1

Windhorst mocno i celnie o Grubasku ;)


2

@Encore poruszenie, bo Grubasek się wyfaulował. Gdyby to było w 1Q to by nikt nawet nie pierdnął. Znowu jego beznadziejna defensywa dobija Mavs

2

Trzej 16-latkowie... Szkoda słów...


1

@Pawlak1992 MC, Hamburger, Kohol, bez różnicy, Netlix, HP, LR, Twitter, Android, PS

11

Nie żyje Logo NBA :/


15

I tak to jest


1

Niestety męska sztafeta 4x400 zdyskwalifikowana za przekroczenie linii toru

6

Piękny widok ♥️


14

Anita Włodarczyk ze swoim pierwszym srebrem w karierze! Do tej pory miała na trzech największych imprezach 11 złotych medali i 1 brąz :D

0

Ale beznadziejny poziom kobiecego młotu. Niecałe 73 metry może dać złoto. Anita w primie to by tu wygrywała o 6-7 metrów...

0

@Emhyr no to musiałeś w ogóle nie śledzić lekkoatletyki. Przecież one nasze największe sukcesy odnosiły, a i medialnie o nich bardzo głośno było. To określenie do kanonu dawno weszło, ba, nawet swój artykuł oddzielny mają na Wikipedii

0

@Emhyr no bo nie jesteśmy faworytami już, skład coraz starszy, ale no nie wiem jak można było nie słyszeć o "Aniołkach Matusińskiego"?

0

@Emhyr na 400 metrach to my od lat jesteśmy mocni. Przeca w Paryżu będziemy bronili złota w sztafecie mieszanej i srebra pań. (Choć tutaj raczej bym cudów nie oczekiwał, skład się zestarzał)

20

Mata i się delktujta ♥️


4

Natalia z rekordem Polski i złotem ME!

1

@fart mam nadzieję, że Sam z nami jeszcze przynajmniej na sezon zostanie ;)

8

Ale jaja XD
Czyli pewnie Reddick


@fart @kamil295 @takisobiektos @FCB24 @xvcWinterSoldier @Roni/VEB @BartqRKO

1

@MesQueUnClub96 akurat granie 45 minut na mecz w playoffach to nic dziwnego. Luka wczoraj 42, w Celtics: Tatum 45, Brown 42, Holiday 40, White 38

6

Jeszcze ode mnie jedno słowo na temat meczu z nocy. Doncic wybitny gracz. Co chłop rzuca i podaje momentami to głowa mała, ale na moje nie można o nim mówić jako najlepszym zawodniku przed Jokiciem. Nie pierwszy raz Luka pierwszą połowę ma taką, że tempo ma na 50 punktów, po czym znika w drugiej. Mazzulla tutaj śmiechem, żartem, rzeczywiście stosuje taktykę taką, żeby dać się "grubaskowi" (hehe) wyszaleć w ofensywie, do tego ciągle go atakować w defensywie (niech 4 przechwyty was nie zmylą, był po tamtej stronie boiska beznadziejny), no i szczerze mówiąc znowu chłopa w drugiej połowie nie było. Wczoraj w samej drugiej połowie 9 punktów, poniżej 40% z gry i 5 strat. Celtics na ten moment poezja w defensywie. Dwie największe bronie Mavs czyli loby od Luki i rzuty za 3 z narożnika są eliminowane i chłopaki mówią "no albo Luka będzie musiał zrobić wszystko i się chłop zajedzie, albo role playerzy będą musieli trafiać zza łuku", czego chłopaki nie robią. Narzekanie na Mazzulle było często w tym sezonie, ale na ten moment finały rozgrywa po profesorsku.


@fart @kamil295 @xvcWinterSoldier @Mns21 @Encore @BartqRKO @takisobiektos

1

@Ojciec5tkidzieci nie traci mandatu Konfederacja, tylko Sosnierz po prostu nie wygrał z Sypniewskim na Śląsku. Tak samo zamiast mandatu z Mazowsza, mają mandat na Podkarpaciu. Liczba mandatów ta sama

4

@fart jak takiego meczu nie wygrali to będzie im fest ciężko zdziałać coś. Nie żebym narzekał oczywiście :D


5

tak jest Celtics!!! Mamy to ❤
Takie mecze wygrywać to też jest sztuka

3

Payton Pritchard!!!

5

@Destroyer_of_Worlds Płażyński zdaje się być u nich całkiem normalny

2

Dzisiaj pięknie chodzą piłki od Tatuma do Jrue. Musi z 5/6 asyst z podań do samego Holidaya ma JT.

2

Wiadome było, że będzie przynajmniej jeden taki mecz, gdzie Celtics nie będą trafiali nic i, że będzie taki mecz, gdzie Luka i Kyrie nie będą umieli spudłować. Wygląda, na to, że obie te rzeczy są dziś na raz, a i tak Celtics są w meczu, więc nie jest źle

0

tu już nie będzie raczej niespodzianek, skoro deszcz pada. Wojtek Nowicki z brązowym medalem w rzucie młotem!
EDIT: A MOŻE JEDNAK?

8

Lewica - partia ludzi pracy XD

/photo/1

11

co za podział XD


19

@DLFCB jedynie szkoda anty-Polaka Kohuta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?