1

@Stinger_ dzieje się to, że obecnie nie ma najlepszego samochodu w stawce

3

Możemy podziękować Magnussenowi za zepsucie wyścigu. Tak to McLareny miałyby przewagę strategiczną i każdy z czołówki musiałby zjechać. A tak to dostaliśmy to...

0

@Marcin199310 nie, wszyscy zmienili opony podczas czerwonej flagi

0

@FcPortoFan1999 mi to szczerze bez różnicy zbytniej. Fajnie byłoby zobaczyć Motor po tylu latach na najwyższym poziomie, ale Łęczną też bardzo lubię i mój bardzo dobry kolega jest z nimi związany, a i na ich meczach w Ekstraklasie się było, więc nie ważne, która z nich awansuje to będę zadowolony

1

@mekston w Monako? Nie może być : O

0

@FcPortoFan1999 poproszę zwycięzcę drugiego półfinału w Ekstraklapie

0

No więc trzeba będzie się na Arenę Lublin na Derby wybrać w Boże Ciało ;)

1

Ale było blisko SC....

2

Wybitne było to podanie Tatuma w nocy ♥️ @fart


2

Tak jest Górnik! Szykują się Derby Lubelszczyzny w barażach ♥️

4

Tak jest! Panthers Wrocław ze zwycięstwem 49-39 z Berlin Thunders w pierwszej kolejce ELF! ♥️


2

Ale to zrobili Panthers Wrocław! W takim momencie, taką akcję zagrać ♥️

1

Panthers wychodzą na 9-punktowe prowadzenie w czwartek kwarcie!

2

Co ten Ocon XDDDDD

3

Wybitna druga kwarta drużyny z Wrocławia. Do przerwy Berlin Thunder 20-28 Panthers Wrocław ♥️
Edit: wykrakałem... Kickoff Return w ostatniej akcji połowy... i jest 26-28


1

Świetna końcówka pierwszej połowy Panthers Wrocław i mamy prowadzenie!

1

Tak jest! Kuba Mazan z pierwszym przyłożeniem dla Panthers Wrocław w sezonie i prowadzenie Berlina zmniejszone do 7 punktów

1

Europejską Ligę Futbolu Amerykańskiego całkiem fajnie się ogląda. Zdecydowanie mniej reklam i krótsze przerwy niż w NFL, więc jak ktoś by się chciał wkręcić to może być łatwiej niż przy meczach z USA. Polecam zarzucić Super Polsat ;)

1

Na ten moment transmisja meczu Panthers na Polsacie bardzo elegancko zrobiona. Pełna profeska

0

Zaczyna się mecz Panthers Wrocław na otwartym kanale - Super Polsat ♥️


2

@FCB24 no dobrze, ale tak możesz powiedzieć (choć imo i tak przesada) o drużynie, która np. byłaby #6 u siebie w konferencji i przechodziła tylko przez to, że najlepsi zawodnicy lepszej drużyny wypadają (coś jak Pacers np.), a nie o drużynie, która przez cały sezon z kontuzjami czy bez była najlepsza w lidze. Raptors z 2019 to też nie są pełnoprawni mistrzowie? Bo z Warriors z KD i Klayem zdrowymi to mieliby szczęście jeden mecz w finałach wyciągnąć

3

@FCB24 tak jak często powtarza kolega @fart
Kontuzje są częścią gry i bycie zdrowym to też umiejętność + Celtics całe PO są praktycznie bez KP.
No i ta narracja, że Celtics przechodzą tylko przez kontuzje przeciwników, gdy każdy przed PO i tak twierdził, że się przejadą po Wschodzie. No albo jedno albo drugie. Jeśli pokonają Mavs/Wolves to w żaden sposób nie będzie to niezasłużony czy dyskusyjny mistrz. W taki sposób dosłownie prawie wszystkich mistrzów w historii na czynniki pierwsze rozbierać można i ich tytuły dyskredytować
+ Jeśli ktoś w lidze w tym sezonie zasłużyły na najłatwiejszą drogę do finału, to są nimi Celtics, po takim sezonie zasadniczym

10

Dzisiaj o 13 Panthers Wrocław rozpoczną swój kolejny sezon w European League of Football. ♥️
Mecz na Stadionie Śląska Wrocław, sprzedano kilkanaście tysięcy biletów. Do tego transmisja na Super Polsacie, więc w otwartym kanale ;)



@mordini123 @fart @Vitoo @Adran360 @partymaker @kamil295 @Mistrzu888 @TaughtMule @ronni37

1

@MesQueUnClub96 na Twitterze właściwie cała zbóldupiona fanbaza Bucks

1

@Encore ale co mi kibice Bucks powiedzieli, że jest przereklamowany i w Play-offach zniknie to ich

1

Ross Smith!


2

@Barcasub nawet nie wiesz jak bardzo jest to popularne w Europie, Meksyku czy przede wszystkim Japonii ;)

0

@sokot różnie, tak jak w filmach, czy serialach. Każda postać jest inna, każda ma inne motywacje, każda ma inne możliwości w ringu. I tu właśnie jest tego piękno, że przez swoje umiejętności aktorskie, umiejętności na mikrofonie i umiejętności w ringu muszą to wszystko przekazać i to za każdym razem przez żywą publicznością

3

@sokot no nie wiesz przecież. Tak jak nie wiesz w filmie. Możesz się co najwyżej domyślać. I tak jak w filmie, nie psuje to nic

3

@sokot użyłeś słowa udawane i pytasz gdzie miejsce na aktorstwo? No właśnie tu, żeby wyglądało realistycznie, szczególnie że wszystko robią na żywo. + Nie wszystko udasz. Bardzo dużą liczbę akcji nie da się po prostu udać i trzeba być naprawdę i fizycznie ale i aktorsko sprawnym, żeby tu osiągnąć coś.
Wrestling to nie tylko to co się dzieje w ringu, ale też cały storyline, który prowadzi przez kilka tygodni do tej walki, a i przez samą walkę można ładną historię opowiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?