2

Tematy


3

Oni istnieją XD


7

Kyren Wilson snookerowym Mistrzem Świata!

2

@Arden Przysnęło mi się za kierownicą i ogarnąłem się na przeciwnym pasie, na szczęście nic nie jechało z naprzeciwka

3

@P33ck wystarczyłyby te dwie partie, gdzie zesrał się metr przed kiblem i tu byłoby fest ciekawie. Choć teraz musi Wilson to skończyć, bo zacznie mu tu śmierdzieć

0

Przycisnęło go ze stresu XD

2

Jones, gdyby nie te dwa spartolone frame'y to by tu powalczył, a tak to ino kwestia czasu

5

Polki pewnie wygrywają z Belgią 1-0 w pierwszym meczu ME do lat 17! ❤️

2

@budel17 nawet ten ostatni frame wczoraj sam. Gdyby on inaczej poszedł a reszta tak samo, to byłoby tu 12-11

6

Uwielbiam coroczną akcję wkręcania głąbów piszących maturę XD



8

Super sprawa ;)
Do tego współpraca z Tede, O.S.T.R. i Sariusem. Ładnie Panthers się promują


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @TaughtMule @Adran360 @partymaker @Vitoo @czółkovsky @marcinK0000

10

Roast Tom'a Brady'ego z tych klipów co widziałem to było coś pięknego XD
Nie mam Netflixa, więc nie wiem czy jest dostępny, ale jeśli jest to absolutny mus dla fanów NFL, a w szczególności Pats ;)


https://x.com/Thomas_Carrieri/status/1787328205583487226
https://x.com/Thomas_Carrieri/status/1787328213674246570
@fart @jakub87 @kamil295 @Mistrzu888 @TaughtMule @Verema @partymaker @Vitoo @Adran360 @czółkovsky

0

Czyli widocznie trzeba częściej Trumpa do siebie zapraszać ;)

2

I kto by pomyślał, że najlepszy wyścig sezonu będzie w Miami

2

No to jest szansa dla Norrisa

1

@Qlimax86 ważne tu dla Wilsona wygrać wyraźnie sesję. Im dłużej mecz byłby wyrównany tym bardziej na korzyść Jonesa

2

@negreanu ale też na konferencji Tryplak puścił oczko do Burmistrza Londynu. Myślę, że jeśli kasa będzie odpowiednia to i w Europie niedługo zobaczymy WMkę. Obstawiam, że do WM45 może się to zdarzyć
@Klejnot_Nilu @lucas/catalan

5

Pięknie. Maple Leafs Suck I po raz kolejny w papę od Bruins w 7. meczach ❤️


@fart

1

@lucas/catalan chcieli ominąć Final Four i Masters, ale w taki sposób wylądowali na Wielkanocy...
Raczej bym nie przywiązywał stricte uwagi do konkretnej daty, tylko patrzył właśnie, kiedy dokładnie inne wydarzenia sportowe ważne w USA mają miejsce. Choć jeśli chcą WMke zrobić w Europie, to pewnie trzeba będzie to zrobić na końcu kwietnia/ początku maja

5

Wrestlemania 41 w Las Vegas! Co ciekawe i mocno dziwne, to że odbędzie się w Wielkanoc, gdzie zawsze weekend ten był omijany


@PatrychoO @Popitek12 @Verema @negreanu @lucas/catalan @BartqRKO

0

Ricciardo z P4 do odpadnięcia w Q1

1

Backlash dowiozło
Iga dowiozła
Szkoda, że Barca nie dowiozła :/



1

@negreanu @Popitek12 no. O nim nie było głośno, żeby podpisał kontrakt (brawo WWE za brak przecieków), spodziewałem się Jacoba Fatu, ale git. Niech się te story rozwija bez Romana

5

Piękna publika dziś ;)


@PatrychoO @lucas/catalan @negreanu @Popitek12 @Verema @Łuki555 @BartqRKO @FanBarcy22

1

Jak to nie będzie karny to XDD

1

@PatrychoO no jest na to szansa spora. Do tego pewnie Jacob Fatu, no i może pojawi się Cena i Charlotte. Do tego publika zapowiada się zajebiście, więc bedzie ciekawie ;)

2

Co to się dzieje XD
Magnussen to jakiś hit XDDD

7

5 lat później, a tweet dalej śmieszy i coraz lepiej się starzeje XD
https://x.com/Jessi_Taylor21/status/1187348073284067328
@fart

0

Wybitny start dla Lando i Astonów

1

no i bardzo emocjonujący pierwszy etap Giro wygrywa Jhonatan Narváez! Pięknie utrzymał koło Pogacara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?