1

@Encore ale co mi kibice Bucks powiedzieli, że jest przereklamowany i w Play-offach zniknie to ich

1

Ross Smith!


2

@Barcasub nawet nie wiesz jak bardzo jest to popularne w Europie, Meksyku czy przede wszystkim Japonii ;)

0

@sokot różnie, tak jak w filmach, czy serialach. Każda postać jest inna, każda ma inne motywacje, każda ma inne możliwości w ringu. I tu właśnie jest tego piękno, że przez swoje umiejętności aktorskie, umiejętności na mikrofonie i umiejętności w ringu muszą to wszystko przekazać i to za każdym razem przez żywą publicznością

3

@sokot no nie wiesz przecież. Tak jak nie wiesz w filmie. Możesz się co najwyżej domyślać. I tak jak w filmie, nie psuje to nic

3

@sokot użyłeś słowa udawane i pytasz gdzie miejsce na aktorstwo? No właśnie tu, żeby wyglądało realistycznie, szczególnie że wszystko robią na żywo. + Nie wszystko udasz. Bardzo dużą liczbę akcji nie da się po prostu udać i trzeba być naprawdę i fizycznie ale i aktorsko sprawnym, żeby tu osiągnąć coś.
Wrestling to nie tylko to co się dzieje w ringu, ale też cały storyline, który prowadzi przez kilka tygodni do tej walki, a i przez samą walkę można ładną historię opowiedzieć

1

@MesQueUnClub96 z drużynami z zachodu w tym sezonie bilans 23-7, czyli tempo na 63 zwycięstwa

5

@sokot tak samo jak ludzie jarają się filmami i serialami... Jak tak w ogóle można, skoro wszystko reżyserowane?

1

@MesQueUnClub96 myślę, że sezon zasadniczy pokazał na tyle, że raczej nie nastawiałbym się na weryfikację wielką

2

@mekston tu żaden pakt z diabłem nie był potrzebny. Celtics najlepszą drużyną w lidze z kontuzjami czy bez

2

@Barcasub twierdzę, że ciężej się wykonuje swoją pracę, gdzie jednocześnie jesteś aktorem i kaskaderem w jednym, a błędem możesz skaleczyć ciebie bądź przeciwnika i wykonuje się ją przed żywą publicznością, niż z możliwością nieskończonej ilości powtórzeń bez publiki, gdzie twój błąd co najwyżej będzie oznaczać dodatkowe powtórzenie. Tak

2

@Barcasub czasem całkiem sporo, i jeszcze raz, muszą to wszystko wykonać na żywo przed publiką ;)
No właśnie, walka, gdzie spieprzyć się może o wiele więcej niż na planie filmowym

5

@Barcasub ale oni też tu odgrywają swoje role XD
I bym powiedział, że prędzej można powiedzieć, że ktoś jest świetnym/słabym wrestlerem niż aktorem, bo oni wszystko robią na żywo przed widownią i nie mają przywileju kilku podejść do jednej akcji/sceny jak aktorzy
A spieprzyć mogą więcej niż typowy aktor, który co najwyżej się przejęzyczy, gdzie wrestlerzy nie dość, że w ringu muszą dowieźć, to do tego na mikrofonie

6

@Barcasub tak? Nie wiem, aktor np. nie może być świetny?

2

Nia jest naprawdę świetna po swoim powrocie


2

CampeonAs!!!!
Coś pięknego

1

ajajaj... bliziutko

0

@Encore oczywiście, że będą, dlatego tym bardziej te gadki o Ancie były zupełnie nie na miejscu

0

Ale co się ludzie przez tydzień nagadali to ich


0

@Herato bez jakichś fajerwerków, ale troszkę się człowiek na koniec uśmiechnął

4

No i koniec Good Doctora. Może i było sporo głupich, irytujących i niepotrzebnych momentów ale ogólnie bardzo spoko serial

1

@Barcasub no i jakie to ma znaczenie?

1

@Encore może by tak było, gdyby w Cs właściwie całych play-offów nie ominął KP

1

Absolutny potwór


0

@FcPortoFan1999 jest duża szansa. Na moje nie ma co już na jego wiek patrzeć

1

Littler jaki mocarz dziś

1

Ale błąd... Musi koniec marzeń naszych hokeistów

2

czasem tak się zdarzy XD


0

@prokar1 Łęczna lub Motor i jestem zadowolony ;)

0

@AgentsOfTime jeśli chodzi o takie imprezy, że imprezy to właściwie ino wesela. Jak się na orgazmusie było to człowiek z kilka razy wyszedł, ale też bez przesady. Chyba, że liczy się chlanie z @Ptasior, wtedy kilka razy w tygodniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?