0

Niezły ten odrzutek z Rakowa XD

2

Niesamowity chłopak i zapewnił sobie tym meczem pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym Premier League


5

Rozgłośnia w Wiadomościach XDDDD
https://x.com/majkeI1999/status/1791162286175924711


1

@Ojciec5tkidzieci Premier naszego kraju nabierający się na Rozgłośnie. Nie wytrzymam XD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

18

Rozkręcają się w tej Platformie XDDD


2

@FCB24 rok temu Tatum kontuzja w pierwszej minucie G7, w '22 Tatum grał ze złamanym nadgarstkiem, w '21 nie było Browna, w '19 kontuzja Smarta, w '18 bez Kyrie i Haywarda. Każda drużyna co roku boryka się z kontuzjami, a mistrzowie często korzystają na urazach rywali. Wystarczy spojrzeć np. Bucks czy Raptors. Do każdego pierścienia można się przywalić (+ pierwszy seed z 64. zwycięstwami zasłużył na łatwiejszą drogę do finałów ;))


2

@FCB24 a ja bardzo nie chcę słuchać o kontuzjach, patrząc na to, że Celtics właściwie nigdy nie mają zdrowych PO i zawsze tracą jakąś gwiazdę na nie, a i sami w większości tego postseasonu są bez KP

9

Pełny terminarz NFL!


A tu kilka moich ulubionych ogłoszeń:


@fart @czółkovsky @TaughtMule @Verema @partymaker @jakub87 @Adran360 @Vitoo @kamil295 @Mistrzu888

1

No to nieźle


8

Zagraniczne mecze NFL w tym sezonie ;)


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @Verema @TaughtMule @partymaker @Adran360 @Vitoo @MesQueUnClub96

1

Szpilka nawet u Pat'a był :O
Jest sława


18

1

Dziewiąta lotka w wykonaniu Mistrza Świata


0

@Katalończyk 99 w Kordobie

3

No niech się Knicksi cieszą, że ich sędziowie w pierwszych dwóch meczach pociągnęli, bo tu już niedługo by mogło być po zabawie

0

@MOLESTA spędziłem tam niedawno pół roku. Sympatyczny całkiem i bardzo ładny region (choć nie umywa się do Lubelszczyzny)

1

Pistons tradycyjnie w loterii nieźle przekręceni
Jedynie raz im się udało podskoczyć w drafcie
https://x.com/BlakeStackpoole/status/1658900185727082508


2

@MesQueUnClub96 nie wiem czy jedno mistrzostwo w ciągu ostatnich 13 lat i to tych podpiętych Rangers, można uznać za dominację

1

Dla osób, które się łudzą, że Real przegra finał, to ostatni raz przegrali oni jednomeczowy finał z drużyną, która nie nazywa się Barcelona bądź Atletico w 2004 roku. Choć może akurat, 20. rocznica...

7

Spalić zburzyć Santiago Bernabeu, tego nie da się opisać i jeszcze w 90+ musiał strzelić. Pewnie to wszystko było zaplanowane, ta bramka Davies'a, ta nadzieja w sercach Cules. Na 100% taktyka Ancelottiego żeby nas kibiców Barcelony zniszczyć psychicznie.
Pewnie z diabłem sypia w zamian za swoje szczęście. Carvajalowi cegły do butów 20kg włożyć ciekawe czy wyskoczy do główki, cwaniak jeden. W ogóle naszla mnie taka refleksja, może te cwaniaki z Madrytu rzeczywiście są tacy delikatni i padają o dotyku motyla, gdyż jest to cios nie to ustania. Może jakby Bellingham dostał lopata w plecy to by się złamał na pół? Kto wie?

1

No tutaj może dojechać ucieczka do końca etapu. 13 km do końca i 50 sekund przewagi

4

Niestety, trzeba się przyzwyczajać
https://x.com/thexdeaf/status/1787908815041478688

10

Mocny zawodnik


14

Co za tuza


@NeroTFP1

1

@Kidd no tak, tylko to jest chyba coś w stylu takim, że na tych stronach są po prostu wymienione wszystkie lektury obowiązkowe i ty sobie możesz wybrać. Z tego co wiem zrezygnowali już z dawania tekstu danej lektury, itd.
Edit. Sprawdziłem jak wyglądał arkusz z tamtego roku i tak to właśnie wyglądało. Po prostu są na tych stronach wypisane wszystkie lektury obowiązkowe

0

@Kidd z tego co mi siostra mówi, to nie ma wskazanych lektur w arkuszu, do których trzeba się odwołać, jak kiedyś

2

Tematy


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?