9

O 16:30 początek Polish Bowl, czyli finału najwyższego poziomu rozgrywkowego w polskim Futbolu Amerykańskim. Na stadionie Polonii Warszawa zagrają Lowlanders Białystok i Warsaw Eagles ;)
Transmisja: https://www.youtube.com/live/eSDAYuOG6M0?si=PCWHnEInTjrPa0A9


@fart @Adran360 @Vitoo @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @partymaker @TaughtMule @jakub87 @Verema

7

Świetne ;)


1

@Encore @fart @tadzik447 w NFL umowa 11-letnia jest na 113 miliardów. Tam to są absurdalne dopiero pieniądze XD

4

ale poszła napierdzielanka


3

Brawo! Zasłużone ♥️


1

@MesQueUnClub96 White jest faworytem

2

No i jest boost moralny dla Vingegaarda. Doskoczył do Pogacara, który miał 35 sekund przewagi na tym etapie i jeszcze wygrał z nim sprint. Tutaj się sporo jeszcze na tym TDF wydarzy

3

A naszego goacika docenił też Patrick Mahomes ;)


3

Dwóch goacików ;)


13

Ale to była ekipa


5

Podobno Orsato jedzie do domu, czyli wygląda na to, że finał dla Marciniaka, co uczyniłoby go najbardziej utytułowanym sędzią w historii


0

Kolejny rekord dzisiaj



2

Aj znowu szkoda, że wyścig nie jest z 2 okrążenia dłuższy

5

A tymczasem w Paryżu pobity 37-letni rekord świata w skoku wzwyż


https://x.com/Truth68201238/status/1809966985557737944

1

@Sysia11 niezły fake XD
Przecież ewidentnie to jego matka tam jest. + Sam Yamal miał to kiedyś na swoim IG

0

A niedługo kolejna, większa komórka deszczowa

2

@MesQueUnClub96 doprecyzował. Nie skończy na WM, tylko pod koniec 2025

0

@Transu96 Tiffany albo Chelsea będzie git

0

@Transu96 ale czy kiedykolwiek przez 20 lat tej walizki rzeczywiście przydała się w wypadku kontuzji? To ja już chyba wolę, żeby z nią przedłużyli Storyline Drew z Punkiem + teraz Punk znowu ma beef z Serem, a tak to co byśmy mieli? Hayes trzymający walizkę przez 10 miesięcy nie wiedząc czy ją wykorzysta? Podobnie było z Priestem i ludzie po kilku miesiącach mieli już dość tego, że nie potrafi tej walizki wykorzystać (koniec końców wyszło git, ale cały run z walizką raczej większość męczył)

0

@Transu96 Cody pewnie trzymać będzie pas przynajmniej do WM, Gunther wygrywa za miesiąc i też pewnie długo potrzyma, więc uznali musi, że lepiej już ją użyć do storyline'u niż znowu dawać komuś, kto raczej i tak nie zrobi cash-inu i nie mają na niego pomysłu

0

@FanBarcy22 obstawiam, że albo Gunther albo ostatni raz Randy

3

John Cena kończy karierę na przyszłorocznej WrestleManii


0

Jeden z lepszych ladder matchów od lat


0

@Transu96 Drew wygrywa I Punk go pozbawia podczas cash-inu dziś

0

Najlepsze warunki do kwalów. Ciągle schnący tor i poprawiające się warunki

1

Wczorajsze dwa mecze oglądałem wspólnie z Panem Wojtkiem Jagodą i powiem, że był to zupełnie inny poziom XD
Jakbyś oglądał mecz z typowym wujasem, tylko takim co kiedyś kopnął piłkę jednak

5

Fichado


0

@ranger3120 według mnie tak. Pierwsze kilka odcinków pierwszego sezonu trochę mnie od tego serialu odcięły, ale potem się serio rozkręca i według mnie bardzo pozytywne zaskoczenie

5

Ciekawostką


7

Sir Mark Cavendish z rekordowym 35-tym etapowym zwycięstwem na Tour de France! ♥️
Wyprzedza na czele tabeli wszechczasów legendarnego Eddiego Merckxa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?