9

Rozstawienie na wschodzie
1. Celtics
2. Knicks
3. Bucks
4. Cavs
5. Magic
6. Pacers
Play-in o 7. miejsce: Sixers - Heat
Play-in o 8. miejsce: przegrany Sixers - Heat vs wygrany Bulls-Hawks


@takisobiektos @MesQueUnClub96 @fart @kamil295 @Encore @michal26 @partymaker @Roni/VEB @kamiVeB @Mns21

1

@fart dla nas i dla nich lepiej, żeby przegrali

8

GOAT i najlepszy zawodnik NFL przed meczem ;)


1

@Popitek12 teraz jeszcze Jacob Fatu i będzie Civil War - Bloodline Romana (Reigns i Usosi) kontra Bloodline Rocka (Solo, Tonga i Fatu)

4

Zmarł OJ Simpson. Były świetny futbolista amerykański, przyjaciel rodziny Kardashian i jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii amerykańskiej popkultury, gdzie to jego proces o morderstwo był topową historią w latach 90-tych


3

No i elegancko


@fart

0

Piękne zdjęcie


3

Szokująca statystyka. Sędziowie sobie wolne wzięli


@fart @michal26 @Encore @FCB24 @MesQueUnClub96 @czółkovsky

0

Jutro natomiast dwa razy 0-0 czuję, dla odmiany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Baba pobiła chłopa. Nie wyczymię ze śmiechu, uwielbiam TVN. Dobrze, że to chłop kobity kością nie pobił


3

To pokazuje jak ciężko jest uderzyć piłkę w baseballu. Najlepsi zawodnicy na świecie zdobywają uderzenie mniej więcej w 3 na 10 podejść


1

Holy shit


0

@Serducho Raphinha

9

Oskar, Oskarkiem, ale wczoraj radnym w Stolicy został ten gagatek, który jest nie wiem czy nie gorszy XD
Warszawiacy autentycznie na nic dobrego nie zasługują przy takim głosowaniu


5

Oho, widzę klasycznie, jak co roku po Wrestlemanii masa komentarzy "jak można to oglądać? Wiecie, że to jest ustawione?". Tak mordeczko, wiemy. Każdy poza małymi dziećmi to wie XD
Tak samo jak reżyserowane są filmy czy seriale, a i tak ludzie się nimi ekscytują

0

@FCB_dimiC @vangoor @Cygan BRC ciekawostka - ludzie oglądają też filmy, seriale i się nimi ekscytują, mimo że wiedzą, że są reżyserowane. Wiem, straszny koncept :O

1

@Ojciec5tkidzieci to znaczy, żę jeszcze nie podliczyli 100% głosów. Pojawią się po ich podliczeniu

1

@Popitek12 Broken to jest obecnie Drew. A Tama obstawiam w NXT z dobrymi braćmi

0

@Blanco16 normalnie wyzdrowieć, bo ma zerwany triceps XD

10

@michal26 co ciekawe Konfa ma swojego kandydata w drugiej turze w Bełchatowie. Patryk Marjan zdobył najwięcej głosów w całym mieście

2

Roman przegrywający, bo zamiast skupić się na Cody'm zachciało mu się zemsty na Rollinsie za zdradzenie The Shield sprzed 10 lat. Cinema ❤️


5

LFG!!!
Wspaniała to była noc. Dobranoc wszystkim ❤️


0

Jeszcze teraz Cody po świetnym ME i jest perfekcyjna noc ❤️


3

Coś pięknego ❤️
Czyli w Szkocji pewnie Drew Vs Priest o pas, chyba że Punk zdąży do tego czasu wyzdrowieć


1

@MesQueUnClub96 może być na styk. Lepiej bliżej 3.30

5

Jedziemy! ❤️


4

@MesQueUnClub_87 smacznego ❤️
U mnie też dziś grill ruszył w bój ;)

2

@WiernyKibic111 tak, podchodzimy mniej więcej jak do filmu/serialu, czekając na to co się wydarzy w następnym odcinku/części

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?