@BartqRKO no, nie jestem tego wielkim fanem, choć ogólnie otwarte stadiony lubię. A WMka idzie do tego, kto najwięcej zapłaci. Na szczęście za rok raczej Minnesota czyli przepiękny, zamknięty stadion
Match order for Night 1 of #WrestleMania XL tonight:
• Becky v Rhea • Tag-Title Ladder Match • Rey & Andrade v Dom & Santos • Jey v Jimmy • Bianca, Naomi & Jade v Damage CTRL • Sami v Gunther • Rock & Reigns v Rhodes & Rollins
@FanBarcy22 mówi się o Cenie, Austinie, Rikishim... Niech jeszcze Goldusta Tony z AEW udostępni I Dusty wróci z martwych. Dajcie mi jak najwięcej chaosu XD
@FanBarcy22 myślę, że Cody to robi. Rock podobno nagrywa film i do lata będzie zajęty, więc nie zdziwię się jeśli na Summerslam Rock Vs Cody, a za rok na WM Rock vs Roman bez pasa, ale z Romanem jako facem a Rockiem jako heelem. Natomiast dzisiaj Bloodline wygrywa i jutro mamy absolutny chaos w ME @MesQueUnClub96 mówi się? Ja pierwsze słyszę, tbh
Here is tonight's match card: - Rhea Ripley vs. Becky Lynch - Six-Pack Tag Team Ladder match - Rey Mysterio & Andrade vs. Santos & Dominik - Bianca, Jade & Naomi vs. Damage CTRL - Jey Uso vs. Jimmy Uso - Gunther vs. Sami Zayn - The Bloodline vs. Cody… https://t.co/GkVDvAHk7m">pic.twitter.com/GkVDvAHk7m
Magnificent from the Welshman, who raises the roof in Manchester with a sensational nine-darter!#PLDartshttps://t.co/hi5TugOWci">pic.twitter.com/hi5TugOWci
@fart Nie wiem szczerze, ale wolałbym Embiida uniknąć w pierwszej rundzie. Największa szansa na uniknięcie obu, to że Heat jeszcze przeskoczą Pacers (mają mecz straty i mecz bezpośredni ze sobą), więc może być tak, że w play-in o 7. miejsce będzie Indiana-Phily, gdzie 76ers byliby pewnie faworytami i taki scenariusz mi by najbardziej odpowiadał. 6. Heat 7. 76ers 8. Pacers. Wtedy unikamy Bucks, Heat i 76ers do ew. finałów konferencji
@Culer9002 to raczej anomalia niż trend. Drużyny, które w tam grały nie są najpopularniejszymi drużynami z największych rynków telewizyjnych, a w dodatku całe play-offy MLB miały mniejszą oglądalność też przez to, że drużyny z największych rynków (Boston, Nowy Jork, St. Louis) miały rozczarowujące sezony. MLB jest zdecydowanie bardziej podatna na wahania oglądalności ze względu na konkretne drużyny grające w danych meczach niż chociażby NFL czy nawet NBA
@Culer9002 nie powiedziałbym. "Upadał" przez lata, ale teraz przez wprowadzenie kilku nowych zasad znowu lekko odżył, a oglądalność ma podobną co NBA i to właśnie tam chyba się bardziej martwią spadającą oglądalnością
2
@BartqRKO obstawiam, że będzie w chuj się działo, powroty, itd., ale na koniec ring będzie wyczyszczony i Cody wygra po kilku minutach "czystej" walki
0
@BartqRKO no, nie jestem tego wielkim fanem, choć ogólnie otwarte stadiony lubię. A WMka idzie do tego, kto najwięcej zapłaci. Na szczęście za rok raczej Minnesota czyli przepiękny, zamknięty stadion
0
@BartqRKO niestety, otwarty stadion, więc dźwięk ucieka + zimno mocno u nich. W zamkniętym stadionie zupełnie inny odbiór by był
5
Dobranoc. Widzimy się za dwie godziny na F1 ;)
5
Ale ten człowiek ma Aurę, jak to mawia młodzież
3
@Popitek12 pewnie skończy się 4.30-5.00
0
@Transu96 same chciały tak. Mówiły, że jak nie Main Event to z chęcią będą openerem
1
Jedziemy kochani! ;)
1
@PatrychoO miałeś w zeszłym roku, wystarczy :D
1
@Popitek12 Dzisiaj? Obowiązkowo
2
Jedziemy!
0
@qbuteq no nieźle ziomuś. Fajnie to udał XDDD
2
@lucas/catalan Bron to inny poziom. Jak to się mówi, full package
4
Bron jest niesamowity. Przyszły Main Eventer WM
4
@FanBarcy22 mówi się o Cenie, Austinie, Rikishim... Niech jeszcze Goldusta Tony z AEW udostępni I Dusty wróci z martwych. Dajcie mi jak najwięcej chaosu XD
0
@FanBarcy22 myślę, że Cody to robi. Rock podobno nagrywa film i do lata będzie zajęty, więc nie zdziwię się jeśli na Summerslam Rock Vs Cody, a za rok na WM Rock vs Roman bez pasa, ale z Romanem jako facem a Rockiem jako heelem. Natomiast dzisiaj Bloodline wygrywa i jutro mamy absolutny chaos w ME
@MesQueUnClub96 mówi się? Ja pierwsze słyszę, tbh
1
@MesQueUnClub96 W Filadelfii. O 12 ich czasu, ale muszą się wyrobić przed WM, dlatego tak wcześnie
9
Nadszedł dzień dzisiejszy! Początek WrestleManii o 1 w nocy ❤️
Ale najpierw NXT Stand & Deliver o 18 naszego czasu
@negreanu @lukaszbrk @Klejnot_Nilu @Popitek12 @Verema @BartqRKO @lucas/catalan @PatrychoO @ArterkHD @Łuki555
3
Stroll klasycznie XDDD
4
Littler z kolejnym zwycięstwem w Premier League ;)
1
No nie będę ukrywał, na ten moment Barça One działa całkiem przyjemnie. Jestem mile zaskoczony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fart no jak nie w tym sezonie, to nie wiem kiedy. Baner #18 musi być na jesieni zawieszony, nie ma wymówek
1
@fart Nie wiem szczerze, ale wolałbym Embiida uniknąć w pierwszej rundzie. Największa szansa na uniknięcie obu, to że Heat jeszcze przeskoczą Pacers (mają mecz straty i mecz bezpośredni ze sobą), więc może być tak, że w play-in o 7. miejsce będzie Indiana-Phily, gdzie 76ers byliby pewnie faworytami i taki scenariusz mi by najbardziej odpowiadał. 6. Heat 7. 76ers 8. Pacers. Wtedy unikamy Bucks, Heat i 76ers do ew. finałów konferencji
1
@Culer9002 to raczej anomalia niż trend. Drużyny, które w tam grały nie są najpopularniejszymi drużynami z największych rynków telewizyjnych, a w dodatku całe play-offy MLB miały mniejszą oglądalność też przez to, że drużyny z największych rynków (Boston, Nowy Jork, St. Louis) miały rozczarowujące sezony. MLB jest zdecydowanie bardziej podatna na wahania oglądalności ze względu na konkretne drużyny grające w danych meczach niż chociażby NFL czy nawet NBA
1
@Culer9002 nie powiedziałbym. "Upadał" przez lata, ale teraz przez wprowadzenie kilku nowych zasad znowu lekko odżył, a oglądalność ma podobną co NBA i to właśnie tam chyba się bardziej martwią spadającą oglądalnością
22
nie wytrzymam z nimi. Od 6. roku życia się polityką interesuje XD
2
Pittsburgh Pirates - drużyna MLB, wprowadziła na swoim stadionie 30-centymetrowego hot-doga z pierogami ❤️
0
No i nie wygrał Artur odcinka Va Banque
1
@fart choć jeszcze play-iny będą. Więc nawet jeśli zajmą 8. miejsce to mogą wskoczyć przed PO na 7.