0

najlepszy ;)

0

Sevilla tak tak

0

ło Roma 1 :D

0

Remisy jak nic ....

3

ale Valencia ładny napompowany :D

3

nie śmiej się xD

0

jak bym był w takiej formie to już wolałbym oddać komuś miejsce ;)

3

ale ten Lukaku to jest słaby ....

0

United 1/-3.5 Roma to samo może będzie jakiś 4pak :D ale czytam to w Romie jeszcze gorzej :P

0

chciałeś buka ograć, a buk ciebie ograł xDDDDD

0

najpewniejsze ;)

0

ło i QPR hahah żal..

0

też to mam ;(

0

ładnie gra United widać że chcą awansu :]

1

Brawo Stoch !!!

0

postawiłem kto lepszy: Tande żeby wygrał z Freitag , Forfang z Stjernen ale ciężko :(

1

Stoch odkąd zmienił styl od razu skacze kozak :D

0

z kobietą :D a meczyk to powtórka :D

0

ktoś kiedyś miał jakieś zapalanie węzły chłonne ? ile to może trwać :(

0

jakiś link do tego banery ?

0

jesteś 2 dni do tyłu ktoś już to pisał :D

0

a w sumie tak :D pomyliło mi się :D

0

jak nie wiadomo ? w 2019 :P

0

Kucharczyk :D

0

FC Barcelona: MSD Oni powalczą o jak najwyższy wynik !
Chelsea: Oni powalczą o przetrwanie na Camp Nou :D

0

Digne co to za wrzutki pożal się boże

1

kurła oddaj Kocurowi !

0

wrzutki niech potrenuje ;)

0

siallalalalallalalalalalal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?