10

Przed Super Bowl zachęcam do przeczytania zapowiedzi Jarka Szewczuka, przy której miałem przyjemność być pomocą merytoryczną ;)


A każdemu życzę takiej wyżerki podczas nocnego oglądania ❤️
https://x.com/mosscircle/status/1756351683053916619
@fart @Adran360 @Vitoo @kamil295 @Mistrzu888 @TaughtMule @Verema @partymaker @BartqRKO @Jagr

2

@Crystalline cytuję, wydział Filologii Uniwersytetu Gdańskiego ;)
A poza tym, dobrze wiem, że jest to forma niepoprawna. Nie spinaj się Panie Polonista XD

1

@Crystalline "Reasumując: wyrażeń dzień dzisiejszy, dzień wczorajszy, dzień jutrzejszy wolno używać tylko w szczególnych przypadkach (w tekstach nacechowanych oficjalnością)"
Ciężko o coś bardziej oficjalnego niż @zadafcb zapowiadający Super Bowl ;*

16

Nadszedł Dzień Dzisiejszy!
Chwilę po północy naszego czasu rozpocznie się Super Bowl LVIII na pięknym Allegiant Stadium w Las Vegas, na którym zmierzą się ze sobą Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers. Jest to rewanż za Super Bowl LIV sprzed 4 lat, gdzie górą wyszli Chiefs. Miejmy nadzieję, że tym razem nie nadejdzie globalna pandemia miesiąc po meczu. :D
Minimalnym faworytem bukmacherów są 49ers. Mają oni na papierze lepszą drużynę, ale tak jak w zeszłym roku, kiedy to Eagles wyglądali na mocniejszych, to Chiefs nie można wykluczyć głównie przez parę Reid - Mahomes, a do tego dodajemy mocarną w tym sezonie defensywę.
W Halftime Show wystąpi Usher (chodzą plotki, że może się zjawić również Justin Bieber). Natomiast na trybunach oczywiście zobaczymy dziewczynę Travisa Kelce'ego - Taylor Swift. Taylor oczywiście pojawi się na Super Bowl, mimo że dzień wcześniej gra koncert w Japonii. Ba, sama japońska Ambasada wystosowała pismo zapewniające o tym, że Swift zdąży na mecz.
Czy 49ers sięgną po 6-te Super Bowl w historii (zrównując się tym samym z Patriots i Steelers z największą ilością mistrzostw w historii) czy może Chiefs wygrają swój 4. Pierścień, i trzeci na przestrzeni ostatnich 5 sezonów, co uplasuje ich jako jedną z najlepszych „dynastii” w historii ligi ku uciesze wszystkich „Swifties”?
Transmisja w Polsce na Polsacie i Polsacie Sport. Na PS, o 23 program wprowadzający, natomiast transmisja na głównym Polsacie zacznie się chwilę po północy. Mecz powinien zacząć się ok. 0.30.
Ponadto mają być powtórki meczu. W poniedziałek o 21.05 na Polsat Sport Fight, a we wtorek o 17.30 na Polsat Sport Extra.
Do tego, jeśli ktoś chce obejrzeć mecz z oryginalnym komentarzem i reklamami to można wykupić dostęp do NFL Game Pass na DAZN do końca lipca za niecałe 4 zł.
Mecz do tego można obejrzeć w wielu miastach w Polsce, z lokalnymi drużynami futbolu amerykańskiego. Ja osobiście, zapraszam lokalnych do Lublina, gdzie i ja będę obecny (toteż raczej podczas samego meczu zbytnio aktywny nie będę) ;)
Lista miast:
https://nflpolska.com/super-bowl-wspolne-ogladanie/


https://x.com/AppleMusic/status/1755607419084788006

@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @TaughtMule @Vitoo @Adran360 @partymaker @ronni37 @mordini123

6

Tacy ludzie naprawdę istnieją XD
https://x.com/Witam_Kuzwa/status/1756291278361268494/photo/1

10

Przystojniak. Pasuje mu


0

@WiernyKibic111 ustawione? Kurde, mordeczko nie wiedziałem, wiesz. Dzięki, że mnie poinformowałeś. Od dzisiaj kończę z tym. Z fartem

7

Ta konferencja to było coś. No i dostajemy heelowego Rocka


0

@Krzysztof1987 yyy? Nie? XD
Super Bowl w Europie zawita najwcześniej za kilkanaście lat, a wtedy to jak już byłby to Londyn

1

Świetny turniej (wszystkie mecze w formacie do 6 wygranych legów kończyły się 6-4 lub 6-5. Jest to rekord Premier League). Szkoda tylko tych dwóch meczowych Littlera...


3

@MesQueUnClub96

5

Undertakera to się tam nie spodziewałem XDDDDDD


1

@zadafcb przypominam o typerku @kamil295 @czółkovsky ;)

6

@zadafcb nawet jeszcze lepiej - Główna Antena Polsatu


1

@Kratos1990 to już trzeba wykupić będzie dostęp na DAZN, albo jakiś strumyczek

14

Świetna informacja dotycząca Super Bowl. Transmisja w Polsce na Polsacie Sport, jak i dostępnym w Telewizji Naziemnej - Super Polsacie.
A dla zainteresowanych komentarzem po angielsku, jak i oryginalnym blokiem reklamowym, DAZN ma ofertę za 4 zł.



@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @partymaker @MesQueUnClub96 @Adran360 @Vitoo @TaughtMule @ronni37

0

@valdeq Myślę, że kombinacja właśnie złej strefy czasowej z rozmiarem stadionu zrobiła tu miejsce. Pod uwagę brane były właściwie tylko Dallas i NY

3

A jednak. Finał MŚ 2026 w Nowym Jorku (tak naprawdę to w New Jersey)


6

razem:
@Adran360 10-2
@Verema 7-5
@Vitoo 7-5
@ronni37 7-5
@Mistrzu888 7-5
@partymaker 6-0
@czółkovsky 6-6
@kamil295 6-6
zadafcb 6-6
@TaughtMule 5-1
@Kessie 5-7
fart 4-8

zeszły tydzień:
partymaker 2-0
Adran360 2-0
TaughtMule 2-0
zadafcb 1-1
ronni37 1-1
fart 1-1
czółkowski 1-1
verema 1-1
kamil295 1-1
Vitoo 1-1
Mistrzu888 1-1
Kessie 0-2

6

Jako, że za tydzień Super Bowl, to zapraszam do typowania oznaczonych i wszystkich zainteresowanych. W odpowiedzi podam wyniki z poprzednich tygodni. U mnie typ leci na Chiefs, 49ers nie mogą pozwolić sobie na taką grę jak z Lions i Packers, bo Chiefs to wykorzystają. Niechętnie chciałbym zwycięstwa 49ers, ale stawiam na obronę tytułu KC. W Polsce transmisja będzie na Polsat Sport


@fart

3

Absolutny klasyk


1

Oficjalnie


1

@MesQueUnClub96 może nie sport walki, ale zapraszam na futbol amerykański

4

@Xxxbarca4ever 1. dojdzie do tego ruchu, wszyscy to potwierdzają
2. w jaki sposób oznaczałoby to pożegnanie Leclerca, który kilka dni temu podpisał kontrakt nowy? Lewis przychodzi za Sainza

0

@Bykunn przejdzie. Nie wiem co miałoby się stać, żeby nie odszedł do Ferrari

4

coraz większe źródła informują o Hamiltonie w Ferrari


12

Co za informacja dla Lions. Johnson wydawał się pewniakiem do zostania HC. Od razu szanse Detroit w przyszłym sezonie wzrosły.


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @partymaker @Verema @TaughtMule @Adran360 @Vitoo @BartqRKO @marcinK0000

1

@D10SLEO wątpię. Musieliby go jakoś niesamowicie podbudować. Czuję że na WM dostanie walkę z Priestem. Jak dla mnie ktoś z trójki Drew, Sami, Gunther, Ew. Jakiś Triple Threat

3

No i wylądował. Dobrze, że jednak nie wygrał RR. Ciekawe co teraz na WM. Wysypał się Punk, Lesnara po tym pozwie też się nie spodziewam. Może Seth vs Gunther?


@FanBarcy22 @ArterkHD @Popitek12 @Transu96 @BorzyKrzys @PatrychoO @Klejnot_Nilu @negreanu @lucas/catalan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?