3

Włoch słaby przejazd i Grzegorz w finale C1!

2

Super informacja. Jeśli gdzieś szukać jakiegoś medalu poza tymi sztandarowymi kandydatami, to żeglarstwo może nam jakąś miłą niespodziankę przynieść ;)


0

Iga Świątek zagra z Chinką Wang, która pokonała Noskovą i Schnaider

1

Jan Jurkiewicz przegrywa z rozstawionym z #3 Egipcjaninem :/

1

Brawo Natalia Bajor!

1

Holenderki dziś wybitny Gianfranco Obsranco. Mogły spokojnie skończyć to w trzecim, czwartym i piątym secie. W każdym z nich miały przynajmniej 3-punktową przewagę, a koniec końców w papito 2-3 od Turczynek

1

@Kidd żeby nie było. Codziennie wrzuca porównanie ;)


4

Lecimy kochani!



1

@Culer9002 nie. Jutro jeśli w czymś medal byśmy zdobyli, to będzie bardzo duża niespodzianka. Największe szanse miał chyba Ksawery, ale nie awansował do finału.
Natomiast bacznie należy się przyglądać żeglarskim ekipom i ich wynikom, no i oczywiście tenisistkom

4

Biało-Czerwony terminarz na jutro ;)
Dobrej nocy i widzimy się rano ♥️


1

Kanadyjka musi jednak o wiele mocniejsza niż ranking by wskazywał


1

@Pawlak1992 proszę bardzo ;)



5

Mamy srebro!!! ♥️♥️♥️

3

Mamy Medal! ♥️♥️♥️♥️♥️

4

@Eto'o9 R10 si. Ja mam trening futbolu amerykańskiego na Arenie na sztucznym, a Dynamo ma na naturalnym

5

Powiem wam, że dosłownie mam trening na boisku razem z Dynamem Kijów XD

2

Polki przegrały z wszystkimi półfinalistkami


1

Genialna decyzja Russella, który wygrywa GP Belgii! Za nim Hamilton i Piastri. Świetna walka o zwycięstwo ♥️

1

Gdyby nie przestrzelony pit stop i brak wyprzedzenia Leclerca za pierwszym razem, to Piastri by tu porządnie powalczył o zwycięstwo

0

Liczyłem, że Oscar jednak zostanie. Czułem, że na 1-stopie mógłby powalczyć o zwycięstwo

1

Świetna informacja dla Maxa. Russell wyprzedza Pereza

0

@JoeBlack ale przecież Julia nie była traktowana jako faworytka do medalu. W szermierce nikt nie obstawiał indywidualnego medalu. Tutaj najważniejsza była od początku drużynówka, a dziewczyny dziś wyglądały lepiej zdecydowanie już Japonki, które czekają na nie w 1/4

2

Niestety beznadziejny występ Julii i odpada ona w 1/8

2

@Pawci023x teoretycznie Julia w florecie, ale nie wygląda dobrze jej pojedynek teraz. Natomiast główna szansa jest w kajakarstwie górskim

5

Brawo dla Miłosza ;)


1

Sędzia boksu olimpijskiego na temat przekrętu w walce Polaka


4

Chinka Cui Chenxi świetna jest. Nie znam się na deskorolce, ale skubana coś tam umie. I rozwala mnie też kompletny spokój tych dziewczynek. Są sobie na Igrzyskach, walczą o medale, a wszystkie kamienne twarze i słuchawki w uszach XD

2

@MesQueUnClub96 kobiet, warto zaznaczyć. Bardzo młoda demografia konkurencji. Natomiast z ubiegiem lat powinna się ta średnia podwyższać i być bliższa temu co jest u Panów

3

Nie wytrzymam. Dziewczyna rocznik 2012 na IO. (Tyle samo lat co najstarszy syn Messiego)

8

Naprawdę ładnie się Martyna postawiła Amerykance. Występy naszych dziewczyn w szermierce to dobry bardzo prognostyk przed drużynówką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?