xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BRAWO COUTINHO !
2
przepowiadam wam wynik 6;1 :)
3
cztery,cztery Messi robisz co chcesz i Suarez z przodu xD
0
Dajcie wolnego Suarezowi proszę ;]
0
Urodzony talent, człowiek z innej planety ;)
0
Dembele chyba wrzutki trenuje od Marcelo :V
0
zazwyczaj to się kończyło bramką ;)
0
ciekawe kiedy ? :D
1
Dembele w swoim stylu jak za czasu BvB ;)
1
Taka piła a ten tak zmaścił :D Dembele ładuj od razu anie przekładanie
0
ale z... w swoim stylu :p
0
Lubię takie mecze :D
0
No nieźle
1
Semendo,Dembele demony prędkości :D
1
uwierz mi że gdyby dostawał więcej minut byłby z niego grajek ;) a tak to taki drugi Tello... :D
2
Mnie trochę martwi że trener nie daję minut Denisowi ;(
0
coś źle porcje zrobił :D
0
na pw zgłoś się ;d
0
:D
205
Dziwne.
Odkąd zainstalowałem adblocka, wszystkie samotne dziewczyny w
mojej okolicy straciły zainteresowanie moją osobą. ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A pisałem że gdyby Real miał karnego to oddałbym Benzemie no i zrobił to :D
1
Dziękuję ci Ronaldo za oddanie karnego Benzynie :D kupon w grze :D
0
te spodenki Alaves od tyłu wyglądają jak dziura :D
1
Benzema Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
w sumie racja xDD ma pecha :D
0
jak by był karny dla Realu to oddałby Benzemie żeby się mógł chłopak przełamać :D
10
te triki Ronaldo wyglądają na przeplatankę xDDDD
1
ja wyłączam meczyk bo żenada :D już wolę oglądać Sandecja Nowy Sącz :D :D
3
i hop do basenu xDD