12

Fajna inicjatywa w Stanach na IO. Fanom NFL dobrze znany "RedZone" zawita również na Igrzyskach, pod nazwą "GoldZone". Na nasze to coś jakby Multiliga, gdzie będą skakać po najciekawszych konkurencjach i najważniejszych momentach, które aktualnie mają miejsce ;)


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Roni/VEB @Verema @partymaker @MesQueUnClub96 @ronni37 @czółkovsky @Vitoo

1

@MesQueUnClub96 12 Gniewnych Ludzi

5

A za co? XD
Oni musi te nazwiska losują...


0

Kuźwa, te nowe Pamiętniki z Wakacji to absolutny hit jest XDDD
Szkoda, że nie załapałem się na nagrywki jak na Kanarach byłem XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

W tej Anglii to mają zakaz gry w obronie? Tam jest tyle przestrzeni, że szok. Przecież jakby tam postawić autobus jakiegoś Cadiz to by się chłopaki zesrali

0

1

@Benz @tbas @tristan87 @Trojanek23 @Szklaner no według gościa co pracuje w COZL, symulka to to nie jest


3

@MesQueUnClub96 znaczy no, w normalnych warunkach miałby piłkę w rękach

6

Lekko zwiało XDDD


3

Piękne jest Fulham Marco Silvy ❤️

0

od samego źródła


7

No co by nie mówić, najważniejsze postacie PiSu dziś w formie XD


8

Jeden z najlepszych zawodników w historii kończy karierę ❤️


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @TaughtMule @Vitoo @Adran360 @partymaker @czółkovsky @jakub87

5

Ale poziom wód gruntowych wysoki w tym roku. Pierwszy raz od kilkunastu lat woda w piwnicy wybiła

5

Co by nie mówić, ale polityk z niego świetny. Przejechał się dzisiaj z komisją jak z dziećmi
https://x.com/Rusherflyyy/status/1768604569083199653


0

Jeszcze oba ewentualne rewanże u siebie

2

Piękna drabinka ❤️

1

Abp Wojda nowym przewodniczącym KEP. Czyli wybór przejściowy, można powiedzieć, że Jan XXIII polskiego Episkopatu :D


0

A jeśli LM wygra City lub Real to kto wchodzi jako ten 9? Liverpool?

0

@Kamiloos Jak mnie irytuje takie gadanie "var nie sprawdzał". Uwaga, spoiler, VAR to sprawdzał, tak jak każdą taką sytuację XD
A nie wezwał sędziego do monitora, ponieważ nie uznał to jak "klarowny błąd" sędziego. Ludzie powinni zapoznać się z przepisami i regulaminem VARu zanim zaczną głupoty w internecie wypisywać

2

Najlepsza możliwa drabinka:
Barca - BVB
PSG - Atletico
Najgorsza:
Barca - City
Arsenal - Bayern

0

W finale z Realem tak nie mógł?

0

@Tasde to sobie przewin. Możesz na spokojnie to zrobić

35

8 lat nie było karnych, to teraz dwa razy w dwa dni

0

@Kamiloos nie. Jeśli Atleti awansuje, to chyba musimy dojść do finału, albo nawet LM wygrać. Jeśli Atleti awansuje to musimy awansować do półfinału w skrócie

1

@Kamiloos taka, że tylko 2 drużyny z Hiszpanii tam awansują, a Atleti jest przed nami w rankingu

1

No i jest gol. 2-1

3

@Vitoo Sneed najprawdopodobniej będzie wymieniony. Ciężko będzie Chiefs utrzymać i jego i Jonesa. Mogą dostać za niego późny pierwszorundowy lub drugorundowy pick podobno

1

@MESSIah16 Riqui Puig

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?