0

BRAWO COUTINHO !

2

przepowiadam wam wynik 6;1 :)

3

cztery,cztery Messi robisz co chcesz i Suarez z przodu xD

0

Dajcie wolnego Suarezowi proszę ;]

0

Urodzony talent, człowiek z innej planety ;)

0

Dembele chyba wrzutki trenuje od Marcelo :V

0

zazwyczaj to się kończyło bramką ;)

0

ciekawe kiedy ? :D

1

Dembele w swoim stylu jak za czasu BvB ;)

1

Taka piła a ten tak zmaścił :D Dembele ładuj od razu anie przekładanie

0

ale z... w swoim stylu :p

0

Lubię takie mecze :D

0

No nieźle

1

Semendo,Dembele demony prędkości :D

1

uwierz mi że gdyby dostawał więcej minut byłby z niego grajek ;) a tak to taki drugi Tello... :D

2

Mnie trochę martwi że trener nie daję minut Denisowi ;(

0

coś źle porcje zrobił :D

0

na pw zgłoś się ;d

0

:D

205

Dziwne.
Odkąd zainstalowałem adblocka, wszystkie samotne dziewczyny w
mojej okolicy straciły zainteresowanie moją osobą. ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A pisałem że gdyby Real miał karnego to oddałbym Benzemie no i zrobił to :D

1

Dziękuję ci Ronaldo za oddanie karnego Benzynie :D kupon w grze :D

0

te spodenki Alaves od tyłu wyglądają jak dziura :D

1

Benzema Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

w sumie racja xDD ma pecha :D

0

jak by był karny dla Realu to oddałby Benzemie żeby się mógł chłopak przełamać :D

10

te triki Ronaldo wyglądają na przeplatankę xDDDD

1

ja wyłączam meczyk bo żenada :D już wolę oglądać Sandecja Nowy Sącz :D :D

3

i hop do basenu xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?