2

@BartqRKO obstawiam, że będzie w chuj się działo, powroty, itd., ale na koniec ring będzie wyczyszczony i Cody wygra po kilku minutach "czystej" walki

0

@BartqRKO no, nie jestem tego wielkim fanem, choć ogólnie otwarte stadiony lubię. A WMka idzie do tego, kto najwięcej zapłaci. Na szczęście za rok raczej Minnesota czyli przepiękny, zamknięty stadion

0

@BartqRKO niestety, otwarty stadion, więc dźwięk ucieka + zimno mocno u nich. W zamkniętym stadionie zupełnie inny odbiór by był

5

Dobranoc. Widzimy się za dwie godziny na F1 ;)

/photo/1

5

Ale ten człowiek ma Aurę, jak to mawia młodzież


3

@Popitek12 pewnie skończy się 4.30-5.00

0

@Transu96 same chciały tak. Mówiły, że jak nie Main Event to z chęcią będą openerem

1

Jedziemy kochani! ;)



1

@PatrychoO miałeś w zeszłym roku, wystarczy :D

1

@Popitek12 Dzisiaj? Obowiązkowo

2

Jedziemy!


0

@qbuteq no nieźle ziomuś. Fajnie to udał XDDD

2

@lucas/catalan Bron to inny poziom. Jak to się mówi, full package

4

Bron jest niesamowity. Przyszły Main Eventer WM



4

@FanBarcy22 mówi się o Cenie, Austinie, Rikishim... Niech jeszcze Goldusta Tony z AEW udostępni I Dusty wróci z martwych. Dajcie mi jak najwięcej chaosu XD

0

@FanBarcy22 myślę, że Cody to robi. Rock podobno nagrywa film i do lata będzie zajęty, więc nie zdziwię się jeśli na Summerslam Rock Vs Cody, a za rok na WM Rock vs Roman bez pasa, ale z Romanem jako facem a Rockiem jako heelem. Natomiast dzisiaj Bloodline wygrywa i jutro mamy absolutny chaos w ME
@MesQueUnClub96 mówi się? Ja pierwsze słyszę, tbh

1

@MesQueUnClub96 W Filadelfii. O 12 ich czasu, ale muszą się wyrobić przed WM, dlatego tak wcześnie

9

Nadszedł dzień dzisiejszy! Początek WrestleManii o 1 w nocy ❤️



Ale najpierw NXT Stand & Deliver o 18 naszego czasu

@negreanu @lukaszbrk @Klejnot_Nilu @Popitek12 @Verema @BartqRKO @lucas/catalan @PatrychoO @ArterkHD @Łuki555

3

Stroll klasycznie XDDD

4

Littler z kolejnym zwycięstwem w Premier League ;)



1

No nie będę ukrywał, na ten moment Barça One działa całkiem przyjemnie. Jestem mile zaskoczony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fart no jak nie w tym sezonie, to nie wiem kiedy. Baner #18 musi być na jesieni zawieszony, nie ma wymówek

1

@fart Nie wiem szczerze, ale wolałbym Embiida uniknąć w pierwszej rundzie. Największa szansa na uniknięcie obu, to że Heat jeszcze przeskoczą Pacers (mają mecz straty i mecz bezpośredni ze sobą), więc może być tak, że w play-in o 7. miejsce będzie Indiana-Phily, gdzie 76ers byliby pewnie faworytami i taki scenariusz mi by najbardziej odpowiadał. 6. Heat 7. 76ers 8. Pacers. Wtedy unikamy Bucks, Heat i 76ers do ew. finałów konferencji

1

@Culer9002 to raczej anomalia niż trend. Drużyny, które w tam grały nie są najpopularniejszymi drużynami z największych rynków telewizyjnych, a w dodatku całe play-offy MLB miały mniejszą oglądalność też przez to, że drużyny z największych rynków (Boston, Nowy Jork, St. Louis) miały rozczarowujące sezony. MLB jest zdecydowanie bardziej podatna na wahania oglądalności ze względu na konkretne drużyny grające w danych meczach niż chociażby NFL czy nawet NBA

1

@Culer9002 nie powiedziałbym. "Upadał" przez lata, ale teraz przez wprowadzenie kilku nowych zasad znowu lekko odżył, a oglądalność ma podobną co NBA i to właśnie tam chyba się bardziej martwią spadającą oglądalnością

22

nie wytrzymam z nimi. Od 6. roku życia się polityką interesuje XD


2

Pittsburgh Pirates - drużyna MLB, wprowadziła na swoim stadionie 30-centymetrowego hot-doga z pierogami ❤️


0

No i nie wygrał Artur odcinka Va Banque

1

@fart choć jeszcze play-iny będą. Więc nawet jeśli zajmą 8. miejsce to mogą wskoczyć przed PO na 7.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?