3

@Nazio_87 złoto XD
Niestety na to jest ujemna szansa

2

Niestety u Fajdka tradycyjnie. Będzie nerwówka

1

No Ewka ewidentnie w formie. Oczywiście nie ma co o medalu myśleć, ale może być naprawdę ładny wynik

0

@NeroTFP1 chyba wyciągnęli młot i zgubili ślad. Tłumaczyli mu, że chyba będzie musiał rzut powtórzyć

0

Ale jaja XD
nie zmierzyli Niemcowi wyniku w rzucie młotem XD

1

@Kidd 12. Nowicki w pierwszej grupie był dopiero piąty niestety, bez dużego Q. Może być taka sytuacja, że o awansie Wojtka zaważy wynik Pawła, ale nie musi. Wynik Wojtka może przebić maksymalnie 7 zawodników tej grupy

0

Zaczyna się druga grupa eliminacji rzutu młotem z Pawłem Fajdkiem. Siedzimy z notesem w ręku i patrzymy na wynik ósmego zawodnika tej grupy. Nie może mieć on lepszego wyniku niż 76.32

0

Wojtek dopiero 5. Niby wynik powinien dać awans, ale nerwówka niepotrzebna będzie. Szczególnie, że druga grupa chyba silniejsza

0

Niestety przegrywają nasi koszykarze z Holandią... Za dużo błędów :/

1

Wojtek Nowicki w drugim rzucie lepiej. Nie ma awansu jeszcze, ale taki wynik może go dać + jest jeszcze trzeci rzut

0

Młociarze na razie nerwowo, palą po kolei. W tym niestety Wojtek :/

0

Na MAXie w Lekkoatletyce można sobie posłuchać prywatnych rozmów komentatorów i producentów XD

5

Niestety, nie było niespodzianki, Natalia w finale strzelectwa na 6. miejscu, ale ogólnie wynik na plus :)
Teraz ruszamy z lekkoatletyką, a już niedługo nasze orły w 3x3!

1

Plan na dziś. Oby medal Igi. Niestety mocno utrudniona sytuacja w żaglach. Może akurat niespodzianka w strzelectwie? Oby dobrze zaprezentowali się koszykarze 3x3 i Julka w boksie. No i na dobre początek lekkoatletyki, więc oby bez problemów w eliminacjach

1

Liczymy jutro na medal Igi, może niespodziankę w strzelectwie i niestety mocno utrudniona szansa w żeglarstwie. Do tego miejmy nadzieję spokojne eliminacje w Lekkoatletyce


1

Ten czwartek staje się coraz gorszy...


0

Ale dzisiaj jest świetny dzień...


1

Ja nie wiem co nasi żeglarze zrobili, ale jakby płynęli w kompletnie innym wyścigu XD
Coś musiało się dziwnego strasznie na starcie stać
Edit: duża ulga. Wyścig przerwany. Widocznie los chce naszych z medalem

0

Niestety beznadziejny początek naszych żeglarzy, więc z tego raczej medali nie będzie

4

Na początku wygląda jakby to jedna skakała XD


1

@MesQueUnClub96 są, ale właściwie nic się z nich nie da dowiedzieć

9

Brawo Paweł! Po pierwsze miejsce!


1

@budel17 set konia trafił się wczoraj takiej Collins. Zheng dzisiaj nie grała jakiegoś wybitnego tenisa

0

@Bykunn na pewno nie tyle XD
Mamy bardzo mocne kajaki, Olę Mirosław czy świetnego na wielkich imprezach Wojtka Nowickiego

2

@Majowy_ wczoraj to Collins była mocna. Dzisiaj Chinka była co najwyżej przyzwoita. Natomiast Iga się niestety koncertowo zesrała

2

Niestety Iga dzisiaj kompromitacja i nie ma co się gryźć w język. Jak jeszcze taka Collins, np. w drugim secie wczoraj była po prostu świetna, tak dziś Chinka nie grała nic szczególnego, właściwie momentami to ino przerzucała naszej , a Iga po prostu wszystko psuła po kolei. Pozostaje gra o brąz... Bardzo słaby jest to dzień dla Polaków

2

Finał w strzelectwie też u pań ;)


0

Oj Igulcowi powoli Gianfranco Obsranco się włącza

1

Niestety Japonki zbyt mocne w 1/4 turnieju florecistek. Bez szans nasze dziewczyny :/

3

@Culer9002 każdy z medali w tych dyscyplinach byłby bardzo dużą niespodzianką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?