo wszystko. RPA ledwo na IO awansowało.
@Stinger_ @FCB_dimiC 12 drużyn. Tyle samo co w siatce czy w ręcznej, więc żaden turniej na siłę. Muszą się wyrobić przed lekkoatletyką po prostu, bo grają na Stade de France. Więc w sobotę kończą chłopy, a w niedzielę zaczynają kobiety. Dlatego tak szybko wszystko