Niestety jest pierwsza niemiła niespodzianka na tych IO. Nasz kandydatka do medalu - Angelika Szymańska, niestety odpada w 1/8. Nie ma szans na repasaże :/
Zaraz Angelika, do tego odpada faworytka do złota! Nie żebym zapeszał, ale układa się z rana na ten moment wszystko super. Zwycięstwo Polki da jej zapewnienie co najmniej repasaży ;)
Judo 🥋
Sensacyjne rozstrzygnięcia w kategorii do 63 kg. Z rywalizacji odpada faworytka do złotego medalu Joanne van Lieshout 🇳🇱, którą wyeliminowała Jisu Kim 🇰🇷.
Ototo. Akurat za PiSu i Szkolnikowskiego do TVP Sport nie można mieć było żadnych większych pretensji. Przychodzi Kwiatkowski i nagle dramy. Tak samo, nagle ucichły skandale związane z naszą reprezentacją piłkarską, gdy on z niej zniknął. Przypadek?
"Przyszedłem do TVP z myślą jej odpolitycznienia i na tym się skupiałem"
On rządzi całym TVP? xDD przecież obiektywnie za PiS to TVP Sport dobrze wyglądało i każdą wielką imprezę pokazywali w poprawny sposób. Nigdy nie miałem większych zastrzeżeń. Polityk się znalazł xDDD https://t.co/g56AtJmCeJ">https://t.co/g56AtJmCeJ
Bracia Chmielewscy w półfinale na 200 metrów stylem motylkowym! Do tego odpada Japończyk Honda, czyli murowany faworyt do medalu, więc naprawdę pozytywne informacje z rana ♥️
Michał Chmielewski drugi w swoim wyścigu i raczej spokojnie awansuje do półfinału ;) Do tego dobra informacja dla brata Michała - Krzysztofa. Odpada faworyt do medalu - Honda. Szansa Polaka na medal staję się tym samym większa ;)
Niedługo na pływali start Krzysztofa Chmielewskiego. Nie jest on na pewno faworytem do medalu murowanym, ale jest medalistą MŚ, więc szansa zawsze jest ;) A do tego wchodzi teraz jego bliźniak - Michał ;)
Witam witam i o zdrowie pytam w kolejnym dniu IO. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli się kłaść do łóżka dziś wieczorem z przynajmniej jednym medalem więcej ;) Zarzucam pełną zapowiedź dnia, nie tylko ze startami Polaków
30 LIPCA (WTOREK) - PEŁNA ZAPOWIEDŹ
Starty Polaków: 🏐9:00 Michał Bryl/Bartosz Łosiak - Thomas Hodges/Zachery Schubert 🇦🇺- Siatkówka plażowa, grupowy mecz
Plan na jutro. Dwie spore szanse medalowe, nie ma co ukrywać. Judo i szermierka. Do tego dalsza część żeglarstwa, Igunia oraz start kosza 3x3. Dobrej nocy życzę i do usłyszenia rano. Oby jutro był piękny dzień dla naszego sportu. Pozdrawiam serdecznie ♥️
Oto rozpiska startów Polaków 🇵🇱 4⃣. dnia 9⃣:0⃣0⃣ - Siatkówka plażowa - Turniej mężczyzn - Faza grupowa - Michał Bryl / Bartosz Łosiak 🇵🇱 - Thomas Hodges / Zachery Schubert 🇦🇺 Około 1⃣0⃣:2⃣8⃣ - Judo - do 63 kilogramów kobiet - 1/16 finału - Angelika Szymańska 🇵🇱 - Savita Russo…
3
Niestety jest pierwsza niemiła niespodzianka na tych IO. Nasz kandydatka do medalu - Angelika Szymańska, niestety odpada w 1/8. Nie ma szans na repasaże :/
0
Zły start Angeliki, ale jeszcze są 3 minuty na odpowiedź
0
Zaraz Angelika, do tego odpada faworytka do złota! Nie żebym zapeszał, ale układa się z rana na ten moment wszystko super. Zwycięstwo Polki da jej zapewnienie co najmniej repasaży ;)
2
@Lola120 brawo Justa! Ślę pozdrowienia z Lubelszczyzny ♥️
26
Ototo. Akurat za PiSu i Szkolnikowskiego do TVP Sport nie można mieć było żadnych większych pretensji. Przychodzi Kwiatkowski i nagle dramy. Tak samo, nagle ucichły skandale związane z naszą reprezentacją piłkarską, gdy on z niej zniknął. Przypadek?
1
@Kidd jutro. Dziś wieczorem półfinały
8
Kwiatkowski sam naszą reprezentację ciągnie swoimi świetnymi wynikami w gimnastyce. Nikt takich fikołków jak on nie robi
1
@tbas no ale co ma zrobić Babiarz? Przecież on nie ma kogo przepraszać tutaj
6
Bracia Chmielewscy w półfinale na 200 metrów stylem motylkowym! Do tego odpada Japończyk Honda, czyli murowany faworyt do medalu, więc naprawdę pozytywne informacje z rana ♥️
6
Michał Chmielewski drugi w swoim wyścigu i raczej spokojnie awansuje do półfinału ;)
Do tego dobra informacja dla brata Michała - Krzysztofa. Odpada faworyt do medalu - Honda. Szansa Polaka na medal staję się tym samym większa ;)
1
Niedługo na pływali start Krzysztofa Chmielewskiego. Nie jest on na pewno faworytem do medalu murowanym, ale jest medalistą MŚ, więc szansa zawsze jest ;)
A do tego wchodzi teraz jego bliźniak - Michał ;)
0
@Kengo let's go Red Sox ♥️
1
Jest dość pewne zwycięstwo Angeliki Szymańskiej i awans do 1/8. Jedno zwycięstwo od ćwierćfinału, gdzie zaczynają się repasaże ♥️
2
@Xaviball jak najbardziej
0
Na matę #2 wchodzi Angelika Szymańska!
2
@TheNekro94 prawda. Dziennikarze wrzucają to na swoje konta
10
Jest wspólny statement dziennikarzy i sportowców ♥️
8
Brawo Sebastian Chmara!
0
Jak coś to Szymańska na Macie #2 ;)
6
@Comentateiro halo, proszę nie misgenderować i używać feminatywów, więc "homofobka" jak już
1
@AndresCuccittini jak najbardziej. Szpada kobiet i judo ;)
4
nie no. Przecież Sekwana podobno git
5
Witam witam i o zdrowie pytam w kolejnym dniu IO. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli się kłaść do łóżka dziś wieczorem z przynajmniej jednym medalem więcej ;)
Zarzucam pełną zapowiedź dnia, nie tylko ze startami Polaków
18
Tzw. Fotazo
4
Plan na jutro. Dwie spore szanse medalowe, nie ma co ukrywać. Judo i szermierka. Do tego dalsza część żeglarstwa, Igunia oraz start kosza 3x3. Dobrej nocy życzę i do usłyszenia rano. Oby jutro był piękny dzień dla naszego sportu. Pozdrawiam serdecznie ♥️
2
@Qlimax86 ponieważ za dużo by tego było, szczególnie patrząc na to, że miała grać jeszcze miksta
1
Niestety błąd Grzegorza, więc tutaj cudów nie będzie
3
17.20 start finału w kajakarstwie górskim. Grzegorz startuje jako pierwszy
4
Ale we Francji jest hype na judo. Żyją trybuny niesamowicie. Dlatego nie rozumiałem ludzi mówiących, że znicz olimpijski zapalał jakiś "no-name"
1
@Culer9002 dokładnie tak. Jeszcze warto obserwować jak naszym idzie w żeglarstwie