O 16:30 początek Polish Bowl, czyli finału najwyższego poziomu rozgrywkowego w polskim Futbolu Amerykańskim. Na stadionie Polonii Warszawa zagrają Lowlanders Białystok i Warsaw Eagles ;) Transmisja: https://www.youtube.com/live/eSDAYuOG6M0?si=PCWHnEInTjrPa0A9
Wybierz się z Krystyną Czubówną w podróż do serca śląskiej sawanny i zobacz najciekawsze osobniki z rodziny Lekkoatletis Diamentis🏟️🐘
Nie bądź gatunkiem wymierającym z braku pozytywnych emocji i dołącz do nas na Silesia Memoriale Kamili Skolimowskiej! 25 sierpnia @StadionSlaskihttps://t.co/gGhEhZvqFH">pic.twitter.com/gGhEhZvqFH
— Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej (@MemorialKamili) July 13, 2024
No i jest boost moralny dla Vingegaarda. Doskoczył do Pogacara, który miał 35 sekund przewagi na tym etapie i jeszcze wygrał z nim sprint. Tutaj się sporo jeszcze na tym TDF wydarzy
@Transu96 ale czy kiedykolwiek przez 20 lat tej walizki rzeczywiście przydała się w wypadku kontuzji? To ja już chyba wolę, żeby z nią przedłużyli Storyline Drew z Punkiem + teraz Punk znowu ma beef z Serem, a tak to co byśmy mieli? Hayes trzymający walizkę przez 10 miesięcy nie wiedząc czy ją wykorzysta? Podobnie było z Priestem i ludzie po kilku miesiącach mieli już dość tego, że nie potrafi tej walizki wykorzystać (koniec końców wyszło git, ale cały run z walizką raczej większość męczył)
@Transu96 Cody pewnie trzymać będzie pas przynajmniej do WM, Gunther wygrywa za miesiąc i też pewnie długo potrzyma, więc uznali musi, że lepiej już ją użyć do storyline'u niż znowu dawać komuś, kto raczej i tak nie zrobi cash-inu i nie mają na niego pomysłu
Wczorajsze dwa mecze oglądałem wspólnie z Panem Wojtkiem Jagodą i powiem, że był to zupełnie inny poziom XD Jakbyś oglądał mecz z typowym wujasem, tylko takim co kiedyś kopnął piłkę jednak
@ranger3120 według mnie tak. Pierwsze kilka odcinków pierwszego sezonu trochę mnie od tego serialu odcięły, ale potem się serio rozkręca i według mnie bardzo pozytywne zaskoczenie
9
O 16:30 początek Polish Bowl, czyli finału najwyższego poziomu rozgrywkowego w polskim Futbolu Amerykańskim. Na stadionie Polonii Warszawa zagrają Lowlanders Białystok i Warsaw Eagles ;)
Transmisja: https://www.youtube.com/live/eSDAYuOG6M0?si=PCWHnEInTjrPa0A9
@fart @Adran360 @Vitoo @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @partymaker @TaughtMule @jakub87 @Verema
7
Świetne ;)
1
@Encore @fart @tadzik447 w NFL umowa 11-letnia jest na 113 miliardów. Tam to są absurdalne dopiero pieniądze XD
4
ale poszła napierdzielanka
3
Brawo! Zasłużone ♥️
1
@MesQueUnClub96 White jest faworytem
2
No i jest boost moralny dla Vingegaarda. Doskoczył do Pogacara, który miał 35 sekund przewagi na tym etapie i jeszcze wygrał z nim sprint. Tutaj się sporo jeszcze na tym TDF wydarzy
3
A naszego goacika docenił też Patrick Mahomes ;)
3
Dwóch goacików ;)
13
Ale to była ekipa
5
Podobno Orsato jedzie do domu, czyli wygląda na to, że finał dla Marciniaka, co uczyniłoby go najbardziej utytułowanym sędzią w historii
0
Kolejny rekord dzisiaj
2
Aj znowu szkoda, że wyścig nie jest z 2 okrążenia dłuższy
5
A tymczasem w Paryżu pobity 37-letni rekord świata w skoku wzwyż
https://x.com/Truth68201238/status/1809966985557737944
1
@Sysia11 niezły fake XD
Przecież ewidentnie to jego matka tam jest. + Sam Yamal miał to kiedyś na swoim IG
0
A niedługo kolejna, większa komórka deszczowa
2
@MesQueUnClub96 doprecyzował. Nie skończy na WM, tylko pod koniec 2025
0
@Transu96 Tiffany albo Chelsea będzie git
0
@Transu96 ale czy kiedykolwiek przez 20 lat tej walizki rzeczywiście przydała się w wypadku kontuzji? To ja już chyba wolę, żeby z nią przedłużyli Storyline Drew z Punkiem + teraz Punk znowu ma beef z Serem, a tak to co byśmy mieli? Hayes trzymający walizkę przez 10 miesięcy nie wiedząc czy ją wykorzysta? Podobnie było z Priestem i ludzie po kilku miesiącach mieli już dość tego, że nie potrafi tej walizki wykorzystać (koniec końców wyszło git, ale cały run z walizką raczej większość męczył)
0
@Transu96 Cody pewnie trzymać będzie pas przynajmniej do WM, Gunther wygrywa za miesiąc i też pewnie długo potrzyma, więc uznali musi, że lepiej już ją użyć do storyline'u niż znowu dawać komuś, kto raczej i tak nie zrobi cash-inu i nie mają na niego pomysłu
0
@FanBarcy22 obstawiam, że albo Gunther albo ostatni raz Randy
3
John Cena kończy karierę na przyszłorocznej WrestleManii
0
Jeden z lepszych ladder matchów od lat
0
@Transu96 Drew wygrywa I Punk go pozbawia podczas cash-inu dziś
0
Najlepsze warunki do kwalów. Ciągle schnący tor i poprawiające się warunki
1
Wczorajsze dwa mecze oglądałem wspólnie z Panem Wojtkiem Jagodą i powiem, że był to zupełnie inny poziom XD
Jakbyś oglądał mecz z typowym wujasem, tylko takim co kiedyś kopnął piłkę jednak
5
Fichado
0
@ranger3120 według mnie tak. Pierwsze kilka odcinków pierwszego sezonu trochę mnie od tego serialu odcięły, ale potem się serio rozkręca i według mnie bardzo pozytywne zaskoczenie
5
Ciekawostką
7
Sir Mark Cavendish z rekordowym 35-tym etapowym zwycięstwem na Tour de France! ♥️
Wyprzedza na czele tabeli wszechczasów legendarnego Eddiego Merckxa