- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1586 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1586 Culés
4
Można by powiedzieć ze zachód i wschód dla Bostonu w tym miesiącu xD @fart
1
@Encore Rakiety pod Udoka niezle sie rozwijaja a nalezy zwrócić uwagę, że graja bez kontuzjowanego Senguna i wykręcili w Marcu świetny bilans. Ciagle sa w grze o Play iny. :)
1
@fart Kogo wolałbyś w pierwszej rundzie dla Bostonu? Sixers z Embiidem czy Heat?
1
@BartqRKO Chyba wszystko wskazuje na to, że jednak trafimy na 76. Embiid dopiero wraca do grania i zakładam, że będa chcieli go oszczędzać a
co za tym idzie jeszcze coś przegracie po drodze. Pewnie dzisiaj OKC wygra. Heat i Indiana raczej nie spadna na 8 miejsce choć nie ukrywam, że z Miami byłaby szansa wyrównać rachunki już w I rundzie.
1
@fart choć jeszcze play-iny będą. Więc nawet jeśli zajmą 8. miejsce to mogą wskoczyć przed PO na 7.
0
@zadafcb Myślisz, że obecne 76 sa lepsze od Heat? (w Piatek obie ekipy zmierza się w bezpośrednim spotkaniu) bo moim zdaniem Miami jednak ciut lepsze i jesli Pacers się nie potkną to chyba trafimy na Embiida w I rundzie.
1
@fart Nie wiem szczerze, ale wolałbym Embiida uniknąć w pierwszej rundzie. Największa szansa na uniknięcie obu, to że Heat jeszcze przeskoczą Pacers (mają mecz straty i mecz bezpośredni ze sobą), więc może być tak, że w play-in o 7. miejsce będzie Indiana-Phily, gdzie 76ers byliby pewnie faworytami i taki scenariusz mi by najbardziej odpowiadał. 6. Heat 7. 76ers 8. Pacers. Wtedy unikamy Bucks, Heat i 76ers do ew. finałów konferencji
1
@zadafcb Pewnie masz rację jeszcze 5-6 spotkań w regularnym do tego 2 mecze w Play -In i zobaczymy co sie wydarzy ;)
Natomiast Boston jest zbudowany pod tytuł i ten sezon to pokazuje. Idziemy bardzo mocno. Uważam, że na Wschodzie nie mamy się kogo się bać szczególnie, że w domu jesteśmy bardzo mocni na 35 gier tylko 3 porażki i wszystkie z ekipami z Zachodu (Denver, Lakers i Clippers) bardzo ciężko będzie ograć Celtów w 7 meczowej serii. ;)
1
@fart no jak nie w tym sezonie, to nie wiem kiedy. Baner #18 musi być na jesieni zawieszony, nie ma wymówek