Fajna inicjatywa w Stanach na IO. Fanom NFL dobrze znany "RedZone" zawita również na Igrzyskach, pod nazwą "GoldZone". Na nasze to coś jakby Multiliga, gdzie będą skakać po najciekawszych konkurencjach i najważniejszych momentach, które aktualnie mają miejsce ;)
This is awesome: NBC Sports is planning an NFL RedZone-style whiparound show for the Paris Olympics, which will guide viewers to the best and most exciting live moments during the Summer Games.
It will be called the "Gold Zone"
The host to open each day ... Scott Hanson. 🐐 https://t.co/Ar69zr5rrB">pic.twitter.com/Ar69zr5rrB
W tej Anglii to mają zakaz gry w obronie? Tam jest tyle przestrzeni, że szok. Przecież jakby tam postawić autobus jakiegoś Cadiz to by się chłopaki zesrali
Wiemy, że jest taka choroba jak rak, że zbiera swoje ofiary, ale zwykle myślimy, że nas to nie dotyczy. Nie opierajcie Państwo na takim przekonaniu swojej przyszłości, swojego życia i życia Waszych bliskich. Badajcie się regularnie, a niepokojące symptomy konsultujcie ze… https://t.co/ekOaB5h3Ru">pic.twitter.com/ekOaB5h3Ru
Jeden z najlepszych zawodników w historii kończy karierę ❤️
Cheers to what’s next. Extending a big thank you to the Rams and all of the fans for your support over these last 10 years. Much love. 🍾🙏🏽💪🏽 https://t.co/edGxkUYdLz">pic.twitter.com/edGxkUYdLz
Abp Wojda nowym przewodniczącym KEP. Czyli wybór przejściowy, można powiedzieć, że Jan XXIII polskiego Episkopatu :D
Podczas 397. Zebrania Plenarnego #KEP, nowym Przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski został wybrany abp Tadeusz Wojda SAC, metropolita gdański. #397ZPKEPhttps://t.co/r9kihaxFIy">pic.twitter.com/r9kihaxFIy
@Kamiloos Jak mnie irytuje takie gadanie "var nie sprawdzał". Uwaga, spoiler, VAR to sprawdzał, tak jak każdą taką sytuację XD A nie wezwał sędziego do monitora, ponieważ nie uznał to jak "klarowny błąd" sędziego. Ludzie powinni zapoznać się z przepisami i regulaminem VARu zanim zaczną głupoty w internecie wypisywać
@Kamiloos nie. Jeśli Atleti awansuje, to chyba musimy dojść do finału, albo nawet LM wygrać. Jeśli Atleti awansuje to musimy awansować do półfinału w skrócie
@Vitoo Sneed najprawdopodobniej będzie wymieniony. Ciężko będzie Chiefs utrzymać i jego i Jonesa. Mogą dostać za niego późny pierwszorundowy lub drugorundowy pick podobno
12
Fajna inicjatywa w Stanach na IO. Fanom NFL dobrze znany "RedZone" zawita również na Igrzyskach, pod nazwą "GoldZone". Na nasze to coś jakby Multiliga, gdzie będą skakać po najciekawszych konkurencjach i najważniejszych momentach, które aktualnie mają miejsce ;)
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Roni/VEB @Verema @partymaker @MesQueUnClub96 @ronni37 @czółkovsky @Vitoo
1
@MesQueUnClub96 12 Gniewnych Ludzi
5
A za co? XD
Oni musi te nazwiska losują...
0
Kuźwa, te nowe Pamiętniki z Wakacji to absolutny hit jest XDDD
Szkoda, że nie załapałem się na nagrywki jak na Kanarach byłem XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
W tej Anglii to mają zakaz gry w obronie? Tam jest tyle przestrzeni, że szok. Przecież jakby tam postawić autobus jakiegoś Cadiz to by się chłopaki zesrali
0
@BartqRKO ;)
1
@Benz @tbas @tristan87 @Trojanek23 @Szklaner no według gościa co pracuje w COZL, symulka to to nie jest
3
@MesQueUnClub96 znaczy no, w normalnych warunkach miałby piłkę w rękach
6
Lekko zwiało XDDD
3
Piękne jest Fulham Marco Silvy ❤️
0
od samego źródła
7
No co by nie mówić, najważniejsze postacie PiSu dziś w formie XD
8
Jeden z najlepszych zawodników w historii kończy karierę ❤️
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @TaughtMule @Vitoo @Adran360 @partymaker @czółkovsky @jakub87
5
Ale poziom wód gruntowych wysoki w tym roku. Pierwszy raz od kilkunastu lat woda w piwnicy wybiła
5
Co by nie mówić, ale polityk z niego świetny. Przejechał się dzisiaj z komisją jak z dziećmi
https://x.com/Rusherflyyy/status/1768604569083199653
0
Jeszcze oba ewentualne rewanże u siebie
2
Piękna drabinka ❤️
1
Abp Wojda nowym przewodniczącym KEP. Czyli wybór przejściowy, można powiedzieć, że Jan XXIII polskiego Episkopatu :D
0
A jeśli LM wygra City lub Real to kto wchodzi jako ten 9? Liverpool?
0
@Kamiloos Jak mnie irytuje takie gadanie "var nie sprawdzał". Uwaga, spoiler, VAR to sprawdzał, tak jak każdą taką sytuację XD
A nie wezwał sędziego do monitora, ponieważ nie uznał to jak "klarowny błąd" sędziego. Ludzie powinni zapoznać się z przepisami i regulaminem VARu zanim zaczną głupoty w internecie wypisywać
2
Najlepsza możliwa drabinka:
Barca - BVB
PSG - Atletico
Najgorsza:
Barca - City
Arsenal - Bayern
0
W finale z Realem tak nie mógł?
0
@Tasde to sobie przewin. Możesz na spokojnie to zrobić
35
8 lat nie było karnych, to teraz dwa razy w dwa dni
0
@Kamiloos nie. Jeśli Atleti awansuje, to chyba musimy dojść do finału, albo nawet LM wygrać. Jeśli Atleti awansuje to musimy awansować do półfinału w skrócie
1
@Kamiloos taka, że tylko 2 drużyny z Hiszpanii tam awansują, a Atleti jest przed nami w rankingu
1
No i jest gol. 2-1
3
@Vitoo Sneed najprawdopodobniej będzie wymieniony. Ciężko będzie Chiefs utrzymać i jego i Jonesa. Mogą dostać za niego późny pierwszorundowy lub drugorundowy pick podobno
1
@MESSIah16 Riqui Puig