@Mario96w I o tej samej godzinie F1 mniej więcej + dla fanów wrestlingu Backlash. U mnie najpierw F1 na TV, potem Barca na TV i F1 na kompie, a po F1 Backlash na kompie i będę też na kompie sprawdzał Ige
Nie ma tragedii. Jeśli się uda przejść drugą rundę to powinien być gotowy na ECF @fart
The Celtics say Kristaps Porzingis is out with a soleus strain — the same injury Giannis Antetokounmpo has missed the entire Bucks-Pacers series so far with.
@fart piękny to był dzień dla regionu. Celtics, Bruins i Sox zwycięstwo, Pats zakończyli bardzo pozytywny draft, Revs co prawda przegrali, ale Messi się pojawił na Gillette Stadium, więc to też jak zwycięstwo :D
@FCB24 a przerwa między biegami? ;) Dobrze wiesz, że jest to właściwie identyczna proporcja gry do przerw, ale no uprzedzenie do jednego sportu robi swoje ;*
@mkord może nie jest to porównanie 1 do 1, ale nadal więcej jest przerw niż właściwej gry, taki urok sportów interwałowych. Natomiast żużel i skoki to właściwie idealne porównanie w kwestii proporcji akcji do trwania całego wydarzenia @adi7adi8
Tak jak mówiłem - historyczny draft ofensywnie. Rekordowych 14. pierwszych zawodników po tej stronie boiska (poprzedni rekord to 7). Do tego aż 23 zawodników ofensywnych to znowu zdecydowany rekord. Największe zaskoczenie to Penix do Atlanty, gdy ci zapłacili Cousinsowi ponad 100 baniek i sam Kirk z tego wyboru był mocno zaskoczony. Do tego WR do 49ers co raczej oznacza, że jeden z dwójki Deebo/Aiyuk może być do wyjęcia w wymianie. Osobiście z wyboru Pats jestem wybitnie zadowolony, a i opcji z numerem #34 jest sporo sympatycznych ;)
1
No i Kyren Wilson jedną partię od finału. Odjechał w tych ostatnich dwóch sesjach, a Gilbert niestety widać, że nerwy też go wzięły
3
Ototo. Nie noszą ochraniaczy, a potem płacz wielki
1
@negreanu aż się chce oglądać, nawet jeśli sam produkt nie jest jakiś wybitny. Się nie zdziwię do tego jeśli dziś zobaczymy 2/3 debiuty/powroty
0
@Sulimo a co jeśli, np. sokół zjadł otrutą mysz? Bym nie wyciągnął zbyt pochopnych wniosków
0
@Mario96w I o tej samej godzinie F1 mniej więcej + dla fanów wrestlingu Backlash. U mnie najpierw F1 na TV, potem Barca na TV i F1 na kompie, a po F1 Backlash na kompie i będę też na kompie sprawdzał Ige
2
@Encore w serii Minnesota - Wolves wybieram Minnesota Wolves ;)
5
Pić to trza umieć XD
2
Bingham - Jones też 8-8. Każdemu kto narzekał na te półfinały, to za przeproszeniem, kij w ryj ;)
1
No i ta sesja znowu na remis. 8-8 i kolejny break 100-punktowy Gilberta. Świetne zawody ❤️
3
Narzekali ludzie na te pary półfinałowe, a tu naprawdę wysoki i wyrównany poziom ;)
Gilbert z breakiem 100-punktowym i mamy remis ❤️
6
No nie powiem, lekki uśmieszek się mnie na twarzy pojawił ;)
@fart
8
No to wlatuje klasyczek XD
1
@Bobo25 nie wydawał, przestań płakać XD
0
Ale jaja XDDDDDDD
0
Szkoda. Nieudane podejście Wilsona do maxa i mamy 4-4 po pierwszej sesji
2
Bardzo sympatyczny półfinał na ten moment. Idą łeb w łeb Gilbert z Wilsonem
0
Historia 400 lat bycia okradanym przez Szwedów...
2
@TheNekro94 jakbym słyszał @MesQueUnClub96 na temat MŚ w darcie
3
Gilbert, Wilson, Jones i Bingham.
Takich półfinałów to nikt musi nie stawiał. Tylko jedno Mistrzostwo Świata w tym gronie
7
Ale sędziowie teraz Kielce porobili...
2
Nie ma tragedii. Jeśli się uda przejść drugą rundę to powinien być gotowy na ECF
@fart
2
@fart chyba moderacja coś nie lubi Derricka White'a, bo już dwa razy dyskusje usunęła XD
2
Ale ten Embiid to menda i dziad. Nie da się gościa lubić
1
@fart piękny to był dzień dla regionu. Celtics, Bruins i Sox zwycięstwo, Pats zakończyli bardzo pozytywny draft, Revs co prawda przegrali, ale Messi się pojawił na Gillette Stadium, więc to też jak zwycięstwo :D
2
@FCB24 a przerwa między biegami? ;)
Dobrze wiesz, że jest to właściwie identyczna proporcja gry do przerw, ale no uprzedzenie do jednego sportu robi swoje ;*
0
@mkord może nie jest to porównanie 1 do 1, ale nadal więcej jest przerw niż właściwej gry, taki urok sportów interwałowych. Natomiast żużel i skoki to właściwie idealne porównanie w kwestii proporcji akcji do trwania całego wydarzenia
@adi7adi8
0
@FCB24 to tak jak u nas w Polsce z siatką, skokami czy żużlem, ale jakoś nigdy na to narzekania nie widzę
10
Nienormalna liczba. Oglądalność w TV pewnie też na poziomie mniej więcej finałów NBA. W USA jest futbol amerykański i długo, długo nic ;)
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @partymaker @Adran360 @Vitoo @ronni37 @TaughtMule @MesQueUnClub96
12
Tak jak mówiłem - historyczny draft ofensywnie. Rekordowych 14. pierwszych zawodników po tej stronie boiska (poprzedni rekord to 7). Do tego aż 23 zawodników ofensywnych to znowu zdecydowany rekord. Największe zaskoczenie to Penix do Atlanty, gdy ci zapłacili Cousinsowi ponad 100 baniek i sam Kirk z tego wyboru był mocno zaskoczony. Do tego WR do 49ers co raczej oznacza, że jeden z dwójki Deebo/Aiyuk może być do wyjęcia w wymianie. Osobiście z wyboru Pats jestem wybitnie zadowolony, a i opcji z numerem #34 jest sporo sympatycznych ;)
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @TaughtMule @jakub87 @partymaker @Adran360 @Vitoo @czółkovsky
2
@Encore ale też spokojnie mógł być wykluczony na początku meczu