0

tu już nie będzie raczej niespodzianek, skoro deszcz pada. Wojtek Nowicki z brązowym medalem w rzucie młotem!
EDIT: A MOŻE JEDNAK?

8

Lewica - partia ludzi pracy XD

/photo/1

11

co za podział XD


19

@DLFCB jedynie szkoda anty-Polaka Kohuta

2

No, ale żeby tak się dać złapać @takisobiektos XDDDD

0

Ciekawa sytuacja może być, jeśli rzeczywiście deszcz za kilkanaście minut. Pewnie będą zespoły różne decyzje podejmować co do zjazdów

2

Teraz fajnie jakby tor przeschnął, po czym znowu pod koniec wyścigu spadł deszcz

0

Jeśli nie będzie bardzo opadów w trakcie wyścigu to może być bardzo ciekawie. Schnący tor, zmienne warunki, czyli to co misie lubią najbardziej ♥️

0

Ale pełne deszczówki robią robotę. Magnussen zaraz w Top 5 będzie takim tempem

1

@Explode jeśli prognozy się utrzymują to Q3 może zawieść. Możliwe, że będzie tylko jeden strzał na początku sesji

1

@mekston jeśli w stałym deszczu to niedobrze, bo warunki będą się pogarszać. Jeśli przestanie to może być ciekawa końcówka

1

@mekston niedobrze. Deszcz pod koniec kwalifikacji to najgorsza wiadomość :/

3

Aj nie wiem czy nie biegł Damian po medal... Szkoda

6

Ale Perez to ogór...

2

Michał Haratyk z brązowym medalem!

5

Pia z rekordem życiowym i brązowym medalem!

1

Tentoglou niesamowity jest. Dwa razy ten sam rezultat, rekord Mistrzostw i tylko centymetr od rekordu Grecji :D
(I to pod wiatr)

3

Pięknie Haratyk! Może być medal

2

@Kessie Lublin zawsze człowiek rozpozna :D

4

Dzisiaj po 22 spora szansa na medale (liczba mnog) w plotkach ;)


7

Iga niczym Kierwiński XDDD

19

Ale zdjęcie ♥️


3

Jakby ktoś się zastanawiał to transmisja na TVN jest kilka sekund do przodu w porównaniu z tą na Eurosporcie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego oglądania

0

Tomek Berkieta niestety przegrał finał juniorów na RG 6-4, 3-6, 3-6

7

Kobita ma założone slicki u siebie w samochodzie XD
https://x.com/8figuregoat/status/1773060863961800953

5

2024, a ci na Wielkim Szlemie nadal sprawdzają czy piłka w boisku patrząc na ślad... Na moje ten serwis Tomka ewidentnie linię złapał

0

Ale tragedia sztafeta mieszana 4x400. Zalewski zaczął, a potem się już posypało...

1

Przyszłość męskiego tenisa nie wygląda źle ;)

4

@Pawlak1992 IO zdecydowanie. Lepszej okazji mieć nie będzie

3

Możesz mówić @MesQueUnClub96 że Celtics jedyne co robią to rzucają za 3 i liczą, że im wpadnie, ale jak widać po statystykach, jest to najlepszy sposób na wygrywanie i farta w tym nie ma (no pun intended @fart ) ;)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?