64

:D

Złapali bandyci nowego Ruskiego, wrzucili do bagażnika i zawieźli w odludne miejsce nad rzekę. Podtopili go na 10 sekund i pytają:
- Pieniądze?
- Nie.
Podtopili na 20 sekund i pytają:
- Kosztowności?
- Nie.
Podtopili na pół minuty i pytają:
- Złoto?
- Nie! Słuchajcie, albo dajcie latarkę, albo głębiej mnie zanurzajcie, bo tu nic nie widać.

0

fajnie masz :D

0

nie nie :D skupiają się na Carabao CUP

1

Borussia XD

1

mina drąg taki xD

0

z jednej strony fajnie ale teraz trzeba się przygotować na codzienne porcje newsów o tym jakoby Lewy miał przejść do Real :D

0

no tak

1

niestety trochę wolny jesteś od BarcyInfo :D :D

1

dlatego warto przeglądnąć La Ramble do tyłu ;)

1

:D

Baca łapie okazję na drodze, wreszcie udaje mu się złapać przejeżdżającego Mercedesa. Wsiada i jadą, ale po kilku kilometrach jakoś tak nudno się zrobiło, więc baca się pyta:
- A co to panocku, za znacek z psodu?
- To? (mówi kierowca pokazując na znaczek mercedesa), to taki celownik, jak kogoś złapie w ten celownik, to już na pewno trafię.
- Aha.
Po kilku kilometrach patrzą, a tu drogą jedzie jakiś facet na rowerze. Baca mówi:
- A weźcie, panocku, tego cłowieka w ten celownik...
Kierowca skręcił i faktycznie rowerzysta znalazł się "w celowniku", ale ponieważ kierowca nie chciał iść do więzienia, to w ostatniej chwili skręcił, aby nie trafić rowerzysty, chwilę potem baca się odzywa:
- Iiiii, kiepski ten pański celownik, gdybym nie roztworzył drzwi to byśmy go w ogóle nie trafili.

0

to tak jak wszedł murzyn do kopalni i tyle go widzieli xD

1

już myślałem że tylko ja mam problem :D

1

to już od wczoraj po necie krąży :D

81

Przyznaje się Pan do morderstwa?
- Nie.
- A wie pan, jaka kara grozi za składanie fałszywych zeznań?
- Oczywiście. Dużo mniejsza niż za morderstwo. ^^

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Myślałem że Bale broni a to tylko de gea xD

0

Regulamin przeczytaj ;)

2

Ło wapno dla białych, bo bez tego by się przecież nie obeszło :D

8

Czepek mu kup xD

3

Csk,Real X , United 1,5+ ,Dortmund :D

0

może jeszcze nie wyszedł :D

63

a to też dobre hahaha :D Messi i Cristiano Ronaldo po trzech sekundach [PRZED i PO]

https://imgur.com/a/xBNqa

7

Chelsea 329
Barcelona 894

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?