TEMATY #MATURA2024 ZNANE! 1. Bunt i konsekwencje dla czlowieka. 2. Jak relacja z drugą osobą kształtuje człowieka? https://t.co/MPuAaer4og">pic.twitter.com/MPuAaer4og
@P33ck wystarczyłyby te dwie partie, gdzie zesrał się metr przed kiblem i tu byłoby fest ciekawie. Choć teraz musi Wilson to skończyć, bo zacznie mu tu śmierdzieć
Wersja papierowa dotarła 😍 Całe szczęście, że moja mama jest nauczycielką i ma dojścia do arkuszy bo bez tego bankowo bym ujebał polski. A że matura kojarzy się z kasztanami to na hasło: „KASZTAN” wyślę zdjęcia arkusza na priv trzem losowym maturzystom. #matura2024https://t.co/QATB7FzdJP">https://t.co/QATB7FzdJPhttps://t.co/RtIqmCVOKd">pic.twitter.com/RtIqmCVOKd
Gwiazdor @ufc wesprze nas swoim doświadczeniem w walce o mistrzostwo Europy! 🏆 Wypatrujcie Janka na meczu Panthers Wrocław 26 maja na Tarczyński Arenie – to właśnie on otworzy to spotkanie! 🔥
Roast Tom'a Brady'ego z tych klipów co widziałem to było coś pięknego XD Nie mam Netflixa, więc nie wiem czy jest dostępny, ale jeśli jest to absolutny mus dla fanów NFL, a w szczególności Pats ;)
@negreanu ale też na konferencji Tryplak puścił oczko do Burmistrza Londynu. Myślę, że jeśli kasa będzie odpowiednia to i w Europie niedługo zobaczymy WMkę. Obstawiam, że do WM45 może się to zdarzyć @Klejnot_Nilu@lucas/catalan
@lucas/catalan chcieli ominąć Final Four i Masters, ale w taki sposób wylądowali na Wielkanocy... Raczej bym nie przywiązywał stricte uwagi do konkretnej daty, tylko patrzył właśnie, kiedy dokładnie inne wydarzenia sportowe ważne w USA mają miejsce. Choć jeśli chcą WMke zrobić w Europie, to pewnie trzeba będzie to zrobić na końcu kwietnia/ początku maja
Wrestlemania 41 w Las Vegas! Co ciekawe i mocno dziwne, to że odbędzie się w Wielkanoc, gdzie zawsze weekend ten był omijany
BREAKING: WWE has officially announced that Las Vegas will host #WrestleMania 41 live from Allegiant Stadium on Saturday April 19th and Sunday April 20th 2025. https://t.co/WZvjVrkHFO">pic.twitter.com/WZvjVrkHFO
World No.1 @iga_swiatek saves three match points to defeat Sabalenka in a THRILLER 7-5, 4-6, 7-6(7) for her first #MMOPEN title!!! https://t.co/C0ijHjP0uk">pic.twitter.com/C0ijHjP0uk
@negreanu@Popitek12 no. O nim nie było głośno, żeby podpisał kontrakt (brawo WWE za brak przecieków), spodziewałem się Jacoba Fatu, ale git. Niech się te story rozwija bez Romana
@PatrychoO no jest na to szansa spora. Do tego pewnie Jacob Fatu, no i może pojawi się Cena i Charlotte. Do tego publika zapowiada się zajebiście, więc bedzie ciekawie ;)
2
Tematy
3
Oni istnieją XD
7
Kyren Wilson snookerowym Mistrzem Świata!
2
@Arden Przysnęło mi się za kierownicą i ogarnąłem się na przeciwnym pasie, na szczęście nic nie jechało z naprzeciwka
3
@P33ck wystarczyłyby te dwie partie, gdzie zesrał się metr przed kiblem i tu byłoby fest ciekawie. Choć teraz musi Wilson to skończyć, bo zacznie mu tu śmierdzieć
0
Przycisnęło go ze stresu XD
2
Jones, gdyby nie te dwa spartolone frame'y to by tu powalczył, a tak to ino kwestia czasu
5
Polki pewnie wygrywają z Belgią 1-0 w pierwszym meczu ME do lat 17! ❤️
2
@budel17 nawet ten ostatni frame wczoraj sam. Gdyby on inaczej poszedł a reszta tak samo, to byłoby tu 12-11
6
Uwielbiam coroczną akcję wkręcania głąbów piszących maturę XD
8
Super sprawa ;)
Do tego współpraca z Tede, O.S.T.R. i Sariusem. Ładnie Panthers się promują
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @TaughtMule @Adran360 @partymaker @Vitoo @czółkovsky @marcinK0000
10
Roast Tom'a Brady'ego z tych klipów co widziałem to było coś pięknego XD
Nie mam Netflixa, więc nie wiem czy jest dostępny, ale jeśli jest to absolutny mus dla fanów NFL, a w szczególności Pats ;)
https://x.com/Thomas_Carrieri/status/1787328205583487226
https://x.com/Thomas_Carrieri/status/1787328213674246570
@fart @jakub87 @kamil295 @Mistrzu888 @TaughtMule @Verema @partymaker @Vitoo @Adran360 @czółkovsky
0
Czyli widocznie trzeba częściej Trumpa do siebie zapraszać ;)
2
I kto by pomyślał, że najlepszy wyścig sezonu będzie w Miami
2
No to jest szansa dla Norrisa
1
@Qlimax86 ważne tu dla Wilsona wygrać wyraźnie sesję. Im dłużej mecz byłby wyrównany tym bardziej na korzyść Jonesa
2
@negreanu ale też na konferencji Tryplak puścił oczko do Burmistrza Londynu. Myślę, że jeśli kasa będzie odpowiednia to i w Europie niedługo zobaczymy WMkę. Obstawiam, że do WM45 może się to zdarzyć
@Klejnot_Nilu @lucas/catalan
5
Pięknie. Maple Leafs Suck I po raz kolejny w papę od Bruins w 7. meczach ❤️
@fart
1
@lucas/catalan chcieli ominąć Final Four i Masters, ale w taki sposób wylądowali na Wielkanocy...
Raczej bym nie przywiązywał stricte uwagi do konkretnej daty, tylko patrzył właśnie, kiedy dokładnie inne wydarzenia sportowe ważne w USA mają miejsce. Choć jeśli chcą WMke zrobić w Europie, to pewnie trzeba będzie to zrobić na końcu kwietnia/ początku maja
5
Wrestlemania 41 w Las Vegas! Co ciekawe i mocno dziwne, to że odbędzie się w Wielkanoc, gdzie zawsze weekend ten był omijany
@PatrychoO @Popitek12 @Verema @negreanu @lucas/catalan @BartqRKO
0
Ricciardo z P4 do odpadnięcia w Q1
1
Backlash dowiozło
Iga dowiozła
Szkoda, że Barca nie dowiozła :/
1
@negreanu @Popitek12 no. O nim nie było głośno, żeby podpisał kontrakt (brawo WWE za brak przecieków), spodziewałem się Jacoba Fatu, ale git. Niech się te story rozwija bez Romana
5
Piękna publika dziś ;)
@PatrychoO @lucas/catalan @negreanu @Popitek12 @Verema @Łuki555 @BartqRKO @FanBarcy22
1
Jak to nie będzie karny to XDD
1
@PatrychoO no jest na to szansa spora. Do tego pewnie Jacob Fatu, no i może pojawi się Cena i Charlotte. Do tego publika zapowiada się zajebiście, więc bedzie ciekawie ;)
2
Co to się dzieje XD
Magnussen to jakiś hit XDDD
7
5 lat później, a tweet dalej śmieszy i coraz lepiej się starzeje XD
https://x.com/Jessi_Taylor21/status/1187348073284067328
@fart
0
Wybitny start dla Lando i Astonów
1
no i bardzo emocjonujący pierwszy etap Giro wygrywa Jhonatan Narváez! Pięknie utrzymał koło Pogacara