- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
2
Plan na jutro. Zaczyna się lekkoatletyka! Na początek chód, gdzie nikt od nas faworytem nie jest, ale dobrze wiemy, że lubimy w tej konkurencji zaskoczyć na dużych imprezach. ;)
Do tego o godzinie 12.00 Iga Świątek zagra o tenisowy finał.
O medal mogą powalczyć nasze florecistki, ale w ćwierćfinale z Japonią faworytkami nie będą (choć można było w tej fazie o wiele gorzej trafić).
Ważne będą też rozstrzygnięcia w żeglarstwie. Szczególnie patrzymy na Pawła, który może sobie zapewnić nawet medal (jeśli zająłby 1. Miejsce w klasyfikacji. Obecnie jest drugi, ale stawka jest bardzo ściśnięta).
Jest też finał w strzelectwie, ale tam udział naszego zawodnika już jest miłym zaskoczeniem (choć nie obrazimy się na kolejną pozytywną niespodziankę)
0
@zadafcb Meronk ma jakieś szansy na medal w tej miłej dyscyplinie jaką jest golf?
0
@FcPortoFan1999 raczej marne, choć sport to sport. Nigdy nie wiadomo ;)
1
@zadafcb Pytam bo usłyszałem rok temu o tym golfiście i jakieś tam sukcesy odnosił.
0
@FcPortoFan1999 prędzej Michał Probierz
0
@marcjanna Probierzówka to liże rany po Euro.
0
@FcPortoFan1999 Probierz już myślał o medalu olimpijskim gdy z pola golfowego ogłaszał kadrę
0
@marcjanna To powinien na chama zgłosić się na Olimpiadę a nie Euro.
0
@FcPortoFan1999 niestety nie wiem jakie są zasady kwalifikacji na igrzyska olimpijskie więc być może było już za późno
0
@marcjanna Zresztą po co mu ta kadra, skoro może indywidualnie startować? Probierzówka, mógłby się od takiego Meronka dużo nauczyć.
0
@FcPortoFan1999 taki widok Probierza na polu golfowym na igrzyskach to by było coś
0
@marcjanna W takim stroju jeszcze z Euro.Elegancko by wyglądał.
0
@FcPortoFan1999 wyciekło nawet nagranie ze wspólnego treningu Meronka z Probierzem
0
@marcjanna O kurczę.Ale że od razu 007?