@Crystalline cytuję, wydział Filologii Uniwersytetu Gdańskiego ;) A poza tym, dobrze wiem, że jest to forma niepoprawna. Nie spinaj się Panie Polonista XD
@Crystalline "Reasumując: wyrażeń dzień dzisiejszy, dzień wczorajszy, dzień jutrzejszy wolno używać tylko w szczególnych przypadkach (w tekstach nacechowanych oficjalnością)" Ciężko o coś bardziej oficjalnego niż @zadafcb zapowiadający Super Bowl ;*
Nadszedł Dzień Dzisiejszy! Chwilę po północy naszego czasu rozpocznie się Super Bowl LVIII na pięknym Allegiant Stadium w Las Vegas, na którym zmierzą się ze sobą Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers. Jest to rewanż za Super Bowl LIV sprzed 4 lat, gdzie górą wyszli Chiefs. Miejmy nadzieję, że tym razem nie nadejdzie globalna pandemia miesiąc po meczu. :D Minimalnym faworytem bukmacherów są 49ers. Mają oni na papierze lepszą drużynę, ale tak jak w zeszłym roku, kiedy to Eagles wyglądali na mocniejszych, to Chiefs nie można wykluczyć głównie przez parę Reid - Mahomes, a do tego dodajemy mocarną w tym sezonie defensywę. W Halftime Show wystąpi Usher (chodzą plotki, że może się zjawić również Justin Bieber). Natomiast na trybunach oczywiście zobaczymy dziewczynę Travisa Kelce'ego - Taylor Swift. Taylor oczywiście pojawi się na Super Bowl, mimo że dzień wcześniej gra koncert w Japonii. Ba, sama japońska Ambasada wystosowała pismo zapewniające o tym, że Swift zdąży na mecz. Czy 49ers sięgną po 6-te Super Bowl w historii (zrównując się tym samym z Patriots i Steelers z największą ilością mistrzostw w historii) czy może Chiefs wygrają swój 4. Pierścień, i trzeci na przestrzeni ostatnich 5 sezonów, co uplasuje ich jako jedną z najlepszych „dynastii” w historii ligi ku uciesze wszystkich „Swifties”? Transmisja w Polsce na Polsacie i Polsacie Sport. Na PS, o 23 program wprowadzający, natomiast transmisja na głównym Polsacie zacznie się chwilę po północy. Mecz powinien zacząć się ok. 0.30. Ponadto mają być powtórki meczu. W poniedziałek o 21.05 na Polsat Sport Fight, a we wtorek o 17.30 na Polsat Sport Extra. Do tego, jeśli ktoś chce obejrzeć mecz z oryginalnym komentarzem i reklamami to można wykupić dostęp do NFL Game Pass na DAZN do końca lipca za niecałe 4 zł. Mecz do tego można obejrzeć w wielu miastach w Polsce, z lokalnymi drużynami futbolu amerykańskiego. Ja osobiście, zapraszam lokalnych do Lublina, gdzie i ja będę obecny (toteż raczej podczas samego meczu zbytnio aktywny nie będę) ;) Lista miast: https://nflpolska.com/super-bowl-wspolne-ogladanie/
Największe amerykańskie sportowe święto - #SuperBowl na głównej antenie Polsatu i Polsat Sport 🏈
O godzinie 0:05 w nocy z niedzieli na poniedziałek będziecie mogli obejrzeć jedno z najpopularniejszych wydarzeń telewizyjnych świata! #SuperBowl, czyli finał najlepszej ligi…
Świetny turniej (wszystkie mecze w formacie do 6 wygranych legów kończyły się 6-4 lub 6-5. Jest to rekord Premier League). Szkoda tylko tych dwóch meczowych Littlera...
VAN GERWEN THE BOSS IN BERLIN! 🟢
Michael van Gerwen survives two match darts in a dramatic last-leg decider to edge out Luke Littler and claim the Night Two spoils in the German capital! 🇩🇪
@zadafcb nawet jeszcze lepiej - Główna Antena Polsatu
Errata/(upgrade 😉): Super Bowl będzie transmitowany w Polsat Sport oraz na antenie głównej Polsatu ‼️#nflplhttps://t.co/ixlMZqhIAf">pic.twitter.com/ixlMZqhIAf
Świetna informacja dotycząca Super Bowl. Transmisja w Polsce na Polsacie Sport, jak i dostępnym w Telewizji Naziemnej - Super Polsacie. A dla zainteresowanych komentarzem po angielsku, jak i oryginalnym blokiem reklamowym, DAZN ma ofertę za 4 zł.
Polsat Sport i Super Polsat tuż po pólnocy z niedzieli na poniedziałek pokażą 58. Super Bowl. Najważniejszy mecz sezonu NFL będę miał przyjemność komentować z @akosekos. O 23.00 w @polsatsport przystawka w postaci magazynu Road to Super Bowl. Zapraszamy!#nflpl#NFLhttps://t.co/yBl4kwlmrG">pic.twitter.com/yBl4kwlmrG
📺 Watch the Super Bowl LIVE for only https://x.com/NFLonDAZN/status/1754407007954600350.99 on NFL Game Pass on DAZN this Sunday https://t.co/GzDWor9dyh">pic.twitter.com/GzDWor9dyh
A jednak. Finał MŚ 2026 w Nowym Jorku (tak naprawdę to w New Jersey)
More details: The bronze medal final will take place in Miami, and the semi-final games will take place in Atlanta and Dallas. The quarterfinal games will take place in Kansas City, Boston, Los Angeles and Miami. Dallas will host nine matches, the most of any city.
Jako, że za tydzień Super Bowl, to zapraszam do typowania oznaczonych i wszystkich zainteresowanych. W odpowiedzi podam wyniki z poprzednich tygodni. U mnie typ leci na Chiefs, 49ers nie mogą pozwolić sobie na taką grę jak z Lions i Packers, bo Chiefs to wykorzystają. Niechętnie chciałbym zwycięstwa 49ers, ale stawiam na obronę tytułu KC. W Polsce transmisja będzie na Polsat Sport
Scuderia Ferrari is pleased to announce that Lewis Hamilton will be joining the team in 2025, on a multi-year contract. https://t.co/moEMqUgzXH">pic.twitter.com/moEMqUgzXH
@Xxxbarca4ever 1. dojdzie do tego ruchu, wszyscy to potwierdzają 2. w jaki sposób oznaczałoby to pożegnanie Leclerca, który kilka dni temu podpisał kontrakt nowy? Lewis przychodzi za Sainza
Johnson is still only 37 and will be a hot head coaching candidate again next year. But first, he wants to take another shot at bringing a Lombardi Trophy to Detroit. https://t.co/lPg2Po33sx">pic.twitter.com/lPg2Po33sx
@D10SLEO wątpię. Musieliby go jakoś niesamowicie podbudować. Czuję że na WM dostanie walkę z Priestem. Jak dla mnie ktoś z trójki Drew, Sami, Gunther, Ew. Jakiś Triple Threat
No i wylądował. Dobrze, że jednak nie wygrał RR. Ciekawe co teraz na WM. Wysypał się Punk, Lesnara po tym pozwie też się nie spodziewam. Może Seth vs Gunther?
PWInsider has confirmed that CM Punk suffered a torn triceps during the Men's Royal Rumble match and is believed to be heading towards surgery after an appearance on tonight’s #WWERAW in Tampa. https://t.co/PGrQpDOVIF">pic.twitter.com/PGrQpDOVIF
10
Przed Super Bowl zachęcam do przeczytania zapowiedzi Jarka Szewczuka, przy której miałem przyjemność być pomocą merytoryczną ;)
A każdemu życzę takiej wyżerki podczas nocnego oglądania ❤️
https://x.com/mosscircle/status/1756351683053916619
@fart @Adran360 @Vitoo @kamil295 @Mistrzu888 @TaughtMule @Verema @partymaker @BartqRKO @Jagr
2
@Crystalline cytuję, wydział Filologii Uniwersytetu Gdańskiego ;)
A poza tym, dobrze wiem, że jest to forma niepoprawna. Nie spinaj się Panie Polonista XD
3
@MesQueUnClub96 @dud1 @FacioFCBARCA @JackH @jakub87 @marcinK0000 @Jagr @PatrychoO @czółkovsky @BartqRKO
1
@Crystalline "Reasumując: wyrażeń dzień dzisiejszy, dzień wczorajszy, dzień jutrzejszy wolno używać tylko w szczególnych przypadkach (w tekstach nacechowanych oficjalnością)"
Ciężko o coś bardziej oficjalnego niż @zadafcb zapowiadający Super Bowl ;*
16
Nadszedł Dzień Dzisiejszy!
Chwilę po północy naszego czasu rozpocznie się Super Bowl LVIII na pięknym Allegiant Stadium w Las Vegas, na którym zmierzą się ze sobą Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers. Jest to rewanż za Super Bowl LIV sprzed 4 lat, gdzie górą wyszli Chiefs. Miejmy nadzieję, że tym razem nie nadejdzie globalna pandemia miesiąc po meczu. :D
Minimalnym faworytem bukmacherów są 49ers. Mają oni na papierze lepszą drużynę, ale tak jak w zeszłym roku, kiedy to Eagles wyglądali na mocniejszych, to Chiefs nie można wykluczyć głównie przez parę Reid - Mahomes, a do tego dodajemy mocarną w tym sezonie defensywę.
W Halftime Show wystąpi Usher (chodzą plotki, że może się zjawić również Justin Bieber). Natomiast na trybunach oczywiście zobaczymy dziewczynę Travisa Kelce'ego - Taylor Swift. Taylor oczywiście pojawi się na Super Bowl, mimo że dzień wcześniej gra koncert w Japonii. Ba, sama japońska Ambasada wystosowała pismo zapewniające o tym, że Swift zdąży na mecz.
Czy 49ers sięgną po 6-te Super Bowl w historii (zrównując się tym samym z Patriots i Steelers z największą ilością mistrzostw w historii) czy może Chiefs wygrają swój 4. Pierścień, i trzeci na przestrzeni ostatnich 5 sezonów, co uplasuje ich jako jedną z najlepszych „dynastii” w historii ligi ku uciesze wszystkich „Swifties”?
Transmisja w Polsce na Polsacie i Polsacie Sport. Na PS, o 23 program wprowadzający, natomiast transmisja na głównym Polsacie zacznie się chwilę po północy. Mecz powinien zacząć się ok. 0.30.
Ponadto mają być powtórki meczu. W poniedziałek o 21.05 na Polsat Sport Fight, a we wtorek o 17.30 na Polsat Sport Extra.
Do tego, jeśli ktoś chce obejrzeć mecz z oryginalnym komentarzem i reklamami to można wykupić dostęp do NFL Game Pass na DAZN do końca lipca za niecałe 4 zł.
Mecz do tego można obejrzeć w wielu miastach w Polsce, z lokalnymi drużynami futbolu amerykańskiego. Ja osobiście, zapraszam lokalnych do Lublina, gdzie i ja będę obecny (toteż raczej podczas samego meczu zbytnio aktywny nie będę) ;)
Lista miast:
https://nflpolska.com/super-bowl-wspolne-ogladanie/
https://x.com/AppleMusic/status/1755607419084788006
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @TaughtMule @Vitoo @Adran360 @partymaker @ronni37 @mordini123
6
Tacy ludzie naprawdę istnieją XD
https://x.com/Witam_Kuzwa/status/1756291278361268494/photo/1
10
Przystojniak. Pasuje mu
0
@WiernyKibic111 ustawione? Kurde, mordeczko nie wiedziałem, wiesz. Dzięki, że mnie poinformowałeś. Od dzisiaj kończę z tym. Z fartem
7
Ta konferencja to było coś. No i dostajemy heelowego Rocka
0
@Krzysztof1987 yyy? Nie? XD
Super Bowl w Europie zawita najwcześniej za kilkanaście lat, a wtedy to jak już byłby to Londyn
1
Świetny turniej (wszystkie mecze w formacie do 6 wygranych legów kończyły się 6-4 lub 6-5. Jest to rekord Premier League). Szkoda tylko tych dwóch meczowych Littlera...
3
@MesQueUnClub96
5
Undertakera to się tam nie spodziewałem XDDDDDD
1
@zadafcb przypominam o typerku @kamil295 @czółkovsky ;)
6
@zadafcb nawet jeszcze lepiej - Główna Antena Polsatu
1
@Kratos1990 to już trzeba wykupić będzie dostęp na DAZN, albo jakiś strumyczek
14
Świetna informacja dotycząca Super Bowl. Transmisja w Polsce na Polsacie Sport, jak i dostępnym w Telewizji Naziemnej - Super Polsacie.
A dla zainteresowanych komentarzem po angielsku, jak i oryginalnym blokiem reklamowym, DAZN ma ofertę za 4 zł.
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @partymaker @MesQueUnClub96 @Adran360 @Vitoo @TaughtMule @ronni37
0
@valdeq Myślę, że kombinacja właśnie złej strefy czasowej z rozmiarem stadionu zrobiła tu miejsce. Pod uwagę brane były właściwie tylko Dallas i NY
3
A jednak. Finał MŚ 2026 w Nowym Jorku (tak naprawdę to w New Jersey)
6
razem:
@Adran360 10-2
@Verema 7-5
@Vitoo 7-5
@ronni37 7-5
@Mistrzu888 7-5
@partymaker 6-0
@czółkovsky 6-6
@kamil295 6-6
zadafcb 6-6
@TaughtMule 5-1
@Kessie 5-7
fart 4-8
zeszły tydzień:
partymaker 2-0
Adran360 2-0
TaughtMule 2-0
zadafcb 1-1
ronni37 1-1
fart 1-1
czółkowski 1-1
verema 1-1
kamil295 1-1
Vitoo 1-1
Mistrzu888 1-1
Kessie 0-2
6
Jako, że za tydzień Super Bowl, to zapraszam do typowania oznaczonych i wszystkich zainteresowanych. W odpowiedzi podam wyniki z poprzednich tygodni. U mnie typ leci na Chiefs, 49ers nie mogą pozwolić sobie na taką grę jak z Lions i Packers, bo Chiefs to wykorzystają. Niechętnie chciałbym zwycięstwa 49ers, ale stawiam na obronę tytułu KC. W Polsce transmisja będzie na Polsat Sport
@fart
3
Absolutny klasyk
1
Oficjalnie
1
@MesQueUnClub96 może nie sport walki, ale zapraszam na futbol amerykański
4
@Xxxbarca4ever 1. dojdzie do tego ruchu, wszyscy to potwierdzają
2. w jaki sposób oznaczałoby to pożegnanie Leclerca, który kilka dni temu podpisał kontrakt nowy? Lewis przychodzi za Sainza
0
@Bykunn przejdzie. Nie wiem co miałoby się stać, żeby nie odszedł do Ferrari
4
coraz większe źródła informują o Hamiltonie w Ferrari
12
Co za informacja dla Lions. Johnson wydawał się pewniakiem do zostania HC. Od razu szanse Detroit w przyszłym sezonie wzrosły.
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @partymaker @Verema @TaughtMule @Adran360 @Vitoo @BartqRKO @marcinK0000
1
@D10SLEO wątpię. Musieliby go jakoś niesamowicie podbudować. Czuję że na WM dostanie walkę z Priestem. Jak dla mnie ktoś z trójki Drew, Sami, Gunther, Ew. Jakiś Triple Threat
3
No i wylądował. Dobrze, że jednak nie wygrał RR. Ciekawe co teraz na WM. Wysypał się Punk, Lesnara po tym pozwie też się nie spodziewam. Może Seth vs Gunther?
@FanBarcy22 @ArterkHD @Popitek12 @Transu96 @BorzyKrzys @PatrychoO @Klejnot_Nilu @negreanu @lucas/catalan