1

No i jest gol. 2-1

3

@Vitoo Sneed najprawdopodobniej będzie wymieniony. Ciężko będzie Chiefs utrzymać i jego i Jonesa. Mogą dostać za niego późny pierwszorundowy lub drugorundowy pick podobno

1

@MESSIah16 Riqui Puig

8

Zaczęło się Free Agency w NFL. W linku lista wszystkich ruchów z pierwszego dnia ;)
https://www.the33rdteam.com/2024-nfl-free-agency-tracking-every-signing/



@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @Adran360 @Vitoo @TaughtMule @partymaker @czółkovsky @ronni37

0

@czółkovsky bardziej niż na MCL wyglądało to na LCL i ewentualnie PCL

9

9-Darter w wykonaniu Littlera!


I właśnie wygrał w swoim debiucie w European Tour ;)

4

Ale wyróżnienie dla Joanny ❤️


13

Oglądalność Super Bowl w USA, na Świecie i w Polsce. ❤️
Wszędzie praktycznie rekordy ;)




@fart @TaughtMule @partymaker @Vitoo @Adran360 @Verema @Mistrzu888 @kamil295 @czółkovsky @ronni37

1

W Rijadzie 2 w nocy dochodzi, a ci dopiero będą zaczynać mecz Ronniego z Higginsem XD
Płacą gruby piniondz, to i w środku nocy można grać :D

5

Ale piorun pier... nie będę mówił jak

2

@MesQueUnClub96 Luka to niech się do Play-offów załapie

2

A po pierwszej kwarcie Celtics prowadzą 44-22 z Warriors ❤️


7

Pia z brązowym medalem! ❤️

5

Visser błąd, więc odpada Pii rywalka o medal. Będzie walka 4 zawodniczek o 3 medale. Finał o 22. Idealnie na koniec przerwy

3

Pia z wyrównanym rekordem życiowym i pewnie melduje się w finale. A tutaj jeszcze było trochę zapasu ;)

10

Xavier Worthy z rekordem w biegu na 40 yardów podczas NFL Combine ❤️


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @TaughtMule @Adran360 @Vitoo @czółkovsky @jakub87 @partymaker

2

Srebro Ewy na Halowych MŚ ;)

6

Femke Bol rekord świata na 400m na hali :O

2

Na TVP HD "Dr No"

2

Pięknie Fulham ;)
COYW ❤️

1

Leclerc dziś w wybitnej dyspozycji

0

Według Policji, osoba odpowiedzialna za potrącenie w Szczecinie leczy się psychicznie

6

Ale, ale nowe regulacje nie działają...


12

Oponiarze jaki ryk XDDDD


1

Hulkenberg w Q3 :O
A miał Haas być zdecydowanie najwolniejszym zespołem

7

Alpiny na dwóch ostatnich miejscach XD
Jaki wstyd...

0

@tadzik447 a nawet o 17. Zaczęły się już ;)

3

Kacper zaczyna pierwszą sesję kwalifikacyjną ❤️


4

Lecimy z pierwszym treningiem sezonu F1 ❤️

2

No to teraz szansa na wykazanie się dla Ansu


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?