Silni Razem wypuścili nowy spot. Platforma przestała udawać, że w przejęciu władzy chodziło o coś więcej niż o zemstę. Polaryzacja na najwyższym poziomie, tylko kraju (niektórym) szkoda. https://t.co/6T14HcHu6Y">https://t.co/6T14HcHu6Y
@FCB24 rok temu Tatum kontuzja w pierwszej minucie G7, w '22 Tatum grał ze złamanym nadgarstkiem, w '21 nie było Browna, w '19 kontuzja Smarta, w '18 bez Kyrie i Haywarda. Każda drużyna co roku boryka się z kontuzjami, a mistrzowie często korzystają na urazach rywali. Wystarczy spojrzeć np. Bucks czy Raptors. Do każdego pierścienia można się przywalić (+ pierwszy seed z 64. zwycięstwami zasłużył na łatwiejszą drogę do finałów ;))
2016: Fake Comeback Ring 2017: Superteam Ring 2018: Superteam Ring 2019: Injury Ring 2020: Bubble ring 2021: Injury Ring 2022: Fake Redemption Ring 2023: Play-in Ring 2024: Injury Ring
Every championship since 2016 has an asterisk, is that what I’m hearing?
@FCB24 a ja bardzo nie chcę słuchać o kontuzjach, patrząc na to, że Celtics właściwie nigdy nie mają zdrowych PO i zawsze tracą jakąś gwiazdę na nie, a i sami w większości tego postseasonu są bez KP
Dla osób, które się łudzą, że Real przegra finał, to ostatni raz przegrali oni jednomeczowy finał z drużyną, która nie nazywa się Barcelona bądź Atletico w 2004 roku. Choć może akurat, 20. rocznica...
Spalić zburzyć Santiago Bernabeu, tego nie da się opisać i jeszcze w 90+ musiał strzelić. Pewnie to wszystko było zaplanowane, ta bramka Davies'a, ta nadzieja w sercach Cules. Na 100% taktyka Ancelottiego żeby nas kibiców Barcelony zniszczyć psychicznie. Pewnie z diabłem sypia w zamian za swoje szczęście. Carvajalowi cegły do butów 20kg włożyć ciekawe czy wyskoczy do główki, cwaniak jeden. W ogóle naszla mnie taka refleksja, może te cwaniaki z Madrytu rzeczywiście są tacy delikatni i padają o dotyku motyla, gdyż jest to cios nie to ustania. Może jakby Bellingham dostał lopata w plecy to by się złamał na pół? Kto wie?
@Kidd no tak, tylko to jest chyba coś w stylu takim, że na tych stronach są po prostu wymienione wszystkie lektury obowiązkowe i ty sobie możesz wybrać. Z tego co wiem zrezygnowali już z dawania tekstu danej lektury, itd. Edit. Sprawdziłem jak wyglądał arkusz z tamtego roku i tak to właśnie wyglądało. Po prostu są na tych stronach wypisane wszystkie lektury obowiązkowe
TEMATY #MATURA2024 ZNANE! 1. Bunt i konsekwencje dla czlowieka. 2. Jak relacja z drugą osobą kształtuje człowieka? https://t.co/MPuAaer4og">pic.twitter.com/MPuAaer4og
0
Niezły ten odrzutek z Rakowa XD
2
Niesamowity chłopak i zapewnił sobie tym meczem pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym Premier League
5
Rozgłośnia w Wiadomościach XDDDD
https://x.com/majkeI1999/status/1791162286175924711
1
@Ojciec5tkidzieci Premier naszego kraju nabierający się na Rozgłośnie. Nie wytrzymam XD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Bezczelni są XD
https://x.com/PopowskiKamil/status/1791036334632538301
18
Rozkręcają się w tej Platformie XDDD
2
@FCB24 rok temu Tatum kontuzja w pierwszej minucie G7, w '22 Tatum grał ze złamanym nadgarstkiem, w '21 nie było Browna, w '19 kontuzja Smarta, w '18 bez Kyrie i Haywarda. Każda drużyna co roku boryka się z kontuzjami, a mistrzowie często korzystają na urazach rywali. Wystarczy spojrzeć np. Bucks czy Raptors. Do każdego pierścienia można się przywalić (+ pierwszy seed z 64. zwycięstwami zasłużył na łatwiejszą drogę do finałów ;))
2
@FCB24 a ja bardzo nie chcę słuchać o kontuzjach, patrząc na to, że Celtics właściwie nigdy nie mają zdrowych PO i zawsze tracą jakąś gwiazdę na nie, a i sami w większości tego postseasonu są bez KP
9
Pełny terminarz NFL!
A tu kilka moich ulubionych ogłoszeń:
@fart @czółkovsky @TaughtMule @Verema @partymaker @jakub87 @Adran360 @Vitoo @kamil295 @Mistrzu888
1
No to nieźle
8
Zagraniczne mecze NFL w tym sezonie ;)
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @Verema @TaughtMule @partymaker @Adran360 @Vitoo @MesQueUnClub96
1
Szpilka nawet u Pat'a był :O
Jest sława
18
nie wyczymam XD
https://x.com/kubalottin/status/1789692906963361957
1
Dziewiąta lotka w wykonaniu Mistrza Świata
1
@FCB24 https://www.google.com/amp/s/amp.theguardian.com/sport/2024/apr/03/rangers-devils-fight-opening-faceoff-video
0
@Katalończyk 99 w Kordobie
3
No niech się Knicksi cieszą, że ich sędziowie w pierwszych dwóch meczach pociągnęli, bo tu już niedługo by mogło być po zabawie
0
@MOLESTA spędziłem tam niedawno pół roku. Sympatyczny całkiem i bardzo ładny region (choć nie umywa się do Lubelszczyzny)
1
Pistons tradycyjnie w loterii nieźle przekręceni
Jedynie raz im się udało podskoczyć w drafcie
https://x.com/BlakeStackpoole/status/1658900185727082508
2
@MesQueUnClub96 nie wiem czy jedno mistrzostwo w ciągu ostatnich 13 lat i to tych podpiętych Rangers, można uznać za dominację
1
Dla osób, które się łudzą, że Real przegra finał, to ostatni raz przegrali oni jednomeczowy finał z drużyną, która nie nazywa się Barcelona bądź Atletico w 2004 roku. Choć może akurat, 20. rocznica...
7
Spalić zburzyć Santiago Bernabeu, tego nie da się opisać i jeszcze w 90+ musiał strzelić. Pewnie to wszystko było zaplanowane, ta bramka Davies'a, ta nadzieja w sercach Cules. Na 100% taktyka Ancelottiego żeby nas kibiców Barcelony zniszczyć psychicznie.
Pewnie z diabłem sypia w zamian za swoje szczęście. Carvajalowi cegły do butów 20kg włożyć ciekawe czy wyskoczy do główki, cwaniak jeden. W ogóle naszla mnie taka refleksja, może te cwaniaki z Madrytu rzeczywiście są tacy delikatni i padają o dotyku motyla, gdyż jest to cios nie to ustania. Może jakby Bellingham dostał lopata w plecy to by się złamał na pół? Kto wie?
1
No tutaj może dojechać ucieczka do końca etapu. 13 km do końca i 50 sekund przewagi
4
Niestety, trzeba się przyzwyczajać
https://x.com/thexdeaf/status/1787908815041478688
10
Mocny zawodnik
14
Co za tuza
@NeroTFP1
1
@Kidd no tak, tylko to jest chyba coś w stylu takim, że na tych stronach są po prostu wymienione wszystkie lektury obowiązkowe i ty sobie możesz wybrać. Z tego co wiem zrezygnowali już z dawania tekstu danej lektury, itd.
Edit. Sprawdziłem jak wyglądał arkusz z tamtego roku i tak to właśnie wyglądało. Po prostu są na tych stronach wypisane wszystkie lektury obowiązkowe
0
@Kidd z tego co mi siostra mówi, to nie ma wskazanych lektur w arkuszu, do których trzeba się odwołać, jak kiedyś
2
Tematy