Florida Panthers mistrzami NHL! Uchronili się przed generacyjnym chokiem i wygrali swój pierwszy Puchar Stanleya w historii. Dwaj przyjaciele z dzieciństwa - Jayson Tatum i Matthew Tkachuk mistrzami w ciągu tygodnia!
NBA champions, the Boston Celtics, are at Fenway tonight 🏆
Jaylen Brown, Jayson Tatum, Joe Mazzulla, Kristaps Porzingis, Derrick White and Al Horford threw out the ceremonial first pitches ⚾️ https://t.co/tLkHfe3aHt">pic.twitter.com/tLkHfe3aHt
@ILovethisGame nie aż takie marne. W trzech grupach na ten moment na trzecich miejscach są drużyny z mniej niż z 3 punktami i mają one raczej ciężkie mecze przed sobą
@Encore zależy od wyników innych grup. Najbardziej prawdopodobny scenariusz na mecz Portugalia - Włochy to musi zwycięstwo Chorwacji i porażka Słowenii i brak zwycięstwa Czech, Gruzji, Albanii i Serbii, bądź porażka Serbii i Słownii i zwycięstwo Czech/Gruzji
@tristan87 jako senator ma darmowe pociągi, może sobie spokojnie wsiąść w EIC, gdzie w 2,5h będzie na miejscu, ma WiFi, a czasu pewnie nie wiele więcej, jak nie mniej by mu zajęło
Na moje Norris znowu sam strategicznie sobie zepsuł wyścig. Gdyby zjechał, kiedy proponował zespół po słabym pit stopie George'a to pewnie by wygrał, a tak to znowu się podpalił i przegrał
@kondziu88 z tego co mi wujek z Kordoby mówił, to jest dogrywka, ale gdyby po niej nadal był remis to nie ma karnych i awansuje drużyna z wyższego miejsca
@fart Celtics po zwycięstwie polecieli do Miami. Nie zdziwię się jeśli okaże się, że zrobili to, żeby świętować razem z Panthers (szczególnie znając historię Tatuma i Tkachuka), ale no Floryda ładne zesranko i w G7 są pod niesamowitą presją. W końcu może być tytuł dla Kanady
7
Florida Panthers mistrzami NHL! Uchronili się przed generacyjnym chokiem i wygrali swój pierwszy Puchar Stanleya w historii. Dwaj przyjaciele z dzieciństwa - Jayson Tatum i Matthew Tkachuk mistrzami w ciągu tygodnia!
2
Mistrzowie w Fenway ♥️
@fart
4
Panthers na 1-0 i szybka odpowiedź Oilers, mamy remis w Game 7!
2
Zaczynamy Game 7 Finałów NHL!
0
Portugalia się cieszy. Teraz 1/8 raczej banalna dla nich
0
Musi być karny tutaj
0
@kamilop tak, nie jest to dzień wolny od pracy
5
Nagrywają przestępstwo i zadowoleni XD
https://x.com/mrjurnystefan03/status/1804579931214725547
1
Kozak XD
https://x.com/Lionel30i/status/1805035819914215655
0
@ILovethisGame nie aż takie marne. W trzech grupach na ten moment na trzecich miejscach są drużyny z mniej niż z 3 punktami i mają one raczej ciężkie mecze przed sobą
35
Dzisiaj swoje 37. urodziny obchodzi GOAT - Lionel Andrés Messi Cuccittini! ♥️
Feliz Cumpleaños!
2
@Encore zależy od wyników innych grup. Najbardziej prawdopodobny scenariusz na mecz Portugalia - Włochy to musi zwycięstwo Chorwacji i porażka Słowenii i brak zwycięstwa Czech, Gruzji, Albanii i Serbii, bądź porażka Serbii i Słownii i zwycięstwo Czech/Gruzji
1
@SuperPatsonFCB jest na to szansa imo, że da. Duża szansa, że w dwóch grupach trzecia drużyna skończy z mniej niż 3 pkt
0
aj szkoda w obu meczach...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tristan87 jako senator ma darmowe pociągi, może sobie spokojnie wsiąść w EIC, gdzie w 2,5h będzie na miejscu, ma WiFi, a czasu pewnie nie wiele więcej, jak nie mniej by mu zajęło
1
@Bulbulator ostatnich 3 zawodników z #10 - Fati, Messi, Ronaldinho. 2/3, nie nazwałbym tego klątwą
1
Na moje Norris znowu sam strategicznie sobie zepsuł wyścig. Gdyby zjechał, kiedy proponował zespół po słabym pit stopie George'a to pewnie by wygrał, a tak to znowu się podpalił i przegrał
20
Ale strollował XDDD
21
Dla tych co nie widzieli
0
Norris na jeden pit stop? Bo tu jazda na dwa musi już bez sensu będzie
Edit: a jednak
0
@Nazio_87 Jacek Laskowski na szlugu na Ursynowie
1
@suszini no to gdzie ustawisz granicę? XD
Spalone są zero-jedynkowe, albo był albo nie był. Koniec i kropka
0
@kondziu88 z tego co mi wujek z Kordoby mówił, to jest dogrywka, ale gdyby po niej nadal był remis to nie ma karnych i awansuje drużyna z wyższego miejsca
5
Ale spartolił...
3
Hubert Hurkacz w finale turnieju w Halle!
1
@fart Celtics po zwycięstwie polecieli do Miami. Nie zdziwię się jeśli okaże się, że zrobili to, żeby świętować razem z Panthers (szczególnie znając historię Tatuma i Tkachuka), ale no Floryda ładne zesranko i w G7 są pod niesamowitą presją. W końcu może być tytuł dla Kanady
1
@FcPortoFan1999 nie. W MLB jeden taki przypadek, w NHL chyba 4 albo 5. W NBA nigdy
6
Tak jak mówiłem. Jak gdzieś ma być comeback z 0-3 to w NHL
1
Jeszcze Polska nie zginęła!!!
A jednak...