3

Niestety jest pierwsza niemiła niespodzianka na tych IO. Nasz kandydatka do medalu - Angelika Szymańska, niestety odpada w 1/8. Nie ma szans na repasaże :/

0

Zły start Angeliki, ale jeszcze są 3 minuty na odpowiedź

0

Zaraz Angelika, do tego odpada faworytka do złota! Nie żebym zapeszał, ale układa się z rana na ten moment wszystko super. Zwycięstwo Polki da jej zapewnienie co najmniej repasaży ;)


2

@Lola120 brawo Justa! Ślę pozdrowienia z Lubelszczyzny ♥️

26

Ototo. Akurat za PiSu i Szkolnikowskiego do TVP Sport nie można mieć było żadnych większych pretensji. Przychodzi Kwiatkowski i nagle dramy. Tak samo, nagle ucichły skandale związane z naszą reprezentacją piłkarską, gdy on z niej zniknął. Przypadek?


1

@Kidd jutro. Dziś wieczorem półfinały

8

Kwiatkowski sam naszą reprezentację ciągnie swoimi świetnymi wynikami w gimnastyce. Nikt takich fikołków jak on nie robi


1

@tbas no ale co ma zrobić Babiarz? Przecież on nie ma kogo przepraszać tutaj

6

Bracia Chmielewscy w półfinale na 200 metrów stylem motylkowym! Do tego odpada Japończyk Honda, czyli murowany faworyt do medalu, więc naprawdę pozytywne informacje z rana ♥️

6

Michał Chmielewski drugi w swoim wyścigu i raczej spokojnie awansuje do półfinału ;)
Do tego dobra informacja dla brata Michała - Krzysztofa. Odpada faworyt do medalu - Honda. Szansa Polaka na medal staję się tym samym większa ;)

1

Niedługo na pływali start Krzysztofa Chmielewskiego. Nie jest on na pewno faworytem do medalu murowanym, ale jest medalistą MŚ, więc szansa zawsze jest ;)
A do tego wchodzi teraz jego bliźniak - Michał ;)

0

@Kengo let's go Red Sox ♥️

1

Jest dość pewne zwycięstwo Angeliki Szymańskiej i awans do 1/8. Jedno zwycięstwo od ćwierćfinału, gdzie zaczynają się repasaże ♥️

2

@Xaviball jak najbardziej

0

Na matę #2 wchodzi Angelika Szymańska!

2

@TheNekro94 prawda. Dziennikarze wrzucają to na swoje konta

10

Jest wspólny statement dziennikarzy i sportowców ♥️


8

Brawo Sebastian Chmara!


0

Jak coś to Szymańska na Macie #2 ;)

6

@Comentateiro halo, proszę nie misgenderować i używać feminatywów, więc "homofobka" jak już

1

@AndresCuccittini jak najbardziej. Szpada kobiet i judo ;)

4

nie no. Przecież Sekwana podobno git


5

Witam witam i o zdrowie pytam w kolejnym dniu IO. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli się kłaść do łóżka dziś wieczorem z przynajmniej jednym medalem więcej ;)
Zarzucam pełną zapowiedź dnia, nie tylko ze startami Polaków


18

Tzw. Fotazo


4

Plan na jutro. Dwie spore szanse medalowe, nie ma co ukrywać. Judo i szermierka. Do tego dalsza część żeglarstwa, Igunia oraz start kosza 3x3. Dobrej nocy życzę i do usłyszenia rano. Oby jutro był piękny dzień dla naszego sportu. Pozdrawiam serdecznie ♥️


2

@Qlimax86 ponieważ za dużo by tego było, szczególnie patrząc na to, że miała grać jeszcze miksta

1

Niestety błąd Grzegorza, więc tutaj cudów nie będzie

3

17.20 start finału w kajakarstwie górskim. Grzegorz startuje jako pierwszy

4

Ale we Francji jest hype na judo. Żyją trybuny niesamowicie. Dlatego nie rozumiałem ludzi mówiących, że znicz olimpijski zapalał jakiś "no-name"

1

@Culer9002 dokładnie tak. Jeszcze warto obserwować jak naszym idzie w żeglarstwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?