4

Nienormalny Verstappen jest. 0.4s przewagi nad drugim miejscem na takim krótkim kółku

3

Człowiek nie zdaje sobie sprawę jak ważne są grafiki podczas transmisji, aż ich nie zabraknie. Jak ludzie wydarzenia sportowe te kilkadziesiąt lat temu bez wyniku, czasu, itd. oglądali to ja nie mam pojęcia

8

Max to widać, że jest inna półka w porównaniu do reszty kierowców

14

Wszelkiej pomyślności dla wszystkich Piotrów i Pawłów ♥️♥️♥️

1

@BartqRKO


7

Możemy pożegnać się z Rajdem Polski w kalendarzu WRC na najbliższe lata. Dziękujemy kibicom, którzy postanowili sobie stać za blisko trasy w miejscach do tego niewyznaczonych


1

Perez 1.3s za Maxem na tak krótkim okrążeniu...

0

Sierżant w SQ2, podczas gdy Albom odpada :O

1

Ale się Idze brutalna drabinka trafiła na Wimbledonie


7

A jednak. Liczyłem, że może Celtics go wezmą i zaszantażują Lakers XD


6

Pięknie Marysia Andrejczyk! 63,93, to już naprawdę przyzwoity wynik patrząc na IO ;)

2

Ale tragedia w polskiej tyczce. Tylko podium na Mistrzostwach Polski przekroczyło 5 metrów (Lisek, Sobera, Wojciechowski). 4. miejsce 4.85, później dopiero 4.55......

8

Śmiechłem XD


2

@barcek1234 w USA transmisje z wydarzenia zaczynają się o pełnej godzinie, a mecze zawsze kilka minut później. Takie NBA czy NHL np. podaje zawsze pełną godzinę meczu, więc włączając mecz wiesz, że możesz się spóźnić te 5/10 minut. Natomiast MLB, podaje godzinę rozpoczęcia stricte meczu, więc tam często zobaczyć można taką 1.07 czy 19.38. Jak pamiętacie mecze Barcy z USA, to zawsze tam była obsuwa w porównaniu do godziny rozpoczęcia meczu. W tym przypadku ta obsuwa jest najprawdopodobniej po prostu uwzględniona od razu w godzinie rozpoczęcia meczu

2

@kuz w USA normalka. Tam transmisje z wydarzenia zaczynają się o pełnej godzinie, a mecze zawsze te 7/8 minut później. Takie NBA czy NHL np. podaje zawsze pełną godzinę meczu, więc włączając mecz wiesz, że możesz się spóźnić te 5/10 minut. Natomiast takie MLB, podaje właśnie godzinę rozpoczęcia stricte meczu, więc tam często zobaczyć można taką 1.07 czy 19.38. Jak pamiętacie mecze Barcy z USA, to zawsze tam była obsuwa w porównaniu do godziny rozpoczęcia meczu. W tym przypadku ta obsuwa jest najprawdopodobniej po prostu uwzględniona od razu w godzinie rozpoczęcia meczu

1

Godziny meczów presezonu


4

No i tak to się bawimy na Lewicy


19

@Corr ponieważ, gdy awansują po 3 drużyny z 4 grup to ciężko jest tak ułożyć drabinkę, żeby nie było możliwości spotkania się drużyn z tej samej grupy aż do półfinału (oczywiście była taka możliwość, np. gdyby Gruzja wczoraj nie wygrała), ale kombinacji 4 drużyn z 6 grup jest aż 15 i dla każdej z nich ciężko jest ułożyć idealny terminarz

8

Hiszpania - Gruzja
Niemcy - Dania
Portugalia - Słowenia
Francja - Belgia
Rumunia - Holandia
Austria - Turcja
Anglia - Słowacja
Włochy - Szwajcaria

2

No to Anglicy przyfarcili. Omijają Holandię i grają na ten moment ze Słowacją

0

@mekston Oni powinni bardziej patrzeć na mecz Gruzji, tam się teraz zdecyduje z kim zagrają

0

@KamQiX @SuperPatsonFCB załóżmy, że takie Niemcy trafiają na Belgię. Niemcy grały w niedzielę, a Belgia dzisiaj. Jest ogromna różnica w 3 dniach odpoczynku. Znaczy teoretycznie byłoby to możliwe, ale albo turniej musiałby być dłuższy o jakieś 2 tygodnie, albo wszystkie kolejki fazy grupowej musiałaby być rozgrywane w przeciągu 2 dni, co by oznaczało 6 meczów jednego dnia, 6 meczów drugiego dnia, 3-4 dni bez żadnych spotkań i tak całą fazę grupową. Przecież to by była głupota

2

Rozwalają mnie ludzie piszący, że wystarczy zrobić losowanie na fazę pucharową XD
Abstrahując od tego, że wystarczy spojrzeć na drogę Realu z 2016, Interu rok temu, czy nawet naszą z tego sezonu LM, to jest to niemożliwe praktycznie do zorganizowania w turnieju trwającym miesiąc. Czy będzie drabinka wcześniej, czy losowanie, to i tak jest spora szansa na niezrównoważoną drabinkę

1

@Kamiloza91 ponieważ trzecia drużyna Grupy F wcale nie musi awansować dalej.

1

@Faro nie przegrać dwoma lub więcej golami

0

@VamosDeJong chyba, że Czechy/Gruzja wygrają, wtedy Holandia gra z Rumunią

0

@lukaszbrk nadal niewiadomo. Najprawdopodobniej Słowacja, ale może być też 3. Drużyna grupy F

1

Nie pamiętam, kiedy ostatnio był jakiś turniej duży z wyrównaną drabinką. Znowu dysproporcja ogromna


0

@AFA na ten moment tak

0

Szykuje się na ten moment ćwiartka drabinki:
Rumunia - Słowenia
Austria - Turcja
Z tego jeden półfinalista będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?