xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Czym Polak otwiera piwo?
Czym prędzej! :D
0
Pyka ktoś w csa ? bo mam dylemat razer kraken 7.1 czy hyperx cloud stinger :D
1
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/28423096_1596328457071406_7735322635722218454_o.jpg?oh=b5851f209979af7e99aa9516cea1fcf6&oe=5B413778 tutaj też fajne ustawienie ;)
32
Oby Skład ASa :D
0
dokładnie
0
Denis, Digne, Paco, Aleix i Gomes nie znajdują się w planach Valverde na następny sezon i mają zostać sprzedani w letnim oknie. szkoda Digne,Paco bo dobre zmieniki byli ;)
22
Mecz Peterborough vs. Walsall
Piłkarze tak bardzo chcą grac, że sami odśnieżają boisko
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/28424813_1622132664502605_4900070340153784284_o.jpg?oh=93ead7e3b4ebe2a68388120e8f9a1c42&oe=5B14CB00
33
nie polecam :D
11
raz się przegrywa, raz się przegrywa :]
0
siebie sprzedaj ;)
0
o_O
0
buahhahahah :D
0
macie jakieś domowe sposoby na zaparowane szyby w samochodzie ? ;D
0
średnio tak oglądam te Ekstraklasę, ale jak ten Romańczuk dobrze gra ? ;)
0
ja wczoraj dałem na Jage wyłapałem 4.00 ale co mi z tego jak reszta spartoliła :D
0
4-4-Messi-Dembele fajnie to nawet ;)
6
Powie ktoś mi ile najwięcej Barca miała przewagi nad Realem i w jakim sezonie ?
0
Bale to taki trochu Fabregas XD
4
coś nie pykło :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28168640_2023287794351286_8245203985551095421_n.jpg?oh=6d25e812f54debb0f990933ba3965fd8&oe=5B013713
0
z G2 to tylko shox i kennys skillowy, ten body i apex powinni out ;)
0
-16 :D ale spokojnie u mnie dopiero w niedziele +1 :D
52
a to dobre xD
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28276720_1831024330243060_1966776418986129193_n.jpg?oh=2a2bc5c5929c5b7e62768a6e76088a7b&oe=5B01D281
0
nie zagra ;)
2
Wrrr są ludzie i taborety. Neymar najprawdopodobniej wróci do gry w Maju. a ludzie komentują "Karma wraca" Neymar mam nadzieje że wrócisz szybciej,zdrowia ! ;)
1
dokładnie :D na orlik turfy a na hale buty halowe i tyle w temacie :D
0
Wie ktoś co to za adidasy ? :D
2
turfy ;) ja gram na hali i na orliku i jakoś się nie ślizga :D
0
Znacie jakąś fajną apke na telefon co oczyszcza zbędne pliki ? bo nawet nie mogę zainstalować gierki bo ciągle pisze za mało miejsca :D a mam wbudowane 2GB :]
5
Hajto: Chciałbym zostać agentem Lewandowskiego!
Ta. A ja chciałbym być marynarzem ;)
16
Beethoven: Chcecie posłuchać symfonii?
Widownia: Tak!
Beethoven: Nie słyszę was!
Pozdro dla kumatych :D