0

Rakitic to chyba pod %% :D

0

Kocur dawaj !

0

a Pinto za Paulinho

3

Malaga i pomyśleć ze w 2013 r prawie awansowali do półfinału Ligi Mistrzów ;]

0

Rakieta to chyba dzisiaj nie jadł ;D

0

Kocur czuje że strzeli z jedną jeszcze :D

0

i dobrze że czerwona faulują głupio to i mają ;)

0

Ktoś tam pytał jakie typy dzisiaj :D pisałem Coutinho brameczka i ło :D

0

a ten Dembele to gro ?

0

Suarez jaki fryz xD

0

no to czekamy na przełamanie Dembele

0

o dzięki !

0

jaki sklep polecacie który ma tanie koszulki FCB ?

0

Coutinho bramka ;) mnie to ciekawi Pudzian vs Bedorf jaki kurs może być na Pudziana ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nie na co nam potrzebny.

0

Dembele oddać, ney płaci połowę i mamy nadal najlepszy tercet MSN

2

Neymar ostro trenuje, ale w cs :D

https://imgur.com/PU588YQ

1

Tak, Dembele oddać i niech Neymar płaci połowę z swojej kieszeni i mam nadal magiczne trio ! :D

0

dalej by było Kosmiczne trio a nie jakieś BBC :D

0

tak jest !!!!!

0

ja też !! ;) chciałbym trio znowu MSN. to ło Dembele sprzedać za 100mln i drugie dokłada Neymar i gicior.

0

strzeli może po jakimś babolu :D ale Milan 3:1 ;)

26

Złe towarzystwo:

- Synu, chyba wpadłeś w złe towarzystwo...
- Nie, tato, ja je założyłem. :P

1

to jest futbol nie przewidzisz tego ;)

25

jak napisałem na stronie Barcy po porażce 4:0 że jest szansa na awans to mnie wyśmiali i mówili żebym poszedł spać i usunął konto bo to nie realne. a teraz śmieje się z tych fra*** ;)

14

Eden Hazard:

Wiedziałem, że Carrasco chce odejść z Atletico. Być może jedyną opcją, jaką miał były Chiny? Jeśli zostałby w Madrycie, mógłby całkiem przestać grać. Teraz na pewno nie będzie narzekał na brak występów. Lepiej grać w Chinach, niż siedzieć na ławce w La Lidze. To wygląda na dziwny transfer, ale ma swoje przyczyny.Nie Sądzę, żeby Yannick stracił przez to miejsce w reprezentacji. Axel Witsel gra tam od kilku miesięcy i wciąż jest w kadrze.Poza tym,mistrzostwa świata są za trzy miesiące, w takim krótkim czasie nie da się zapomnieć, jak się gra w piłkę :D

18

Vamos TOTKI ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?