7

Florida Panthers mistrzami NHL! Uchronili się przed generacyjnym chokiem i wygrali swój pierwszy Puchar Stanleya w historii. Dwaj przyjaciele z dzieciństwa - Jayson Tatum i Matthew Tkachuk mistrzami w ciągu tygodnia!



2

Mistrzowie w Fenway ♥️


@fart

4

Panthers na 1-0 i szybka odpowiedź Oilers, mamy remis w Game 7!


2

Zaczynamy Game 7 Finałów NHL!


0

Portugalia się cieszy. Teraz 1/8 raczej banalna dla nich

0

Musi być karny tutaj

0

@kamilop tak, nie jest to dzień wolny od pracy

5

Nagrywają przestępstwo i zadowoleni XD
https://x.com/mrjurnystefan03/status/1804579931214725547

1

0

@ILovethisGame nie aż takie marne. W trzech grupach na ten moment na trzecich miejscach są drużyny z mniej niż z 3 punktami i mają one raczej ciężkie mecze przed sobą

35

Dzisiaj swoje 37. urodziny obchodzi GOAT - Lionel Andrés Messi Cuccittini! ♥️
Feliz Cumpleaños!

2

@Encore zależy od wyników innych grup. Najbardziej prawdopodobny scenariusz na mecz Portugalia - Włochy to musi zwycięstwo Chorwacji i porażka Słowenii i brak zwycięstwa Czech, Gruzji, Albanii i Serbii, bądź porażka Serbii i Słownii i zwycięstwo Czech/Gruzji

1

@SuperPatsonFCB jest na to szansa imo, że da. Duża szansa, że w dwóch grupach trzecia drużyna skończy z mniej niż 3 pkt

0

aj szkoda w obu meczach...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tristan87 jako senator ma darmowe pociągi, może sobie spokojnie wsiąść w EIC, gdzie w 2,5h będzie na miejscu, ma WiFi, a czasu pewnie nie wiele więcej, jak nie mniej by mu zajęło

1

@Bulbulator ostatnich 3 zawodników z #10 - Fati, Messi, Ronaldinho. 2/3, nie nazwałbym tego klątwą

1

Na moje Norris znowu sam strategicznie sobie zepsuł wyścig. Gdyby zjechał, kiedy proponował zespół po słabym pit stopie George'a to pewnie by wygrał, a tak to znowu się podpalił i przegrał

20

Ale strollował XDDD


21

Dla tych co nie widzieli


0

Norris na jeden pit stop? Bo tu jazda na dwa musi już bez sensu będzie
Edit: a jednak

0

@Nazio_87 Jacek Laskowski na szlugu na Ursynowie

1

@suszini no to gdzie ustawisz granicę? XD
Spalone są zero-jedynkowe, albo był albo nie był. Koniec i kropka

0

@kondziu88 z tego co mi wujek z Kordoby mówił, to jest dogrywka, ale gdyby po niej nadal był remis to nie ma karnych i awansuje drużyna z wyższego miejsca

5

Ale spartolił...

3

Hubert Hurkacz w finale turnieju w Halle!

1

@fart Celtics po zwycięstwie polecieli do Miami. Nie zdziwię się jeśli okaże się, że zrobili to, żeby świętować razem z Panthers (szczególnie znając historię Tatuma i Tkachuka), ale no Floryda ładne zesranko i w G7 są pod niesamowitą presją. W końcu może być tytuł dla Kanady

1

@FcPortoFan1999 nie. W MLB jeden taki przypadek, w NHL chyba 4 albo 5. W NBA nigdy

6

Tak jak mówiłem. Jak gdzieś ma być comeback z 0-3 to w NHL


1

Jeszcze Polska nie zginęła!!!
A jednak...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?