2

Pogacar na tym wyścigu to jakiś kompletnie kosmiczny poziom. Nie wiem czy nie najwyższy w historii kolarstwa. To ile pobił rekordów podjazdów na tym TdF to jest chore. Remco i Jonas jadą bardzo dobre wyścigi, a Pogacar im odjedża bez żadnych problemów

2

Zaczyna się podjazd na Bonette - najwyższy punkt w Francji z drogą asfaltową, więc oczywiście jednocześnie najwyższy punkt na TdF



2

Liga Konferencji XD


7

Ale kocur XD


2

@mordini123 a najlepsze jest to, że powodem całego zamieszania był pies XD

5

Dzisiaj prawdziwy królewski etap Tour de France. Podjazd pod Cime de la Bonette, czyli najwyższy punkt w historii TdF i koniec na Isola 2000. Dzisiaj ostatnia praktycznie szansa dla Vingegaarda. Jeśli dzisiaj odrobi trochę czasu, to jeszcze może mieć marzenia przed jutrem i czasówką, ale coś czuję, że Tadej rozwieje dziś wątpliwości



0

Niestety Kwiato trzeci :/

7

Włączać Tour De France. Kwiato z szansą dziś na zwycięstwo. Jest w trójce, która odjechała od ucieczki

2

Jaylen Brown ostro ale celnie o Bronnym


3

@kampe nic. Tam będą mieli ścisłe regulacje od FIFY

1

@Sysia11 murawa jest jaka jest, ponieważ to nie są stadiony do piłki nożnej. Natomiast na MŚ 2026 wszystkie mają mieć odpowiednio zmienioną nawierzchnię

0

@BartqRKO przecież oni większe wydarzenia organizują bez problemów. Tutaj wina na Conmebol i amebach z Kolumbii pchających się na stadion bez biletu

1

@adamek20151 once again, tutaj winę ponosi Conmebol. USA organizuje większe wydarzenia i nie ma praktycznie nigdy problemów. Finały Euro 2021 i LM 2022 też przecież były opóźnione i jakoś nie widziałem narzekania konkretnie na państwa, gdzie były organizowane te finały

0

Przypominam, że finał LM też był opóźniony... Pięknie się UEFA z Conmebol bawią

0

@Hosh skoro wiedzieli, że jest opóźnienie, to nie. Nawet jeśliby się normalnie planowo rozgrzewali, to przy takiej przerwie i tak musieli wrócić i to powtórzyć

4

@adamek20151 Już raz organizowali i nie było tragedii. Tutaj bardziej bym winę zwalał na Conmebol

3

Kocham Conmebol ♥️

3

Ale poziom :O


2

Pogacar za mocny. Jednak kontuzje i brak przygotowania musiały wpłynąć na Jonasa. Brawa i tak dla obu

1

10 km, Jonas vs Tadej, 1 na 1. Lecimy!

3

Ale Polacy odrobili z 11-16 na 23-18

6

Warsaw Eagles Mistrzami Polski w futbolu amerykańskim w sezonie 2024!


0

ale UAE to rozegrało. Pogacar znowu trochę może dziś dorzucić reszcie

0

@FcPortoFan1999 mocno obie defensywy. Na razie 0-0

0

niestety musi po meczu :/
Jaśminka przełamana...

1

No i zaczynamy 19-te Polish Bowl!


9

O 16:30 początek Polish Bowl, czyli finału najwyższego poziomu rozgrywkowego w polskim Futbolu Amerykańskim. Na stadionie Polonii Warszawa zagrają Lowlanders Białystok i Warsaw Eagles ;)
Transmisja: https://www.youtube.com/live/eSDAYuOG6M0?si=PCWHnEInTjrPa0A9


@fart @Adran360 @Vitoo @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @partymaker @TaughtMule @jakub87 @Verema

7

Świetne ;)


1

@Encore @fart @tadzik447 w NFL umowa 11-letnia jest na 113 miliardów. Tam to są absurdalne dopiero pieniądze XD

4

ale poszła napierdzielanka


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?